Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn » Hello Kitty 12 gier

Pony Kucyki

Ocena gry

Kilka kucyków do wyboru dla dziewczyn przygotowaliśmy w tej kolorowance online. Mamy ciekawy wachlarz możliwości do wyboru jeżeli chodzi o kolory jak i tez obrazki jakie możemy wybrać. Zresztą zobaczcie sami i malujcie w wersji on line wszystkie kolorowanki na swoim komputerze.

Zagraj...


Hello Kitty z kwiatkiem

Ocena gry

Hello Kitty to najsłodszy kotek na świecie. Dzisiaj kotek postanowił wybrać się na wycieczkę i dzięki temu znalazł na jednej z polan pięknego kwiatka, z kilkoma płatkami, każdy w innym kolorze. Ciekawe czy uda Ci się pomalować cały obrazek.

Zagraj...


Hello Kitty w parku

Ocena gry

Hello Kitty to bardzo słodki kotek. Dzisiaj postanowił, że spotka się z przyjaciółmi w parku. O tej porze roku jest tam na prawdę pięknie. Zobacz jak wygląda wiosenna sceneria parku wraz z udziałem Hello Kitty. Spędźcie ze sobą ciekawy czas. Wykorzystując wszystkie dostępne kolory pomaluj obrazek.

Zagraj...


Święta z Hello Kitty

Ocena gry

Czas na ubieranie choinki gdyż święta się już powoli małym krokami zbliżają. Dekorujemy bombki i inne dodatki. Jednak tutaj wszystko już jest i jedyne co nam zostało do pokolorować w ciekawe i pasujące do klimatu kolory.

Zagraj...Hello Kitty na delfinie

Ocena gry

Jak widzimy nasza bohaterka nie lubi nudy tym razem wybrała się na morską podróż którą chce przemierzać na grzbiecie delfina. Widzimy dość fajny obrazek nie jest jednak trudny do pokolorowania. Dlatego polecamy go nawet troszkę młodszym użytkownikom którzy nas odwiedzają.

Zagraj...


Hello Kitty jako syrenka

Ocena gry

Na całym świecie jest co jakiś czas szał na tą postać produkowane z jej podobizną jest praktycznie wszystko od zabawek po gry czy też filmy. My mamy możliwość kolorować naszą postać, która obecnie jest syrenką, zerknijcie także na inne obrazki, które specjalnie dla Was dodaliśmy.

Zagraj...


Hello Kitty griluje

Ocena gry

Oprócz naszej bohaterki w bajkach możemy spotkać jej całą rodzinę do której zaliczyć należy między innymi: Kitty White, Mimmy White, Mama, Tata, Dziadek, Babcia oraz Dear Daniel

Zagraj...


Hello Kitty dla dziewczynek

Ocena gry

Postać ta został wymyślona w Japonii przez firmę Sanrio w 1974 roku. Także dość sporo czasu już minęło od premiery postaci. Stała się bardzo popularną postacią w grach komputerowych jak również filmach animowanych na całym niemal świecie.

Zagraj...


Hello Kitty dla dzieci

Ocena gry

Całkiem fajna i zupełnie nowa kolorowanka z tymi postaciami z bajki. Oprócz zwykłej malowanki mamy dodatkowe opcje które możemy dołożyć do kolorowanego przez nas obrazka. Jak również wysłać na maila taki obrazki czy też kolejną z opcji będzie go wydrukowanie.

Zagraj...


Hello Kitty kolorowanka

Ocena gry

W tej kolorowance będziemy kolorować Hello Kity. Obok znajdują się kolory które musimy użyć. Gramy myszka. Powodzenia!

Zagraj...


Hello Kitty

Ocena gry

Hello Kitty to kotek którego musimy pokolorować. Mamy wiele kolorów które znajdują się na boku. Właśnie nimi kolorujemy obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Hello Kitty
 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47567 ocena: 10.00

 • Hello Kitty z kwiatkiem

  Hello Kitty z kwiatkiem

  Oglądana: 12449 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8258 ocena: 0.00

 • Hello Kitty kolorowanka

  Hello Kitty kolorowanka

  Oglądana: 8131 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 4601 ocena: 0.00

 • Hello Kitty w parku

  Hello Kitty w parku

  Oglądana: 3205 ocena: 0.00

Reklama

cookie