Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki » Kopciuszek 18 gier

Kopciuszek ucieka z balu

Ocena gry

Kopciuszek musi uciekać z balu ponieważ niedługo czar pryśnie i znów jej wspaniałe stroje zmienią się w zwykły potargany fartuszek. Pokoloruj cały obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Kopciuszek cztery odsłony

Ocena gry

W tej kolorowance została narysowana księżniczka Kopciuszek. Do wyboru mamy kilka różnych kolorowanek z Kopciuszkiem w roli głównej. Ma ona różne stroje i znajduje się w różnych pozach. Wybierz najładniejszą kolorowankę i pomaluj ją.

Zagraj...


Ślub Kopciuszka

Ocena gry

Super! Właśnie dzisiaj odbywa się ślub Kopciuszka i jej ukochanego księcia. Może uda nam się ich zobaczyć. Właśnie się pojawili. Najpierw idzie książę, potem zaraz za nim pojawia się księżniczka, a na końcu lecą ptaszki trzymające w dziobach jej welon. Cóż za piękny widok.

Zagraj...


Kopciuszek i kwiaty

Ocena gry

Kopciuszek uwielbia przyrodę, a już najbardziej piękne kwiaty. Chodząc po ogrodzie księżniczka zerwała kilka ciekawych okazów i zrobiła z nich piękny bukiet. Pomaluj go razem z księżniczką i zobacz jaki ładny powstał.

Zagraj...Kopciuszek w ramce

Ocena gry

Łał! Zobacz kogo dzisiaj będziesz mógł pomalować drogi graczu. Jest to nie kto inny jak Kopciuszek. Właśnie ktoś uwiecznił ją na obrazie, a Tobie pozostawił tylko ją pokolorować. Dobierz do niej odpowiednie kolory.

Zagraj...


Kopciuszek w tańcu

Ocena gry

Kopciuszek to księżniczka, która jest bardzo skromna i mieszka w pałacu ze swoim księciem. Dzisiaj w jej królestwie odbędzie się wspaniały bal, na który zostały zaproszone wszystkie księżniczki. Kopciuszek wraz z księciem przetańczą całą noc. Wybierz kolor ich ubrań, dodatków, włosów i innych elementów.

Zagraj...


Myszki z Kopciuszka

Ocena gry

Na obrazku widzimy dwie myszki, które występowały w bajce Kopciuszek i które zamieniły się w piękne konie do powozu księżniczki, która udała się na bal do księcia. Spróbuj pomalować je na takie kolory, żeby przypominały prawdziwe myszki.

Zagraj...


Kopciuszek i jej suknia

Ocena gry

Kopciuszek to super księżniczka, którą znają wszystkie dziewczynki. Dzisiaj Kopciuszek ubrał swoją najlepszą suknię, którą nie dawno kupiła, ponieważ wybiera się na bal, na którym spotka się z księciem. Pomóż jej wybrać kolor sukni i dodatków.

Zagraj...


Ucieczka z balu księżniczki

Ocena gry

Widzimy na obrazku uciekającą z balu koło 12 w nocy księżniczkę. Po drodze gubi swój magiczny pantofelek, z pewnością większość z Was wie jaka to bajka dla innych odpowiedz znajdzie się w samej kolorowance online z opcją drukowania.

Zagraj...


Kopciuszek i pantofelek

Ocena gry

Za tym pantofelkiem tkwi niezwykła historia. To właśnie w nim Cindrella była na balu jednak musiała z niego uciec przed 12 w nocy i jeden z nich zgubiła. Zakochamy książę rozpoczął poszukiwania po pantofelku mierząc kandydatką na nogę jednak tylko jedna z nich czyli Kopciuszek go włożyła i pasował na nią idealnie.

Zagraj...


Kopciuszek na balu

Ocena gry

Nasza dziewczyn i główna bohaterka widnieje na tym obrazku gdzie jest przepięknie ubrana i zmierza właśnie na największy w księstwie bal. Dzięki Tobie jeżeli nadasz jej ciekawych kolorów może wyglądać w zupełnie inny niepowtarzalny sposób.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kopciuszek
 • Kopciuszek ucieka z balu

  Kopciuszek ucieka z balu

  Oglądana: 6363 ocena: 10.00

 • Kopciuszek kolorowanka

  Kopciuszek kolorowanka

  Oglądana: 4071 ocena: 0.00

 • Kopciuszek cztery odsłony

  Kopciuszek cztery odsłony

  Oglądana: 2977 ocena: 10.00

 • Kopciuszek

  Kopciuszek

  Oglądana: 2322 ocena: 0.00

 • Kopciuszek kolorowanka

  Kopciuszek kolorowanka

  Oglądana: 2319 ocena: 0.00

 • Kopciuszek

  Kopciuszek

  Oglądana: 1868 ocena: 0.00

Reklama

cookie