Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki » Królewna Śnieżka 19 gier

Królewna Śnieżka i jabłka

Ocena gry

Każdy wie jak skończyła się naiwność Królewny Śnieżki, która uwierzyła czarownicy i zjadła zatrute jabłko. W tej kolorowane spotkamy się z księżniczką i jej przyjaciółką sarenką. Księżniczka zbiera dla niej jabłka, aby nie chodziła głodna. Bawcie się dobrze i pomalujcie obrazek.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i zwierzątka

Ocena gry

Królewna Śnieżka postanowiła wybrać się do lasu i pobawić ze swoimi przyjaciółmi. Są nimi zwierzątka, takie jak: sarenka, króliczek, zajączki oraz wiewiórka. Pokoloruj wszystkie postacie swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Ocena gry

Królewna Śnieżka to postać z bajki. Musiała ona uciec ze swojego zamku, ponieważ chciała ją zabić zła królowa. Królewna długo biegła po lesie, aż w końcu zauważyła światło między konarami. Okazało się, że to domek siedmiu krasnoludków. Zostali oni jej przyjaciółmi i do tej pory się spotykają. Czas dobrać do nich jakieś ładne kolory dostępne z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Królewna Śnieżka w opasce

Ocena gry

Królewna Śnieżka to strojnisia. Pochodzi ona z bajki, którą wszyscy znamy. Była ona najpiękniejszą dziewczyną na świecie a jej macocha chciała się jej pozbyć ponieważ czarodziejskie lustro stwierdziło, że to Śnieżka jest od niej ładniejsza. Pomalujmy księżniczkę najładniejszymi kolorami.

Zagraj...Królewna Śnieżka w sukni

Ocena gry

Królewna Śnieżka przebiera się codziennie po parę razy. Jest to normalne ponieważ posiada ona tak dużą liczbę sukni, że może sobie na to pozwolić. Tym razem jednak wyjęła suknię z szafy i okazało się, że podczas prania zabarwiła się cała na biało. Pomaluj ją jakimiś ładnymi farbkami do tkaniny.

Zagraj...


Śnieżka w ramionach księcia

Ocena gry

Książę dosłownie nosi naszą ulubioną księżniczkę Śnieżkę na rękach. Na pewno są bardzo szczęśliwi. W bajach wszystko jest możliwe, dlatego tym razem możemy pomalować naszych ulubionych bohaterów, takimi kolorami jakie tylko uda nam się wymyślić. Powodzenia!

Zagraj...


Śnieżka tańczy z księciem

Ocena gry

Śnieżka to jedna z najładniejszych księżniczek. Jej ukochany książę też jest bardzo przystojny. Teraz księżniczka i książę tańczą razem i nawet nie zauważyli, że ich narysowałaś, a teraz pomalujesz. Wybierz swoje ulubione kolory.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i bukiet

Ocena gry

Książę zaprosił Królewnę Śnieżkę na randkę. Królewna bardzo ucieszyła się z tego faktu. Książę przygotował dla niej niespodziankę w postaci pięknego bukietu. Teraz randka na pewno się uda. Zobacz jak wyglądał moment wręczenia kwiatów księżniczce i pokoloruj tą piękną scenkę.

Zagraj...


Zakochana królewna Śnieżka

Ocena gry

Królewna Śnieżka jest bardzo zakochana w swoim księciu. Teraz oboje wybrali się do parku na spacer. Gdy nikt tego nie widział, książę postanowił przytulić Królewnę Śnieżkę. Te postacie na prawdę wyglądają ze sobą wspaniale. Czas je pomalować pięknymi kredkami.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i Książę

Ocena gry

Królewna Śnieżka bardzo długo czekała na bal, który miał zostać zorganizowany w jej pałacu z okazji jej urodzin. Miał na nim pojawić się jej ukochany książę. Właśnie nadszedł ten wspaniały dzień i księżniczka wraz z ukochanym tańczyła całą noc w przepięknej sukni.Skorzystaj z dostępnych kredek i pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Śnieżka i Ptaszek dla dziewczynek

Ocena gry

W lewym górnym rogu znajdziemy kolory jakimi to będziemy kolorować obrazek. Aby tego dokonać myszką wybierz dany kolor jakim chcesz malować i kliknij na dany fragment obrazka który chcesz pokolorować, a nadasz mu właśnie takie kolor.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Królewna Śnieżka
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20173 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 4948 ocena: 0.00

 • Królwena Śnieżka

  Królwena Śnieżka

  Oglądana: 1505 ocena: 0.00

 • Królewna Śnieżka w sukni

  Królewna Śnieżka w sukni

  Oglądana: 1405 ocena: 0.00

 • Królewna Śnieżka

  Królewna Śnieżka

  Oglądana: 1177 ocena: 0.00

 • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Oglądana: 1174 ocena: 0.00

Reklama

cookie