Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

Piękna i przyjaciele

Ocena gry

Księżniczka Bella właśnie rozpoczęła przygotowania do balu. Ubrała swoją najładniejszą suknię i ułożyła włosy w piękną fryzurę. Teraz przygląda się sobie w lustrze, a obok niej znajdują się jej przyjaciele: imbryk i szafa i doradzają jej co może jeszcze ze sobą zrobić.

Zagraj...


Kopciuszek ucieka z balu

Ocena gry

Kopciuszek musi uciekać z balu ponieważ niedługo czar pryśnie i znów jej wspaniałe stroje zmienią się w zwykły potargany fartuszek. Pokoloruj cały obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Kopciuszek cztery odsłony

Ocena gry

W tej kolorowance została narysowana księżniczka Kopciuszek. Do wyboru mamy kilka różnych kolorowanek z Kopciuszkiem w roli głównej. Ma ona różne stroje i znajduje się w różnych pozach. Wybierz najładniejszą kolorowankę i pomaluj ją.

Zagraj...


Portret księżniczki Anny

Ocena gry

Czas pokolorować obrazek na którym znajduje się portret księżniczki Anny. Wystarczy za pomocą myszki nanieść odpowiednie kolory na puste, białe pola, które automatycznie po kliknięciu całe wypełnią się wybranym przez nas kolorem. Już nie musimy się martwić tym, że wyjedziemy poza linię.

Zagraj...Elsa w warkoczu

Ocena gry

Tym razem Elsa postanowiła uczesać swoje włosy w długiego i pięknego warkocza. Jest ona koloru blond. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie księżniczki oraz jej nowej fryzury. Wybierz najładniejsze kolory. Miłej zabawy!

Zagraj...


Wystrojona Anna

Ocena gry

W tej grze znajduje się księżniczka Anna, która chce się pochwalić nową suknią, w której wystąpi na najbliższym balu w królestwie. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tej sukni takimi kolorami aby wszystkich zachwyciła. Powodzenia!

Zagraj...


Księżniczka Bella

Ocena gry

Na tym obrazku została narysowana księżniczka Bella w swojej najładniejszej sukni. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka. Księżniczka ma brązowe włosy i długą żółtą suknię zdobioną kolorowymi kryształkami. Pokoloruj tło obrazka.

Zagraj...


Piękna i Bestia

Ocena gry

Zobaczcie jak wygląda bal na którym zjawili się Piękna i Bestia. Na tym balu po pocałunku tych dwojga zakochanych Bestia zamieni się w prawdziwego księcia. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie całego obrazka najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Siostry księżniczki

Ocena gry

Czas pokolorować obrazek na którym zostały narysowane dwie księżniczki, które są siostrami. Na pewno wiecie jak mają na imię. Jedna z nich to Elsa, druga Anna. Obie ubrane są w piękne i bardzo zdobione suknie. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Bałwanek Olaf

Ocena gry

Na obrazku został narysowany latający bałwanek Olaf. Jest to najlepszy przyjaciel Elsy. Pod bałwankiem został przedstawiony napis, który oznacza imię bałwanka. Wybierz najładniejsze kolory i zamaluj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Księżniczka Pokachontaz

Ocena gry

Czy znacie księżniczkę Pokachontaz? Jest to bardzo waleczna księżniczka, która stoczyła wielką bitwę. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka za pomocą najładniejszych kolorów. Pokoloruj jej długie włosy oraz indiańską suknię.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20282 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12402 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 10292 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9803 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8159 ocena: 0.00

 • Księżniczka Elsa kraina lodu

  Księżniczka Elsa kraina lodu

  Oglądana: 7250 ocena: 1.00

Reklama

cookie