Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Kubuś Puchatek 32 gier

Tygrysek według cyferek

Ocena gry

Ta kolorowanka jest na prawdę ekstra. Do pokolorowania mamy tygryska, który leży pośród dużych liści. Jednak tym razem mamy ułatwioną sprawę, ponieważ każdy element do pokolorowania został oznaczony konkretną cyfrę, która odpowiada danemu kolorowi. I tak mamy: 1 - czarny, 2 - pomarańczowy, 3 - żółty, 4 - jasno zielony, ciemno zielony, 5 - różowy, 6 - niebieski.

Zagraj...


Kubuś Puchatek deszczowy dzień

Ocena gry

Kubuś Puchatek wraz z Prosiaczkiem byli na spacerze, jednak jest jesień i w trakcie niego zaczął padać deszcz, dlatego oboje przyjaciół musiało wrócić do domu na ciepłą herbatę. Obrazek przedstawia scenę kiedy przyjaciele wchodzą do domku Puchatka, pomaluj go ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Kubuś Puchatek i baloniki

Ocena gry

Kubuś Puchatek właśnie wybiera się na przyjęcie urodzinowe do Prosiaczka, jednak nim to zrobi chce jeszcze zjeść śniadanie. Będzie to słodki miodek. Misiu trzyma w rękach baloniki. Pomaluj cały obrazek i zobacz jak Puchatek przygotował się na urodziny przyjaciela.

Zagraj...


Kubuś Puchatek

Ocena gry

Kubuś Puchatek to bardzo łakomy miś. Uwielbia się objadać słodkim miodem. Zjada on go na prawdę bardzo dużo. Zobacz czy uda Ci się go pokolorować. Miś właśnie wybrał się na spacer po nową porcję miodu.

Zagraj...Prosiaczek

Ocena gry

Pokoloruj prosiaczka bohatera bajki o przygodach Kubusia Puchatka. Malując go pobaw się kolorami które to znajdują się koło obrazka

Zagraj...


Kubuś Puchatek

Ocena gry

Pokoloruj przyjaciela wszystkich dzieci Kubusia Puchatka. Postaraj się użyć takie same kolory jakie są na rysunku pomocniczym, który jest obok obrazka

Zagraj...


Tygrysek i Kubuś

Ocena gry

Na pewno lubisz Kubusia puchatka. On jest teraz bardzo smutny ponieważ jest nie pokolorowany. Pomóżmy mu by wyglądał bombowo.

Zagraj...


Kubuś i miodek

Ocena gry

Tym razem zobaczymy Kubusia który je miodek. Będziemy mieć możliwość pokolorowania go. Obok znajdują się kolory które nam się przydadzą.

Zagraj...


Kubuś puchatek

Ocena gry

Ten obrazek składa się z niewielu elementów. Wiec musisz się zastanowić jak go pokolorować. Kubuś musi wyglądać super.

Zagraj...


Kubuś Puchatek

Ocena gry

Pomaluj kultowego bohatera bajek dla dzieci. Jest to przyjaciel dzieci Kubuś Puchatek. Pobaw się kolorami które znajdują się koło obrazka i pomaluj naszego misia

Zagraj...


Osioł

Ocena gry

Pokoloruj jednego z bohaterów bajki o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Bohaterem tym jest osiołek. Pobaw się kolorami i dopasuj odpowiednie kolory do tej postaci

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Kubuś Puchatek
 • Prosiaczek

  Prosiaczek

  Oglądana: 22883 ocena: 10.00

 • Tygrysek według cyferek

  Tygrysek według cyferek

  Oglądana: 13836 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11176 ocena: 0.00

 • Kubuś Puchatek

  Kubuś Puchatek

  Oglądana: 10051 ocena: 0.00

 • Tygrysek i Kubuś

  Tygrysek i Kubuś

  Oglądana: 5972 ocena: 0.00

 • Kolorowa przygoda Kubusia

  Kolorowa przygoda Kubusia

  Oglądana: 5176 ocena: 0.00

Reklama

cookie