Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn » Monster High 10 gier

Zamyślona Draculaura

Ocena gry

Draculaura jest bardzo zamyślona, ponieważ nie wie jak ubierze się na szkolny bal. Usiadła więc na podłodze i postanowiła chwilę nad tym pomyśleć. Nim wymyśli swój strój będziesz mogła ją pokolorować, wybierając najładniejsze kolory.

Zagraj...


Monster High - Upiorki rządzą

Ocena gry

Do pokolorowania mamy tutaj kilka monsterek które siedzą na kanapie i się stroją. Wybierają się na bal i każda z nich chce wyglądać jak najlepiej dlatego też postaraj się nadać im ciekawych kolorów.

Zagraj...


Monsterka do pokolorowania

Ocena gry

Dla fanek tego rodzaju malowanek mamy kolejną dzięki której możecie się trochę pobawić i malować różnymi kolorami nasze postacie z tej bajki. Zobacz niebawem także nowe działy jakie dodaliśmy na nasz portal.

Zagraj...


Monsterka Ghoulia Yelps

Ocena gry

Postać Ghoulia Yelps czeka aby ktoś z Was ją pokolorował. Jest ona córką pary zombie. jej wiek to 16 lat. Jest bardzo mądra i się bardzo dobrze uczy w Straszyceum. Posiada zwierzątko, jest to niebieska sowa.

Zagraj...Frankie Stein

Ocena gry

Główna bohaterka w tej kolorowance czeka na nas jest to Frankie Stein. Postać ta ma 15 lat i została stworzona przez ojca, który nazywa się Frankenstein. Posiada zieloną skórę jak i też szwy. Od niedawana jest w Straszyceum. Jest córką Dr. Viktora Steina i jego żony Viveki. Ma pieska który wabi się Cotoś. uwielbia sport i jest bardzo przyjazna w stosunku do innych osób. Jej części ciała odpadają i jest dość niezdarna.

Zagraj...


Clawdeen Wolf

Ocena gry

Jeżeli chodzi o tą postać to jest ona córką wilkołaka jej wiek to 15 lat. Uwielbia futra jak również kolczyki które ma dwa w każdym uchu. W domu posiada kota który jest fioletowy. Uwielbia modę i jest bardzo pewna siebie. Lubi spędzać czas z innymi osobami gdyż jest towarzyska i przyjazna dla wszystkich osób.

Zagraj...


Dzieewczyny z Monster High

Ocena gry

Jeżeli jesteście fankami tych upiornych postaci i chcecie je w taki sposób pokolorować to bardzo dobrze trafiliście gdyż oferujemy Wam wiele interesujących kolorowanek właśnie w tym klimacie. Co kilka dni nowe kolorowanki które są całkowicie dla Was darmowe.

Zagraj...


Obrazek z Monster High online

Ocena gry

Bardzo fajna interaktywna kolorowanka z tymi dziewczynami upiornymi jedna z nich właśnie czeka aby ktoś z Was chwycił za myszkę wybrać kolor i naniósł go na ten obrazek. Zobacz jak prezentuje się kolorowanka w całej okazałości.

Zagraj...


Upiorne dziewczyny

Ocena gry

Kolejna postać do malowania z tymi bohaterkami. Jest ich kilka oto lista bohaterek z tego filmu animowanego: Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue, Cleo de Nile, Ghoulia Yelps oraz Deuce Gorgon to główne postacie które możemy zobaczyć praktycznie w każdym odcinku.

Zagraj...


Monster High dla dziewczynek

Ocena gry

Kilkanaście kolorowanek z Monsterkami czeka na Was w tej grze wystarczy poczekać do końca aż się załaduje i kliknąć w ikonki Play które przeniosą nas do malowania. Po wybraniu danego obrazka malujemy go ciekawymi kolorami

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Monster High
 • Zamyślona Draculaura

  Zamyślona Draculaura

  Oglądana: 8483 ocena: 0.00

 • Monsterka do pokolorowania

  Monsterka do pokolorowania

  Oglądana: 985 ocena: 0.00

 • Upiorne dziewczyny

  Upiorne dziewczyny

  Oglądana: 970 ocena: 0.00

 • Monster High - Upiorki rządzą

  Monster High - Upiorki rządzą

  Oglądana: 933 ocena: 0.00

 • Obrazek z Monster High online

  Obrazek z Monster High online

  Oglądana: 811 ocena: 0.00

 • Monster High dla dziewczynek

  Monster High dla dziewczynek

  Oglądana: 770 ocena: 0.00

Reklama

cookie