Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta » Motyle 23 gier

Królowa motyli

Ocena gry

Poznajcie królową motyli, jedyną taką w swoim rodzaju. Jest ona niesamowicie piękna i składa się z wielu kolorowych elementów. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka, na którym się znajduje wyłącznie najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Piękny motyl

Ocena gry

Z bardzo brzydkiej gąsienicy właśnie wykluł się piękny motyl. Ma duże, kolorowe skrzydła, z wieloma wzorkami, które niesamowicie je zdobią. Użyj kolorów dostępnych na palecie i sprawdź jaki motyl powstanie gdy go pokolorujesz.

Zagraj...


Motyl osiłek

Ocena gry

Ten motyl chce wszystkim udowodnić, że wcale nie jest delikatny tak jak inne motyle. Motyl ten nazywany jest przez wszystkich osiłkiem, ponieważ od dawna ćwiczy i na prawdę jest silny. Pokoloruj motylka osiłka.

Zagraj...


Pani motyl

Ocena gry

Poznajcie Panią motyl, którą znają wszyscy w krainie motylów. Jest tak dlatego, ponieważ Pani motyl pomaga wszystkim którzy tylko tego potrzebują. Ma ona bardzo dobre serce. Wybierz jakieś ładne kolory i ją pomaluj.

Zagraj...Paź Królowej

Ocena gry

Ten motyl to paź królowej. Jego zadaniem jest strzec królowej motyli i wykonywać wszystkie jej zachcianki. To od niego w dużej mierze zależy jak będzie wyglądało królestwo motylków i wszystkie sprawy które go dotyczą. Pomaluj pazia królowej.

Zagraj...


Motyl w kropeczki

Ocena gry

Czy znacie motyla, który na swoich skrzydełkach ma kropki? Na każdym z nich znajduje się kropka w innym kolorze. Na dolnych skrzydłach jest jedna większa kropka, a na górnych kilka ale mniejszych kropek. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Serduszkowy motyl

Ocena gry

Czy widzieliście kiedykolwiek motyla, który na swoich skrzydełkach ma serduszka. Na każdym z nich znajduje się serduszko w innym kolorze. Na większych skrzydłach są po dwa serduszka, a na mniejszych po jednym. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Motyl w szlaczki

Ocena gry

Ten piękny motylek jeszcze do nie dawna był gąsienicą. Teraz może latać nad ślicznymi łąkami, które są całe kolorowe od kwiatów i roślin. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie motyla, składającego się z wielu kolorowych elementów.

Zagraj...


Latający Gucio

Ocena gry

Na pewno wiesz kto to jest pszczółka Gucio. Pochodzi on ze znanej bajki Pszczółka Maja. Teraz mamy możliwość pomalowania go samemu. Sprawdź jakie kolory dla Ciebie przygotowaliśmy i przenieś je za pomocą myszki na puste, białe pola.

Zagraj...


Pszczółka i miód

Ocena gry

Ta pszczółka jest najbardziej pracowita z całego ula. Jednak dzisiaj zebrała trochę za dużo miodu i podczas drogi powrotnej do domu ze zmęczenia zaczęła rozlewać miód. Miejmy nadzieję, że wyleje się jak najmniej tego pysznego smakołyka. Wybierz swoje ulubione kolory farbek i pomaluj cały obrazek wirtualnym pędzlem.

Zagraj...


Pszczółka i tulipany

Ocena gry

Ta pszczółka jest bardzo pracowita. Każdego dnia rano wyrusza na łąkę lub do ogrodów i zbiera nektar z kwiatów. Dzisiaj wyruszyła do ogródka pałacowego i zauważyła piękne tulipany. Podfrunęła do nich i zaczęła zbierać nektar. Pomóż jej w tym zadaniu kolorując obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Motyle
 • Zabawy z motylkami

  Zabawy z motylkami

  Oglądana: 1689 ocena: 0.00

 • Motylek

  Motylek

  Oglądana: 1550 ocena: 0.00

 • Butterfly Ćma

  Butterfly Ćma

  Oglądana: 1535 ocena: 0.00

 • Motyl

  Motyl

  Oglądana: 1145 ocena: 0.00

 • Larwa motyla

  Larwa motyla

  Oglądana: 942 ocena: 0.00

 • Motyl

  Motyl

  Oglądana: 908 ocena: 0.00

Reklama

cookie