Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Myszka Miki 58 gier

Moda Myszki Miki

Ocena gry

Poznaj modę Myszki Miki. Dzisiaj postanowiła zaprezentować nam swoje nowe spodnie na szelkach z dużymi guzikami. To o czym my możemy zdecydować to jaki kolor będzie miał ten strój. Wybierz modne i piękne kolory, nadając urok temu strojowi.

Zagraj...


Wypieki Myszki Miki

Ocena gry

Myszka Miki postanowił, że przygotuje dla swojej ukochanej Myszki Mini przepyszne ciasto czekoladowe. Właśnie zaczął miksować ze składników pyszne ciasto. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka naszymi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Piknik Mini

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym jest narysowana Myszka Mini oraz jej przygotowania do pikniku. Myszka właśnie nakryła do stołu, rozłożyła serwetę oraz tacę z jedzeniem. Udanej zabawy z super malowanką!

Zagraj...


Sześć Myszek Mini

Ocena gry

W tej grze została narysowana Myszka Mini, ale co najlepsze została ona narysowana aż w sześciu innych pozycjach i strojach. Naszym zadaniem jest wybranie po kolei wszystkich obrazków i pomalowanie ich ładnymi kolorami. Zacznij od najładniejszego obrazka.

Zagraj...Mini i kwiatki

Ocena gry

Myszka Mini właśnie posadziła kilka kwiatków w doniczkach i wywiesiła je na taras, aby mogły go zdobić podczas słonecznej wiosny i lata. Teraz myszka musi podlewać kwiatki aby rosły duże i piękne. Wybierz ładne kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Urodziny Myszki Miki

Ocena gry

Miki ma dzisiaj urodziny, dlatego odwiedzili go wszyscy przyjaciele. Miki ubrał swoją ulubioną urodzinową czapeczkę i z balonami w ręce postanowił witać wszystkich przyjaciół. To świetny pomysł! Pokoloruj Mikiego i jego urodzinowe gadżety.

Zagraj...


Pirat Miki

Ocena gry

Miki postanowił, że zostanie piratem, dlatego ubrał wszystkie pirackie akcesoria i zrobił groźną minę. Teraz wystarczy, że wsiądzie na statek piracki i na pewno wszyscy się nabiorą, że jest piratem. Pokoloruj obrazek kolorami znajdującymi się pod Mikim.

Zagraj...


Halloween u Myszki Miki

Ocena gry

Właśnie przyszedł czas na Halloween dlatego Myszka Miki postanowił się przebrać za potwora z dyniową głową. Naszedł na to Pluto i bardzo się wystraszył. Na szczęście przecież to Halloween a podczas niego można straszyć. Pokoloruj obrazek z przyjaciółmi.

Zagraj...


Myszka Miki i Mini

Ocena gry

Myszka Miki wie, że jego ukochana Myszka Mini obchodzi dzisiaj swoje urodziny, dlatego postanowił zrobić jej niespodziankę. W tym celu kupił bardzo dużo balonów i teraz chce jej wszystkie wręczyć. Pokoloruj balony najładniej jak potrafisz tak, aby spodobały się Mini. Kiedy już to zrobisz pomaluj bohaterów naszego obrazka.

Zagraj...


Myszka Mini i serduszka

Ocena gry

Myszka Mini to bardzo mała i słodka postać. Uwielbia swoje sukienki z falbankami. Dzisiaj chce się wam pochwalić serduszkami jakie namalowała na swoim portrecie. Pomóżcie Myszce pomalować jej portret, który podaruje Mikiemu.

Zagraj...


Myszka Miki i Pluto

Ocena gry

Myszka Miki ma swoje wiernego przyjaciela, psa Pluto, który od zawsze towarzyszy jej w każdej przygodzie. Razem podróżują, spacerują i się bawią. Dzisiaj Miki postanowił, że zrobią sobie wspólne zdjęcie do albumu. Dlatego Twoim zadaniem jest pokolorowanie zdjęcia tak, aby jak najładniej się prezentowało.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Myszka Miki
 • Myszka Miki z Minnie Mouse

  Myszka Miki z Minnie Mouse

  Oglądana: 29768 ocena: 0.00

 • Myszka miki

  Myszka miki

  Oglądana: 20788 ocena: 3.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12106 ocena: 0.00

 • Miki na sankach

  Miki na sankach

  Oglądana: 8808 ocena: 0.00

 • Moda Myszki Miki

  Moda Myszki Miki

  Oglądana: 8695 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Winx

  Kolorowanka Winx

  Oglądana: 7141 ocena: 0.00

Reklama

cookie