Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Najnowsi uzytkownicy

Myszka Miki 53 gier

Urodziny Myszki Miki

Ocena gry

Miki ma dzisiaj urodziny, dlatego odwiedzili go wszyscy przyjaciele. Miki ubrał swoją ulubioną urodzinową czapeczkę i z balonami w ręce postanowił witać wszystkich przyjaciół. To świetny pomysł! Pokoloruj Mikiego i jego urodzinowe gadżety.

Zagraj...


Pirat Miki

Ocena gry

Miki postanowił, że zostanie piratem, dlatego ubrał wszystkie pirackie akcesoria i zrobił groźną minę. Teraz wystarczy, że wsiądzie na statek piracki i na pewno wszyscy się nabiorą, że jest piratem. Pokoloruj obrazek kolorami znajdującymi się pod Mikim.

Zagraj...


Halloween u Myszki Miki

Ocena gry

Właśnie przyszedł czas na Halloween dlatego Myszka Miki postanowił się przebrać za potwora z dyniową głową. Naszedł na to Pluto i bardzo się wystraszył. Na szczęście przecież to Halloween a podczas niego można straszyć. Pokoloruj obrazek z przyjaciółmi.

Zagraj...


Myszka Miki i Mini

Ocena gry

Myszka Miki wie, że jego ukochana Myszka Mini obchodzi dzisiaj swoje urodziny, dlatego postanowił zrobić jej niespodziankę. W tym celu kupił bardzo dużo balonów i teraz chce jej wszystkie wręczyć. Pokoloruj balony najładniej jak potrafisz tak, aby spodobały się Mini. Kiedy już to zrobisz pomaluj bohaterów naszego obrazka.

Zagraj...Myszka Mini i serduszka

Ocena gry

Myszka Mini to bardzo mała i słodka postać. Uwielbia swoje sukienki z falbankami. Dzisiaj chce się wam pochwalić serduszkami jakie namalowała na swoim portrecie. Pomóżcie Myszce pomalować jej portret, który podaruje Mikiemu.

Zagraj...


Myszka Miki i Pluto

Ocena gry

Myszka Miki ma swoje wiernego przyjaciela, psa Pluto, który od zawsze towarzyszy jej w każdej przygodzie. Razem podróżują, spacerują i się bawią. Dzisiaj Miki postanowił, że zrobią sobie wspólne zdjęcie do albumu. Dlatego Twoim zadaniem jest pokolorowanie zdjęcia tak, aby jak najładniej się prezentowało.

Zagraj...


Myszki na motocyklu

Ocena gry

Myszka Miki i Myszka Mini umówili się na randkę. Myszka Miki postanowił, że dostarczy Mini trochę wrażeń i przewiezie ją na swoim nowym motocyklu. Myszki na pewno będą się świetnie bawiły. A teraz Ty za pomocą myszki pokoloruj obrazek przedstawiający naszych bohaterów.

Zagraj...


Myszka Miki z Minnie Mouse

Ocena gry

Dwie wspaniałe postacie z bajki Disney ajkimi są Minnie Mouse oraz Myszka Miki czekają na Was do pokolorowania. Obrazek jest darmowy i dostępy do malowania online przy pomocy myszki. Życzymy Wam wspaniałej zabawy.

Zagraj...


Myszka miki

Ocena gry

Pokoloruj zabawnego bohatera bajek Disneya. Bohaterem tym jest Myszka Miki. Użyj odpowiednich kolorów, które znajdziesz koło obrazka

Zagraj...


Miki na sankach

Ocena gry

Pokoloruj Myszkę miki podczas zabawy na śniegu a dokładnie podczas jazdy na sankach. Miki bardzo lubi spory zimowe. dopasuj odpowiednie kolory

Zagraj...


Miki

Ocena gry

Pokoloruj Mikiego. Na obrazku który jest do pokolorowania Miki jeździ na łyżwach. Miki bardzo lubi sporty zimowe

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Myszka Miki
 • Myszka Miki z Minnie Mouse

  Myszka Miki z Minnie Mouse

  Oglądana: 27913 ocena: 0.00

 • Myszka miki

  Myszka miki

  Oglądana: 18923 ocena: 3.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 9418 ocena: 0.00

 • Miki na sankach

  Miki na sankach

  Oglądana: 7835 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Winx

  Kolorowanka Winx

  Oglądana: 5804 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 5752 ocena: 0.00

Reklama

cookie