Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy 104 gier

Mała ciuchcia dla dzieci

Ocena gry

Mała ciuchcia dla najmłodszych dzieci czeka na Was. Prosta kolorowanka jaką możecie pokolorować na naszym serwisie lub też kliknąć na drukarkę aby wydrukować i pomalować na kartce czym tylko chcecie. Niebawem kolejna porcja z zabawami dla chłopców i dziewczyn.

Zagraj...


Mała rakieta

Ocena gry

Paweł chce odwiedzić swoich przyjaciół mieszkających na innej planecie. Ale jest troszkę smutny. Chciał by im się pochwalić czymś nowym ale od ostatniej wizyty nic się u niego nie zmieniło. Może pomalujemy jego rakietę? Jego przyjaciele wtedy będą zachwyceni, a Paweł będzie miał się czym pochwalić.

Zagraj...


Rysunek rakiety

Ocena gry

Ania niedawno narysowała tą piękną rakietę na konkurs małego rysownika. Ale żeby mogła konkurować o pierwsze miejsce jej rysunek musi być pokolorowany. Ona nie umie ładnie kolorować dlatego przychodzę z tym do ciebie. Czy wyświadczył byś jej przysługę i pomalował ten rysunek ?

Zagraj...


Robot kosmiczny

Ocena gry

Wspaniały prom kosmiczny. Ta rakieta przewozi na swoim pokładzie łazika. Łazik to robot który bada obce nam planety. Musimy pomalować tą rakietę aby łazik mógł z daleka widzieć gdzie znajduje się nasz statek kosmiczny. Mam nadzieję że podołasz temu zadaniu.

Zagraj...Lecąca rakieta

Ocena gry

Zobacz te fajne rakiety kosmiczne. Zrobiłem zdjęcie startującej rakiety. Niestety nie wiem dlaczego wyszło bezbarwne. Mógł byś ją dla mnie jakoś pomalować. Tak żeby wyglądała ładniej niż teraz. Chce się pochwalić tym zdjęciem przed rodziną ale nie oddam im takiego bezbarwnego.

Zagraj...


Misja kosmos

Ocena gry

Nowe statki kosmiczne w kolorowankach czekają. Wysłaliśmy w kosmos dwie rakiety. Twoim zadaniem jest teraz je tylko jakoś ładnie pomalować. Mam nadzieję, że uda ci się to zrobić. Do dyspozycji masz wiele kolorów znajdujących się w ramce po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Startująca rakieta

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomalowanie tej rakiety oraz innych elementów które ją otaczają. Skorzystaj z kolorów dostępnych w grze po prawej stronie ekranu. Sprawdź który z nich najlepiej pasuje do tej rakiety.

Zagraj...


Start rakiety

Ocena gry

Rakieta za chwilę wystartuje z ziemi. Musimy już tylko ją pomalować aby ładnie wyglądała gdy będzie startowała i wznosiła się w górę podczas startu. Skorzystaj z kolorów dostępnych w grze i pokoloruj ten statek kosmiczny.

Zagraj...


Misja mars

Ocena gry

Jutro wyruszamy w misję kosmiczną na marsa. Możliwe że będziemy pierwszymi ludźmi którzy wbiją tam swoją flagę. Uczcijmy to malując naszą rakietę podróżną. Wybierz któryś z kolorów z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Rakieta w kosmosie

Ocena gry

Astronauci nie długo wylatują w swoją misję w kosmos. Zróbmy im niespodziankę i pomalujmy ich statek kosmiczny. Na pewno będą szczęśliwi, że o nich pamiętaliśmy.

Zagraj...


Ogromny statek

Ocena gry

Nasi przyjaciele ostatnio pomalowali swoje wszystkie łodzie. Postanowiłem że my też to zrobimy. Kupiłem kilka farb ale nie znam się na malowaniu. Ty na pewno wiesz jak to się robi. Pomóż mi i pomaluj naszą łódź na nowy piękny kolor.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

Popularne gry

 • Pojazdy
 • Mała ciuchcia dla dzieci

  Mała ciuchcia dla dzieci

  Oglądana: 19405 ocena: 0.00

 • Malowanka z traktorem

  Malowanka z traktorem

  Oglądana: 15613 ocena: 0.00

 • Pociąg

  Pociąg

  Oglądana: 7136 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 6448 ocena: 0.00

 • Ciuchcia Thomas

  Ciuchcia Thomas

  Oglądana: 5696 ocena: 0.00

 • Szybki motocykl

  Szybki motocykl

  Oglądana: 5660 ocena: 0.00

Reklama

cookie