Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:

Gry Dla Dzieci online i bezpieczne zabawy dla wszystkich

NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta » Psy i Pieski 22 gier

Pies na medal

Ocena gry

Ten pies jest nie tylko ładny ale i także potrafi robić mnóstwo wspaniałych i zabawnych sztuczek. Z tego powodu został on zgłoszony przez swoją najlepszą przyjaciółkę do psiego konkursu. Oczywiście wygrał on w nim główną nagrodę.

Zagraj...


Pluszowy piesek

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie pluszowego pieska, który jest ulubioną zabawką księżniczki Zosi. Jest to bardzo ładny i miękki misio. Użyj najładniejszych farbek.

Zagraj...


Pies na rybach

Ocena gry

Psy nie mają rąk dlatego kiedy chcą coś zrobić muszą do tego używać albo pyszczka albo ogona. Ten piesek postanowił wybrać się na ryby, dlatego zabrał ze sobą swoją najlepszą wędkę i zarzucił ją do wody. Wędka wisi na jego ogonie. To bardzo zabawna scenka, którą możesz dzisiaj pokolorować.

Zagraj...


Piesek i karma

Ocena gry

Ten piesek ma na imię Bobik. Jego ulubionym przysmakiem jest karma zbożowa. Bobik lubi ją zajadać z dodatkiem pysznego mleka. Pokoloruj Bobika, jego obrożę i przysmak. Wybierz najładniejsze z przygotowanych dla Ciebie kolorów.

Zagraj...Piesek w budzie

Ocena gry

Ten piesek mieszka w budzie. Jest ranek i piesek właśnie wstał. Kiedy wyjrzał z budy zauważył, że koło niej leży miska z jego ulubionym przysmakiem. Pokoloruj obrazek z zadowolonym pieskiem i jego śniadaniem.

Zagraj...


Piesek Azor

Ocena gry

Piesek Azor jak każdy pies lubi biegać i szaleć. Lubi także kiedy ktoś rzuca mu patyka, a on może go przynieść. Pobaw się razem z pieskiem wybierając jakiś ładny kolor i malując wszystkie białe pola. Zaprzyjaźnij się z pieskiem Azorem.

Zagraj...


Pies Kopek

Ocena gry

Pies Kopek jest bardzo szalony. Uwielbia szczekać, biegać, skakać i niestety kopać głębokie dołki wszędzie gdzie to tylko nie możliwe. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tego obrazka.

Zagraj...


Rocky z psiego Patrolu

Ocena gry

Kolejny ze szczeniaków tak jak obiecaliśmy trafił do naszego serwisu. Teraz już bez problemu macie możliwość kolorowanie tego ciekawego i fajnego bohatera. Oczywiście nadajcie mu jakieś swoje własne kolory i zobaczcie jak on się w nich prezentuje.

Zagraj...


Marshall z Psiego Patrolu

Ocena gry

jeden z głównych bohaterów tej wspaniałej bajki już na Was czeka aby ktoś z Was go pokolorował. Oryginalna nazwa to PAW Patro możemy go w Polsce oglądać na kanale Nickelodeon Productions także jeżeli nie mieliście okazji się z nim zapoznać to gorąco Was do tego zachęcamy.

Zagraj...


Kolorowanka ze zwierzątkami

Ocena gry

Jest to już następna książka do kolorowania online jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy tutaj do wyboru kilka zwierzątek jakie możesz pomalować. Będą to: kotek, wiewiórka, kaczka, krowa i piesek. Po wybraniu zwierzęcia przystępujemy do jego malowania z pomocą myszki.

Zagraj...


Piesek kolorowanka

Ocena gry

Bardzo fajna kolorowanka dla miłośników piesków. Będziemy właśnie kolorować małego pieska. w tym celu pomoże nam myszka.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

Psi Patrol, Zakochany Kundel

Popularne gry

 • Psy i Pieski
 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 14552 ocena: 0.00

 • Piesek kolorowanka

  Piesek kolorowanka

  Oglądana: 4881 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Pieski

  Kolorowanka Pieski

  Oglądana: 4826 ocena: 0.00

 • Dziewczynka i pies

  Dziewczynka i pies

  Oglądana: 3989 ocena: 0.00

 • Piesek

  Piesek

  Oglądana: 1865 ocena: 0.00

 • Kolorowe wilki

  Kolorowe wilki

  Oglądana: 1854 ocena: 0.00

Reklama

cookie