Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta » Ptaki 77 gier

Wściekłe Angry Birds

Ocena gry

Oh nie! Ktoś wykradł jajka wszystkim Angry Birds. Teraz są wściekli i patrzą w puste gniazda. Jednak nad nimi widać dziwne postacie. To złe świnie je porwały i zabrały ze sobą w balonach. Pokoloruj ten ciekawy obrazek.

Zagraj...


Kura i ziarno

Ocena gry

Kura uwielbia jeść ziarno, ponieważ jest to jej przysmak. Gospodarz zadbał aby jego kura nie była głodna i rozsypał je na ziemi. Teraz zwierzątko za pomocą dzioba może wszystko zjeść. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Kurka z podwórka

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się pokolorować cały obrazek. Wybierz kilka różnych kolorów i klikając na puste pola zapełnij je wybranym przez siebie kolorem. Ciekawe czy kurce z podwórka spodoba się twoje arcydzieło.

Zagraj...


Zwykła kurka

Ocena gry

Ta kurka jest na prawdę normalna. Jednak to od Ciebie zależy czy stanie się wyjątkowa. Możesz pokolorować ją używając do tego wielu kolorów, a to sprawi, że stanie się ona wyjątkowa.

Zagraj...Wysiadywanie jajek

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający kurę, która wysiaduje jajka. Na pewno z kilku wyklują się małe pisklęta, jednak potrzebna jest do tego wysoka temperatura. Stąd kura siedzi na nich aby nie zabrakło im ciepła.

Zagraj...


Prawdziwa kura

Ocena gry

Spójrz co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kolorowance. Do pomalowania masz prawdziwą kurę. Dobierz do niej ładne kolory i wybierz w którym będzie wyglądała najlepiej. Nie zwlekaj już dłużej, tylko zabierz się do pracy.

Zagraj...


Zwariowana kura

Ocena gry

Ta kura jest szalona. Możliwe że stało się tak dlatego, że spadła z grzędy i uderzyła się przy tym w głowę. Teraz jej oczy wirują, boli ją głowa i nie wie co się dookoła niej dzieje. Przywróć jej pamięć malując jej wszystkie pióra.

Zagraj...


Kura na farmie

Ocena gry

Ta kura jest mieszkańcem farmy. Jej zadaniem jest znoszenie jajek. Kura uwielbia swoją pracę i zawsze wykonuje ją jak należy. Wypróbuj różne połączenia kolorów i zobacz w jakim kura będzie wyglądała najlepiej.

Zagraj...


Pingwin na nartach

Ocena gry

Pingwin postanowił się wybrać na narty. Ubrał ładną czapkę w paski, założył narty, wziął w ręce kijki i zaczął zjeżdżać z ogromnej górki. Teraz bardzo szybko jedzie po zimnym śniegu w dół. Cóż za wspaniały widok! Pokoloruj cały obrazek!

Zagraj...


Udany połów

Ocena gry

Ten pingwin miał na prawdę udany połów. Złowił największą rybę jaka pływała pod wodą. To wszystko dzięki jego umiejętnościom rybaka. Spróbuj pokolorować obrazek z pingwinimi mistrzem połowów.

Zagraj...


Pingwin na rybach

Ocena gry

Pingwin Tuk postanowił się wybrać na ryby. Ma trochę wolnego czasu więc będzie mógł się zrelaksować. Wyciął on już dziurę w lodzie i zarzucił swoją ulubioną wędkę. Teraz czeka, aż jakaś rybka podpłynie i złapie się na haczyk. Pokoloruj obrazek z tą scenką.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Ptaki
 • Zwierzęta wodne

  Zwierzęta wodne

  Oglądana: 8906 ocena: 0.00

 • Ptak

  Ptak

  Oglądana: 1898 ocena: 0.00

 • Paw

  Paw

  Oglądana: 1269 ocena: 0.00

 • Papuga Ara

  Papuga Ara

  Oglądana: 1126 ocena: 0.00

 • Karmnik

  Karmnik

  Oglądana: 1025 ocena: 0.00

 • Papuga

  Papuga

  Oglądana: 934 ocena: 0.00

Reklama

cookie