Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne 67 gier

Olaf i kwiatek

Ocena gry

Właśnie nadeszła wiosna, zaczął topnieć śnieg, a z ziemi wyrastać kolorowe kwiatki. Bałwanek Olaf jeszcze nigdy nie widział kwiatka, dlatego podszedł do niego i go powąchał. Okazało się, że jest to tulipan. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Olaf i słońce

Ocena gry

Każdy wie, że słońce topi każdego bałwanka. Na szczęście bałwanek Olaf jest magiczny i słońce go nie zniszczy. Z tego powodu może on biegać, tańczyć i cieszyć się na słońcu. Wybierz odpowiednie kolory i pomaluj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Śnieżny Olaf

Ocena gry

Olaf został stworzony ze śniegu. Jest to wspaniały bałwan, który jest przyjacielem księżniczki Elsy oraz Anny. Od teraz możemy pokolorować ten obrazek takimi kolorami jakimi tylko chcemy.

Zagraj...


Skaczący Olaf

Ocena gry

Na obrazku został przedstawiony Olaf. Jest to bałwanek stworzony przez jedną z księżniczek z bajki Kraina Lodu. Olaf cały czas skacze, ponieważ jest bardzo rozbawiony. Po lewej stronie ekranu znajdują się wszystkie dostępne kolory.

Zagraj...Robot Wallie

Ocena gry

Robot Wallie to bardzo znana postać z filmu dla dzieci i dorosłych. Spróbujmy go pokolorować a następnie dokleić do niego kilka ciekawych naklejek. Jeśli już skończymy malować obrazek będziemy mogli go wydrukować i powiesić w pokoju.

Zagraj...


Szalony zakonnik

Ocena gry

Ten zakonnik jest super bohaterem a jego ulubionym zajęciem jest latanie paralotnią. Czuje on w tedy wiatr w skrzydłach. Dobierz kolory do każdego białego pola i spraw aby obrazek ładnie wyglądał. To już kolejna super kolorowanka. Powodzenia!

Zagraj...


Potwory i Spółka

Ocena gry

Zobacz czy pamiętasz jak wyglądają postacie z bajki Potwory i Spółka. Wybierz kolory z palety znajdującej się obok obrazka i klikając na białe pola pokoloruj cały obrazek. Ciekawe jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań.

Zagraj...


Zielony potworek

Ocena gry

Ten potwór pochodzi z bajki Potwory i Spółka. Ma on zielony kolor a jego praca polega na straszeniu ludzi podczas snu. Teraz musi on zostać przez nas pomalowany. Tylko dzięki temu będziemy mogli stworzyć nową postać.

Zagraj...


Szczęśliwy Pocoyo

Ocena gry

Pocoyo to bardzo zabawny chłopiec. Lubi różne kolory i dodatki. Dzisiaj postanowił nas odwiedzić w swoim ulubionym stroju. Ma na głowie czapkę, na stopach buty,a na plecach super bluzę. Nie zapomnij pokolorować żadnego elementu.

Zagraj...


Rodzeństwo i kot

Ocena gry

Zobacz to rodzeństwo jest bardzo wesołe, a obok ich nóg znajduje się mały i zabawny kotek. Jest to najlepszy przyjaciel tego rodzeństwa. Możesz ich pomalować i dzięki temu uwiecznisz na długi czas ich podobizny na wirtualnym obrazie.

Zagraj...


Rodzeństwo

Ocena gry

W tej grze możesz poznać nowych znajomych. Jej bohaterami będzie rodzeństwo, brat i siostra. Brat jest starszy i wiezie w wózku swoją siostrę, ponieważ bawią się w wyścigi. Zobacz jak skończy się ta super przygoda. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Różne
 • Zygzak Makłin dla dzieci

  Zygzak Makłin dla dzieci

  Oglądana: 28217 ocena: 0.00

 • Kolorowanka jedzenie

  Kolorowanka jedzenie

  Oglądana: 18994 ocena: 0.00

 • Kolorowanka lody

  Kolorowanka lody

  Oglądana: 17526 ocena: 0.00

 • Wakacyjna malowanka

  Wakacyjna malowanka

  Oglądana: 10699 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 10625 ocena: 0.00

 • Malowanka z Bobasem

  Malowanka z Bobasem

  Oglądana: 9046 ocena: 0.00

Reklama

cookie