Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta » Ryby 38 gier

Dwukolorowy rekin

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się pokolorować tego rekina. Ma on kilka plamek w różnym kolorze. Użyj do jego pokolorowania najładniejszych farbek. Pomaluj jego płetwy, zęby i tło.

Zagraj...


Szybki rekin

Ocena gry

Ten rekin nie tylko jest duży ale i szybki. Z tego powodu postanowił zgłosić się do konkursu, podczas którego wyłoni się najszybszą rybę w morzu. Jeśli pomalujesz go na jakieś wyścigowe barwy na pewno będzie się ładnie prezentował podczas zawodów.

Zagraj...


Zęby rekina

Ocena gry

Rekin który został przedstawiony na tej kolorowance uwielbia chwalić się swoimi białymi zębami. Zawsze więc kiedy widzi kogoś w pobliżu szeroko się przez nie uśmiecha. Zobacz czy uda Ci się pokolorować tą wielką rybę. Powodzenia!

Zagraj...


Rekin i krab

Ocena gry

Ten rekin obiecał małemu krabowi że pomoże mu wydostać się z bardzo głębokiej wody. Krab zapuścił się zbyt daleko od brzegu i kiedy chciał wrócić okazało się, że nie ma na tyle sił. Na szczęście ten silny rekin na pewno wyciągnie go na brzeg.

Zagraj...Przyjazny rekin

Ocena gry

Rzadko się zdarza żeby istniał rekin, który jest przyjazny dla innych stworzeń. Ten rekin o imieniu Arek, który jest bohaterem naszej malowanki jest bardzo miły i uprzejmy. W związku z tym możemy dla niego zrobić dobry uczynek i pokolorować go jakimiś ładnymi kolorami.

Zagraj...


Rekin Żarłacz

Ocena gry

Czy słyszałeś o istnieniu rekina pod nazwą Żarłacz Biały? Jest to jeden z najgroźniejszych rekinów jakie istnieją. Twoim zadaniem będzie pokolorowanie tego strasznego rekina. Wybierz najładniejsze kolory.

Zagraj...


Groźny rekin

Ocena gry

Ten rekin sieje postrach w całym morzu. Pływa całymi dniami po dnie i poluje na mniejsze i słabsze ryby. Wszystkie inne rybki schowały się do swoich domów kiedy tylko go zauważyły i teraz rekin został sam i czeka na kogoś kto go pomaluje.

Zagraj...


Ukochany Balbiny

Ocena gry

Pamiętacie kolorowankę, w której poznaliście Balbinę, która w poszukiwaniu miłości wyruszyła w podróż morskimi szlakami dookoła świata? W tej grze poznamy ukochanego Balbiny, który bardzo pragnie znaleźć miłość swojego życia i wyrusza w taką samą podróż jak Balbina. Ciekawe czy uda im się ze sobą spotkać. Sterowanie myszką.

Zagraj...


Wieloryb Balbina

Ocena gry

Wieloryb o imieniu Balbina jest bardzo ładna. Niedługo będzie musiała założyć rodzinę, dlatego musi znaleźć wieloryba w którym się zakocha. W tym celu wybrała się w podróż dookoła świata morskimi szlakami. Pomaluj tą odważną Balbinę.

Zagraj...


Wielorybia przygoda

Ocena gry

Ten wieloryb uwielbia dbać o swoje zęby, dlatego zawsze kiedy tylko może uśmiecha się szeroko przez zęby. Są one bardzo białe i lśniące. Teraz możesz pomalować wieloryba według barw jakie posiada w prawdziwym życiu. Ma on ciemno szary kolor. Powodzenia!

Zagraj...


Wieloryb na lądzie

Ocena gry

Ten wieloryb jest magiczny i może nie tylko pływać w wodzie ale i chodzić po lądzie. Pokoloruj tego wspaniałego wieloryba i zobacz jaki wyjdzie na koniec Twoich starań. Jeśli chcesz wydrukuj swoją kolorowankę i pochwal się nią znajomym.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Więcej gier:

Wieloryby, Rekiny

Popularne gry

 • Ryby
 • Kolorowanka Rekin

  Kolorowanka Rekin

  Oglądana: 6044 ocena: 0.00

 • Ryba

  Ryba

  Oglądana: 3205 ocena: 0.00

 • Nemo

  Nemo

  Oglądana: 3156 ocena: 0.00

 • Kolorowe rybki

  Kolorowe rybki

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Duża ryba

  Duża ryba

  Oglądana: 1418 ocena: 0.00

 • Ryba Nemo

  Ryba Nemo

  Oglądana: 1404 ocena: 0.00

Reklama

cookie