Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Samochody 88 gier

Samochody sportowe

Ocena gry

Wiele samochodów w jednej kolorowance czeka na Was. Wybieramy na staracie jeden z 16 pojazdów do wyboru. Następnie przechodzimy do etapu malowania. Dzięki temu możecie nadać kolor pojazdowi jaki tylko chcecie i zobaczycie jak on wygląda. Myszką malujemy jak tylko chcemy.

Zagraj...


Nowe auto

Ocena gry

Na obrazku został narysowany samochód, który jedzie po drodze. Przemieszcza się on pomiędzy górami. Obrazek składa się z wielu elementów, które możemy pokolorować różnymi kolorami. Paleta barw znajduje się na dole ekranu. Z boku znajdują się paski, którymi możemy regulować nasycenie koloru.

Zagraj...


Auta Disneya

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokolorowanie obrazka przedstawiającego auto z bajki Disneya. Samochód ten ma za zadanie przenieść za pomocą swojego haka wszystkie beczki poza podwórko. Aby pomalować obrazek kliknij na dany kolor a następnie na białe pole, które chcesz nim wypełnić.

Zagraj...


Traktor wujka

Ocena gry

Wujek Staszek potrzebuje naszej pomocy na farmie. Ostatnio kupił nowy traktor ale nie podoba mu się jego obecny kolor. Chwyć za farbę i pomaluj go tak aby spodobał się Staszkowi. Macie podobne gusta więc jeżeli tobie będzie się podobał to jemu z pewnością też.

Zagraj...Wóz strażacki

Ocena gry

Nowa straż pożarna dla dzieci. Strażacy z naszego miasta dostali nowy pojazd służbowy. Trzeba go tylko pomalować i będzie gotowy do jazdy. Zazwyczaj wozy strażackie są czerwone ale tylko i wyłącznie od ciebie zależy jaki będzie miał kolor.

Zagraj...


Sportowe auto

Ocena gry

Przysłali nam już ostatni samochód który weźmie udział w jutrzejszym wyścigu. Trzeba go pomalować tak jak resztę pozostałych bolidów. Ten samochód zostawię tobie. Mam nadzieję że sobie poradzisz i wymyślisz dla niego nową oryginalną stylistykę. Liczę na ciebie.

Zagraj...


Gwiazdkowe auto

Ocena gry

To auto należy pomalować na jakiś ładny kolor. Tylko od ciebie zależy jak ten samochód będzie wyglądał. Pamiętaj o wszystkich szczegółach, takich jak gwiazdki. Przekonaj się jaki kolor będzie najlepiej pasował do tego samochodu.

Zagraj...


Sesja zdjęciowa

Ocena gry

Pomocy! Za chwilę robimy zdjęcia na okładkę najnowszego magazynu ze sportowymi samochodami. Niestety wszystkie kolory zniknęły. Musisz nam pomóc. Pomaluj ten samochód, a także dobierz odpowiedni strój ubioru dla naszej modelki. Wszystko jest w twoich rękach.

Zagraj...


Auto babci

Ocena gry

Babcia Marta kupiła niedawno nowy samochód. Niestety nie może się zdecydować na jaki kolor go pomalować. Pomóż jej i ustal dla tego auta idealny kolor, spośród dostępnych w grze.

Zagraj...


Auto na wyścig

Ocena gry

Dzisiaj trafił do nas kolejny samochód który weźmie udział w jutrzejszym wyścigu. Potrzebuje jeszcze kilku poprawek w tym zmianę koloru. To twoje zadanie. Wybierz dla niego odpowiedni kolor i pomaluj jego wszystkie szczegóły.

Zagraj...


Salon samochodowy

Ocena gry

W salonie samochodowym pojawił się właśnie najnowszy model pożądanego przez wszystkich auta. Zadbaj o jego świetną prezentację i pomaluj go, wybierając farby dostępne z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Popularne gry

 • Samochody
 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49052 ocena: 7.50

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 18838 ocena: 0.00

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 14822 ocena: 0.00

 • Obrazek z autobusem

  Obrazek z autobusem

  Oglądana: 12104 ocena: 0.00

 • Autobus szkolny dla dzieci

  Autobus szkolny dla dzieci

  Oglądana: 11182 ocena: 6.00

 • Samochodzik z chłopakiem

  Samochodzik z chłopakiem

  Oglądana: 10457 ocena: 0.00

Reklama

cookie