Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy » Samoloty 22 gier

Lądujący samolot

Ocena gry

Ten samolot ma za sobą długą podróż. Piloci lecący nim właśnie kończą pracę, a my właśnie zaczynamy. Naszym zadaniem jest pomalowanie go na nowe barwy firmy, która zajmuje się przewozem osób. Bierzmy się za malowanie.

Zagraj...


Odrzutowiec wojskowy

Ocena gry

Baza wojskowa ma bardzo ciężkie zadanie z którym musimy im pomóc. Ich nowy myśliwiec jest wyjątkowo szybki, zwinny i wyposażony w najlepsze rakiety. Niestety brakuje mu kamuflażu. Widać go z daleka jak leci, a tego nie chcemy, uderzając z zaskoczenia. Pomaluj go w ciemnych barwach aby przeciwnicy go nie dostrzegli.

Zagraj...


Samolot turystyczny

Ocena gry

Tym razem do pomalowania dostaliśmy mały samolot turystyczny. Codziennie zajmuje się on przewożeniem turystów, którzy chcą zwiedzić nowe, ciekawe miejsca. Nadaj samolotowi odpowiednie kolory aby był kojarzony z wakacyjnymi wycieczkami.

Zagraj...


Samolot w hangarze

Ocena gry

Dzisiaj do pomalowania przygotowaliśmy ci nie tylko samolot ale cały hangar razem ze stojącym przed nim samochodem. Aby nadać im jakiegoś koloru wybierz jeden z możliwych z palety kolorów po prawej stronie ekranu po czym narzucaj kolory w odpowiednie miejsca.

Zagraj...Wojskowy samolot

Ocena gry

Przed tobą widnieje najnowszy model odrzutowca. Jest to najszybszy samolot w historii ale jego twórcy nie mieli czasu go pomalować, a to jest niezbędne do jego prezentacji. Wybierz któryś z kolorów dostępnych w grze i pomaluj go całego nie zapominając o żadnym szczególe.

Zagraj...


Samolot na opryski

Ocena gry

Tym samolotem lata Robert. Robert pomaga pobliskim mieszkańcom przy pracy na ich polach. Lata on tym samolotem i zsyła opryski na chore rośliny aby wyzdrowiały. Mieszkańcy chcą mu się odwdzięczyć dlatego chcą abyś pomalował jego samolot. Robert na pewno się ucieszy z nowego koloru jego pojazdu.

Zagraj...


Samolot akrobatyczny

Ocena gry

Ten samolot jutro bierze udział w pokazie lotów akrobatycznych. Wszystko jest już gotowe. Brakuje tylko nowej farby dla tej maszyny. Nikt nie może podjąć decyzji, który z kolorów jest najlepszy. Pomaluj go na swój ulubiony kolor a na pewno wszyscy będą szczęśliwi.

Zagraj...


Duży samolot

Ocena gry

Ten ogromny samolot zajmuje się transportem ludzi z najodleglejszych krańców świata. Firma która zajmuje się transportem ludzi potrzebuje naszej pomocy przy pomalowaniu ich nowego modelu samolotu. Chwyć za pędzel i jak najszybciej zmień jego obecny kolor na nowy.

Zagraj...


Szybowiec

Ocena gry

Cóż za piękny szybowiec. Jednak do perfekcji mu wiele brakuje. Na szczęście to ty możesz sprawić, że będzie idealny. Pomaluj go tak aby stał się najpiękniejszym szybowcem w dziejach. Skorzystaj z palety barw po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Samolot jakich wiele

Ocena gry

Ten samolot to klasyk podniebnych podróży. Użyj wszystkich możliwych kombinacji kolorów aby stworzyć idealny samolot dla siebie. Barwy możesz wybrać z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Gwiazdkowy samolot

Ocena gry

Czarodziej Kacper postanowił sprawdzić co się dzieje w mieście. Jest bardzo dobrym czarodziejem i zawsze pomaga potrzebującym. Dlatego chce być widoczny z daleka. Do tego jednak potrzebuje twojej pomocy przy pomalowaniu jego samolotu.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

Śmigłowce, Helikoptery

Popularne gry

 • Samoloty
 • Samolocik

  Samolocik

  Oglądana: 14751 ocena: 0.00

 • Samolot kolorowanka

  Samolot kolorowanka

  Oglądana: 3784 ocena: 0.00

 • Latający samolot

  Latający samolot

  Oglądana: 2172 ocena: 0.00

 • Helikopter kolorowanka

  Helikopter kolorowanka

  Oglądana: 1504 ocena: 0.00

 • Samolot

  Samolot

  Oglądana: 1493 ocena: 0.00

 • Myszka w samolocie

  Myszka w samolocie

  Oglądana: 1436 ocena: 0.00

Reklama

cookie