Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek » Smerfy 10 gier

Smerfuś i kwiatek

Ocena gry

Jest to mała postać z tej wioski wszystkiego jest ciekawy i trzeba mieć na niego oko gdyż ciągle gdzieś ucieka i chce poznawać okolice. Tutaj został uwieczniony na tym obrazku, jednak jest czarno biały może ktoś z Was nada mu ciekawych kolorów.

Zagraj...


Papa Smerfy

Ocena gry

Papa Smerfy wyrusza w podróż wraz z innymi postaciami. Jest on jednym z najstarszych i zarazem zarządza całą wioską. Bez niego nie dało by się w takim porządku utrzymać wioski jak jest to obecnie. Oczywiście jak zwykle polecamy odcinki ze smerfami, są fajne i ciekawe. Zachęcamy do oglądania ich.

Zagraj...


Smurfs postacie z bajki

Ocena gry

Musicie mieć troszkę cierpliwości gdyż ta gierka może się trochę otwierać. Jak załaduje się do 100% klikamy na ikonę play i zaczynamy malować obrazek z naszym małym niebieskim bohaterem, może nadasz mu inne kolory i sprawdzisz jak się w nich prezentuje.

Zagraj...


Smerfy z bajki online

Ocena gry

Nowości z 2016 roku czekają na Was w gierce. Wystpuje w niej wiele bohaterów są to między innymi: Papa Smerfy, Ważniak, Smerfetka, Osiłek, Łasuch, Harmoniusz, Maruda, Ciamajda, Zgrywus, Laluś, Śpioch, Malarz, Poeta, Pracuś, Marzyciel Sasetka czy też Smerfuś.

Zagraj...Smerfy dla dzieci

Ocena gry

Wszystkie Smerfy mieszkają w domkach z grzybków w środku lasu, ukryta jest przed obcymi jednak zły Gargamel za wszelką cenę chce ją odszukać i złapać wszystkie smerfy, do pomocy ma kota

Zagraj...


Obrazek o Smerfach

Ocena gry

Po dość długiej przerwie w tej tematyce witamy i mamy dla Was zupełnie nowe kolorowanki ze smerfami w roli głównej. Temu na obrazku trochę się znudziło czekanie na kogoś z Was aż go pokoloruje i postanowił sobie trochę usnąć.

Zagraj...


Kolorowanki ze Smerfami online

Ocena gry

Czeka na Was 10 wspaniałych obrazków do pokolorowania gdzie głównymi postaciami są oczywiście Smerfy. Obrazki ukryte są pod numerkami od 1 do 10, wybierz jedne z nich i maluj jak tylko chcesz wybierając kolory i dodatki do nich.

Zagraj...


Smerfy

Ocena gry

Pokoloruj małych leśnych stworków jakimi są smerfy. Smerfy są kolorowymi bohaterami bajki dla dzieci. Pobaw się kolorami które znajdują się koło obrazka

Zagraj...


Kolorowaka smerfy

Ocena gry

Kolejna przygoda ze smerfami. Tym razem czeka nas inny obrazek przedstawiający smerfa o smerfetkę. Zrób to według uznania.

Zagraj...


Smerfy

Ocena gry

W tej grze zobaczymy fotografię smerfa i gargamela. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie go w jak najładniej. Używaj w tym celu myszki.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Smerfy
 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50161 ocena: 0.00

 • Kolorowaka smerfy

  Kolorowaka smerfy

  Oglądana: 1839 ocena: 0.00

 • Smerfy

  Smerfy

  Oglądana: 1822 ocena: 0.00

 • Smerfy

  Smerfy

  Oglądana: 1820 ocena: 0.00

 • Papa Smerfy

  Papa Smerfy

  Oglądana: 1042 ocena: 0.00

 • Smerfy z bajki online

  Smerfy z bajki online

  Oglądana: 979 ocena: 0.00

Reklama

cookie