Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki » Śpiąca Królewna 10 gier

Pocałunek z księciem

Ocena gry

Każdy zna historię Śpiącej Królewny, która usnęła na 100 lat, a jedyną osobą jaką mogła ją obudzić był książę. Jedynie prawdziwa miłość mogła obudzić księżniczkę, a właściwie jego pocałunek. Pomaluj obrazek, który przedstawia tą sytuację. Nie zapomnij o żadnym białym polu.

Zagraj...


Obrazek ze Śpiącą Królewną

Ocena gry

Nasza księżniczka czeka na wszystkich fanów tej bajki jak i też postaci jaką jest ta przepiękna królewna. Dzięki Wam może wyglądać jeszcze bardziej w wyjątkowy sposób zobaczcie sami jakie kolory czekają dzięki którym zmienisz jej wygląd.

Zagraj...


Księżniczka z bajki o Śpiącej Królewnie

Ocena gry

W całej okazałości nasza bohaterka zawitała do kolorowanki. Dla dziewczyn i mniejszych dziewczynek również znakomita zabawa która na Was czeka podczas kolorowania tej ciekawej i bardzo ładnej postaci.

Zagraj...


Aurora księżniczka i książe Filip

Ocena gry

Ta para bardzo się lubi i uwielbia razem spędzać czas. a kolorowanka jest tego najlepszym dowodem. Z pewnością będzie się prezentować dużo lepiej jeżeli tylko ktoś z Was pokoloruje obrazki. Używamy jak zwykle w tym celu myszki do zabawy.

Zagraj...Aurora i Filip zakochana para

Ocena gry

Widzimy zakochaną parę to właśnie ksiażę Filip wybudził ze snu tą księżniczkę. Klikamy na ikonkę Play aby przejść do gry malowanki, mamy pędzelek, którym zarządzamy myszką i nanosimy nim określone kolory. Jeżeli nie oglądaliście bajki czy też filmu to polecamy bo jest naprawdę piękny.

Zagraj...


Sleeping Beauty dla dzieci

Ocena gry

Tutaj również jak w niektórych obrazkach na naszej stronie istnieje możliwość drukowania i malowania online. Także macie fajny wybór. Jest także opcja wydrukowania pokolorowanego przez Was obrazka i podarowania mu rodzicom czy bliskiej osobie.

Zagraj...


Śpiąca Królewna dla dziewczyn

Ocena gry

Zakochana para widnieje na tym obrazku. Po prawej stronie znajdziemy podstawowe kolory, natomiast pod cyferkami 1,2,3 dodatkowe puszki z farbami z różnych odcieniach, które możecie wybrać. Mamy także ikonę drukarki to właśnie gdy na nią klikniecie możemy wydrukować obrazek ze strony.

Zagraj...


Sleeping Beauty Aurora

Ocena gry

Księżniczka Auroa i książe są do Waszej dyspozycji na tym obrazku jaki mamy do pokolorowania. Jak zwykle w tego rodzaju grach pod cyferkami 1,2,3 mamy ukryte różne kolory natomiast pod ikonką drukarki znajdziemy opcję wydrukowania czarno białego lub kolorowego obrazka.

Zagraj...


Śpiąca Królewna

Ocena gry

Jest to bajka o losach pięknej królewny która została otruta. Ale przystojny książę odtruwa księżniczkę. Pomaluj tych bohaterów na obrazku

Zagraj...


Śpiąca królewna

Ocena gry

Ta królewna to bohaterka bajki. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tej postaci. Pomoże nam w tym myszka którą wybieramy odpowiedni kolor.

Zagraj...


« poprzednia 1 następna »

Więcej gier:

Śpiąca Królewna

Popularne gry

 • Śpiąca Królewna
 • Śpiąca Królewna

  Śpiąca Królewna

  Oglądana: 1482 ocena: 0.00

 • Śpiąca królewna

  Śpiąca królewna

  Oglądana: 1214 ocena: 0.00

 • Pocałunek z księciem

  Pocałunek z księciem

  Oglądana: 1101 ocena: 0.00

 • Sleeping Beauty dla dzieci

  Sleeping Beauty dla dzieci

  Oglądana: 936 ocena: 0.00

 • Śpiąca Królewna dla dziewczyn

  Śpiąca Królewna dla dziewczyn

  Oglądana: 842 ocena: 0.00

 • Sleeping Beauty Aurora

  Sleeping Beauty Aurora

  Oglądana: 760 ocena: 0.00

Reklama

cookie