Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt




Najnowsi uzytkownicy

Disneya » Spongebob Kanciastoporty 16 gier

Rozgwiazda Patryk w samochodzie

Ocena gry

Rozgwiazda Patryk postanowił odwiedzić swoich krewnych, dlatego spakował walizki, wsiadł do swojego samochodu i wyruszył w podróż. Naszym zadaniem jest pokolorowanie zarówno Patryka jak i jego samochodu. Nie zapomnij pokolorować tła.

Zagraj...


Spongebob i Patryk

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym zostali narysowani bohaterowie z naszej ulubionej bajki o Spongebob i Patryku Rozgwieździe. Oboje postanowili wybrać się na połów ośmiornic za pomocą siatki. Miłej zabawy!

Zagraj...


Spongebob w kapeluszu

Ocena gry

Spongebob pojawił się w tej nowej gierce specjalnie dla Ciebie. Posługując się kolorami dostępnymi na palecie obok obrazka, będziemy mogli go pokolorować każdym kolorem jaki tylko nam się spodoba. Spongebob jest w kapeluszu, krawacie i kanciastych spodniach. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Kupidyn ze Spongebob

Ocena gry

Spongebob chce się zakochać dlatego poprosił znajomego kupidyna aby strzelił w jakąś ładną dziewczyną miłosną strzałą, aby ta się w nim zakochała. Na obrazku w tej grze znajduje się ten kupidyn, którego możemy pokolorować.

Zagraj...



Przemówienie Spongebob

Ocena gry

Spongebob został prezydentem miasta i teraz będzie musiał wygłosić przemówienie. Jednak nim do tego dojdzie to musi to przećwiczyć. Spongebob stanął więc przed lustrem i ćwiczy przemówienie i odpowiednie gesty.

Zagraj...


Smutny Spongebob

Ocena gry

Spongebob jest dzisiaj wyjątkowo smutny, na pewno jest tak dlatego, że dookoła panuje brzydka, deszczowa pogoda. Spróbuj rozweselić naszego bohatera, malując jego i to co go otacza jak najbardziej kolorowymi kredkami.

Zagraj...


Spongebob marynarz na statku

Ocena gry

Postanowił Pan Gąbka spróbować sowich sił na statku i został marynarzem. Marynarze mają bardzo dużo obowiązków muszą między innymi jak nasz bohater myć pokład statku.

Zagraj...


Scena z bajki

Ocena gry

Kilka kolorowanek online ze Spondzibobem czekają na Ciebie. Znajdziemy je po prawej stronie po wybraniu jednego z nich następnie myszką wybieramy kolory i klikamy na fragment obrazka jaki chcemy pokolorować.

Zagraj...


Spongebob i przyjaciele przygoda

Ocena gry

Razem ze swoimi przyjaciółmi postanowił przeżyć wspaniałą przygodę. Zabrali się razem w rejs na łódce. Słabo jednak wygląda taki obrazek w czarno białych barwach. Pokoloruj go, a z pewnością będzie dużo ciekawszy.

Zagraj...


Obrazek ze Spondzebobem

Ocena gry

Jedna z e scen tej bajki o naszej postaci została przeniesiona do tego obrazka abyście mieli okazję nadania jej swoich niepowtarzalnych kolorów. Jeżeli jest ikona drukarki to możemy obrazki drukować z naszego serwisu.

Zagraj...


Patryk Rozgwiazda

Ocena gry

Uwielbia spędzać czas z głównym bohaterem naszej bajki. Jest bardzo przyjacielska i nie lubi marnować swojego czasu i spędzać go samemu. Wybieram myszką interesujące Cię kolory i maluj obrazki na kolorowankionline.pl.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

Gwiazdki, Gwiazdeczki, Gwiazdy

Popularne gry

 • Spongebob Kanciastoporty
 • Rozgwiazda Patryk w samochodzie

  Rozgwiazda Patryk w samochodzie

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Spongebob kolorowanka

  Spongebob kolorowanka

  Oglądana: 1853 ocena: 0.00

 • Spongebob i Patryk

  Spongebob i Patryk

  Oglądana: 1749 ocena: 0.00

 • Przemówienie Spongebob

  Przemówienie Spongebob

  Oglądana: 1749 ocena: 0.00

 • Spongebob w kapeluszu

  Spongebob w kapeluszu

  Oglądana: 1425 ocena: 0.00

 • Kupidyn ze Spongebob

  Kupidyn ze Spongebob

  Oglądana: 1161 ocena: 0.00

Reklama

cookie