Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy » Statki 24 gier

Ogromny statek

Ocena gry

Nasi przyjaciele ostatnio pomalowali swoje wszystkie łodzie. Postanowiłem że my też to zrobimy. Kupiłem kilka farb ale nie znam się na malowaniu. Ty na pewno wiesz jak to się robi. Pomóż mi i pomaluj naszą łódź na nowy piękny kolor.

Zagraj...


Szybka łódź

Ocena gry

Zaraz startują wyścigi, a łódź jeszcze nie gotowa. Szybciej pomóż mi i pomaluj ten statek jak najszybciej. Mamy mało czasu. Pamiętaj żeby pomalować wszystkie szczegóły. Niczego nie może zabraknąć.

Zagraj...


Statek z oczami

Ocena gry

Zobacz te motorówki, jedna motorówka czeka na Ciebie właśnie w tej kolorowance. Zobacz i ją pokoloruj. Ten statek ma już dość swojego starego wyglądu. Poprosił nas o pomoc. Niestety ja nie znam się na malowaniu statków ale ty na pewno sobie z tym poradzisz. Powodzenia.

Zagraj...


Kuter rybacki

Ocena gry

Tym kutrem wyławiane są ryby które później trafiają do naszej kuchni. Może wspomożemy rybaków i pomalujemy go jakoś ładnie? Popuść wodzę fantazji i spraw by ten kuter był wyjątkowy.

Zagraj...Statek i słońce

Ocena gry

Spójrz na ten piękny statek. Może wzbogacimy go o kilka nowych kolorów? Jesteś gotowy? W takim razie chwyć za któryś z kolorów znajdujących się po prawej stronie ekranu i pomaluj go jak tylko zechcesz.

Zagraj...


Wyścig fregat

Ocena gry

Ta łódka bierze udział w wyścigu fregat już za dwanaście godzin a jeszcze brak na niej farby. To jest twoje zadnie wymyśl świetną kombinację kolorów dla tej łodzi. Niech każdy wie kto na niej płynie.

Zagraj...


Łódka do sportów

Ocena gry

Nowe Jachty czekają. Ta łódka służy do sportów ekstremalnych. Jej właściciel za kilka godzin zaczyna swoje ćwiczenia do zdobycia pucharu w dyscyplinie wodnej. Chwyć szybko za farbę i nałóż kilka ładnych kolorów na tą łódkę zanim wróci na trening.

Zagraj...


Statek na horyzoncie

Ocena gry

Widzisz ten statek na horyzoncie przyjacielu? Musimy go odmalować jak najszybciej. Za chwilę wyrusza w kolejną podróż a jeszcze nie ma nowego lakieru. Ruszaj się, chwyć za pędzel i pokoloruj go całego.

Zagraj...


Dryfująca tratwa

Ocena gry

Nasz okręt został zniszczony podczas ostatniej walki. Dryfujemy tak już od dłuższego czasu. Z nudów może pomalujemy tą tratwę ? Przynajmniej nie będzie nam się tak nudzić.

Zagraj...


Statek piratów

Ocena gry

Na tym statku pływają piraci pływający po całym oceanie. Wciel się w część ich załogi i odmaluj ten okręt tak aby wyglądał groźnie. Nasz okręt musi zostać postrachem oceanu.

Zagraj...


Prom na fali

Ocena gry

Zadaniem tego promu jest transport ludzi pomiędzy odległymi wyspami i kontynentami. Niestety sól morska wypłukała jego piękny kolor. Odmaluj go wybierając odpowiednie kolory z palety po prawej stronie ekranu

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Statki
 • Statek

  Statek

  Oglądana: 1872 ocena: 0.00

 • Ogromny statek

  Ogromny statek

  Oglądana: 1676 ocena: 0.00

 • Ufoludek

  Ufoludek

  Oglądana: 1526 ocena: 0.00

 • Arka Noego

  Arka Noego

  Oglądana: 1407 ocena: 0.00

 • Statek

  Statek

  Oglądana: 1346 ocena: 0.00

 • Papaj

  Papaj

  Oglądana: 1319 ocena: 0.00

Reklama

cookie