Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Świąteczne 67 gier

Ciekawski renifer

Ocena gry

Cóż to za ciekawski renifer? Jest dosłownie wszędzie gdzie tylko coś się dzieje. Tym razem też nie mogło go zabraknąć ponieważ właśnie rozpocząłeś z nim grę. Pokoloruj naszego ciekawskiego bohatera w zabawny sposób i na koniec oceń swoje arcydzieło.

Zagraj...


Prawdziwy renifer

Ocena gry

Renifery uwielbiają zimę, ponieważ pochodzą z zimnych obszarów świata i mają bardzo grube i ciepłe futro, które chroni je przed utratą ciepła. Pokoloruj całego renifera, jego oczy, ciało, rogi i inne elementy razem z tłem.

Zagraj...


Futerkowy renifer

Ocena gry

Tego renifera nie wstanie jest się nie pamiętać, ponieważ jest na prawdę bardzo ładny. Jego charakterystyczną cechą jest to, że posiada dużo bardzo miękkiego i puszystego futerka. Ma go na brzuchu, ogonie i łapach. Pomaluj tego puszystego renifera.

Zagraj...


Biegnący renifer

Ocena gry

Ten renifer ma na imię Bruno i postanowił, że poćwiczy swoją kondycję nim nadejdzie zima i Święty Mikołaj będzie potrzebował jego pomocy w dostarczaniu prezentów do grzecznych dzieci. Renifer w tym celu postanowił, że codziennie będzie biegał. Pokoloruj obrazek przedstawiający biegnącego i zmęczonego renifera.

Zagraj...Kolorowa choinka

Ocena gry

Na pewno każdy z was ubierał świąteczną choinkę. Można zawieszać na nią bombki, łańcuchy, gwiazdki, dzwoneczki, światełka, koraliki, figurki i inne super elementy, które zostały przez nas zrobione lub kupione. Pokoloruj choinkę, tak jak sobie wymarzysz.

Zagraj...


Wesoły Święty Mikołaj

Ocena gry

Każde dziecko czeka na przyjście Świętego Mikołaja, który wszystkim grzecznym dzieciom przynosi raz w roku prezenty. Ma zawsze czerwony strój, długą, białą brodę i worek na plecach, w którym znajdują się upominki. Pokoloruj obrazek z Mikołajem.

Zagraj...


Choinka dekorowanie

Ocena gry

Przed Wami jest jak sami widzicie czarno biała choinka na obrazku. Zmienicie ją aby była kolorowa i fantastyczna. Dużo nie musicie zrobić oprócz tego, że nadamy jej jakieś ciekawe kolory. To z pewnością odmieni ten obrazek. Już niebawem mikołaj Wam przyniesie prezenty pod choinkę.

Zagraj...


Prezenty Świąteczne

Ocena gry

Kolejna związana z Bożym Narodzeniem malowanka online dla dzieci. Widzimy na obrazku dwa elfy i mnóstwo popakowanych prezentów dla dzieci. Nie jest to trudny obrazek. Chwytajcie za myszkę, wybierajcie kolory i bawcie się doskonale.

Zagraj...


Święty Mikołaj i prezenty

Ocena gry

Fajna malowanka czeka na Was ze świętym mikołajem, który tutaj jest misiem. Ma także pełny worek z prezentami. Postaraj się zmienić obrazek aby stał się kolorowy i fajnie wyglądał.

Zagraj...


Pisanki

Ocena gry

Pokoloruj dwie pisanki. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów, tak aby wyglądały pięknie i kolorowo. Kolory którymi będziesz malował znajdują się koło obrazka

Zagraj...


Świąteczna choinka

Ocena gry

Pokoloruj świąteczna choinkę. Pobaw się kolorami które znajdują się koło obrazka. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów. Tak aby świąteczne drzewko wyglądało pięknie i kolorowo

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Świąteczne
 • Świąteczna choinka

  Świąteczna choinka

  Oglądana: 7899 ocena: 0.00

 • Mikołaj

  Mikołaj

  Oglądana: 7133 ocena: 10.00

 • Święty Mikołaj i prezenty

  Święty Mikołaj i prezenty

  Oglądana: 6459 ocena: 0.00

 • Pisanka

  Pisanka

  Oglądana: 2939 ocena: 0.00

 • Świąteczne ozdoby

  Świąteczne ozdoby

  Oglądana: 2762 ocena: 0.00

 • Pokoloruj pocztówkę

  Pokoloruj pocztówkę

  Oglądana: 2320 ocena: 10.00

Reklama

cookie