Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn » Syrenki 26 gier

Arielka w pokoju

Ocena gry

Przyjrzyj się obrazkowi i zobacz jak wygląda. Jest na nim przedstawiona Ariel w swoim pokoju, który jest wykonany z ogromnej muszli. Leży on w najgłębszej części oceanu ale jest na prawdę piękny. Pomaluj cały obrazek i pochwal się efektami swoim przyjaciołom.

Zagraj...


Arielka i książę Eryk

Ocena gry

Arielka właśnie zmieniła się z syreny w człowieka, dlatego może po raz pierwszy zatańczyć ze swoim ukochanym księciem. Wszystko to dzieje się w pięknej sali balowej. Zobacz czy uda Ci się pokolorować obrazek przedstawiający tą sytuację. Miłej zabawy!

Zagraj...


Syrenka Ariel

Ocena gry

Syrenka Ariel właśnie nas odwiedziła w tej super gierce. Będziemy mogli pomalować z nią kilka fajnych obrazków, które się od siebie różnią, jednak tworzą jedną historię. Arielka i jej przyjaciele na pewno pozwolą Ci spędzić ze sobą miły czas. A znajomość bajki pozwoli Ci odtworzyć prawdziwe kolory postaci z tej fajnej bajki.

Zagraj...


Mała Syrenka na balu

Ocena gry

Mała Syrenka w końcu ma nogi i może pójść ze swoim księciem na bal, na którym będą mogli zatańczyć. Bal będzie trwał do samego rana, więc na pewno zdąży się nim nacieszyć. Sprawdź ile ciekawych elementów zostało umieszczonych na obrazku przedstawiającym scenę tańczących zakochanych.

Zagraj...Święta Małej Syrenki

Ocena gry

Mała Syrenka po raz pierwszy będzie obchodziła Święta Bożego Narodzenia. Będzie więc to dla niej na prawdę wspaniały i magiczny czas. Dzisiaj jest Gwiazdka dlatego Syrenka właśnie odpakuje swój pierwszy prezent. Spraw, żeby był kolorowy, a na pewno Syrenka się ucieszy.

Zagraj...


Mała Syrenka

Ocena gry

Mała Syrenka weszła do muszli i postanowiła tam chwilę odpocząć, ponieważ od rana pływała w Oceanie w poszukiwaniach muszelek. Dzięki temu możesz ją pomalować, wybierając kolory umieszczone na palecie dookoła obrazka. Powodzenia!

Zagraj...


Syrenka w muszli

Ocena gry

Syrenka jest wszystkim doskonale znana. Dzisiaj spotykamy ją w tej niesamowitej grze. Będziemy mogli za pomocą wirtualnych kredek pokolorować ją. Syrenka siedzi w przepięknej muszli. Zobacz ile ciekawych kombinacji kolorystycznych uda Ci się stworzyć.

Zagraj...


Syrenka i kwiaty

Ocena gry

Pokoloruj małą syrenkę która trzyma kwiatki. Użyj dużej ilości kolorów aby syrenka ładnie wyglądała. Postaraj się ożyć jak najwięcej kolorów

Zagraj...


Szczęśliwa syrenka

Ocena gry

Pokoloruj małą szczęśliwą syrenkę. Pobaw się kolorami i pomaluj jej piękne ubranko i okazały rybi ogon. Po pomalowaniu obrazek można sobie wydrukować i powiesić na ścianie

Zagraj...


Morska syrenka

Ocena gry

Pokoloruj morską syrenkę. Użyj dużej ilości kolorów. Kolory znajdziesz pod obrazkiem, po pomalowaniu obrazek można sobie wydrukować

Zagraj...


Syrenka

Ocena gry

Pokoloruj małą syrenkę która mieszka w pięknym i kolorowym oceanie pośród kolorowych raf koralowych. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 następna »

Więcej gier:

Mała syrenka Ariel

Popularne gry

 • Syrenki
 • Arielka w pokoju

  Arielka w pokoju

  Oglądana: 7497 ocena: 10.00

 • Arielka i książę Eryk

  Arielka i książę Eryk

  Oglądana: 5239 ocena: 0.00

 • Syrenka Ariel

  Syrenka Ariel

  Oglądana: 4393 ocena: 0.00

 • Syrenka i kwiaty

  Syrenka i kwiaty

  Oglądana: 3203 ocena: 0.00

 • Pływająca Syrenka kolorowanka

  Pływająca Syrenka kolorowanka

  Oglądana: 3079 ocena: 0.00

 • Ariel

  Ariel

  Oglądana: 2773 ocena: 0.00

Reklama

cookie