Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Winogrono i króliczek

Ocena gry

Ktoś na tym obrazku ma ochotę na pyszne i słodkie winogrono. Jest to mały, brązowy króliczek z różowym brzuszkiem. Winogrono jest jego ulubionym owocem, dlatego na jego widok cieknie mu ślinka. Pokoloruj króliczka, tacę oraz owoce, które się na niej znajdują.

Zagraj...


Szeroki uśmiech

Ocena gry

Fioletowy winogron ma szeroki uśmiech. Żaden inny winogron nie ma tak szerokiego uśmiechu. Ponad to ma on zdrowe i białe zęby, o które zawsze dba. Pomaluj oczy, uśmiech i ciało winogronu, a także jego włosy.

Zagraj...


Kiść winogrona

Ocena gry

Ta kiść rośnie na winogronie, który pnie się po całym płocie w starym domku babci. Jest już stary jednak wszyscy go uwielbiają, ponieważ jest bardzo słodki. To kwestia tego jak babcia go pielęgnuje. Pokoloruj cały obrazek, tak aby nie zostało na nim ani jedno białe pole.

Zagraj...


Mały winogron

Ocena gry

Ten winogron jest bardzo mały. Na razie na swojej kiści posiada tylko kilka kuleczek. Są one jednak już bardzo słodkie, dlatego śmiało można je zjeść. Mają piękny fioletowy kolor. Ma on też dużo zielonych liści, które niestety uschły i mają brązowy kolor. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...Prawdziwy winogron

Ocena gry

Ten winogron jest odwzorowaniem prawdziwego owocu. Wygląda tak jak ten który możemy spotkać w ogrodzie czy w sklepie. Pokoloruj wszystkie kuleczki, liść, gałązkę i tło na tym obrazku.

Zagraj...


Pulchny winogron

Ocena gry

Ten winogron jest pulchny, ma pełne policzki i kształty. To sprawia, że jest on bardzo ładny i uroczy. Wszyscy go uwielbiają, dlatego jest on bardzo wesoły. Naszym zadaniem w tej grze będzie pokolorowanie tego obrazka.

Zagraj...


Wesoły winogron

Ocena gry

Ten winogron jest już dojrzały. Ma bardzo gęstą kiść, na której znajduję się mnóstwo kuleczek owocowych. Z tego powodu jest bardzo szczęśliwy. Jeśli winogron dalej będzie taki ładny to na pewno uda mu się wygrać w konkursie piękności dla owoców.

Zagraj...


Burak idzie do szkoły

Ocena gry

Ten Burak jest już duży i musi iść do szkoły. Dzisiaj jest jej pierwszy dzień i Burak spakował swój plecak i założył na ramiona. Niestety okazało się, że jest za ciężki i teraz Burak się garbi pod jego ciężarem. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Bordowy burak

Ocena gry

Buraki nie tylko wykorzystywane są do jedzenia ale także i jako barwnik, którym można zabarwiać jogurty owocowe. Nie jest on wyczuwalny i w stu procentach jest zdrowy. Wesołej zabawy!

Zagraj...


Zmutowany burak

Ocena gry

Ten burak za długo był w ziemi i przerósł. Od niego wyrosło kilka nowych odrostów, które mogą sprawić, że burak będzie źle smakował. Pokoloruj cały obrazek razem z tłem. Buraki są bardzo zdrowymi warzywami, które należy jeść, np.: w postaci surówek.

Zagraj...


Burak z korzeniami

Ocena gry

Ten burak jest jeszcze niedojrzały. Ma on długie korzenie i szaro zielony kolor. Na jego czubku znajdują się czerwono zielone liście. Pokoloruj cały obrazek. Tło możesz pokolorować na brązowo aby wyglądał jak na tle ziemi.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11708 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11208 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9744 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7390 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4698 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3308 ocena: 0.00

Reklama

cookie