Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

Królik Buks na pontonie

Ocena gry

Królik Buks właśnie wziął sobie wolne i postanowił, że spędzi ten czas nad wodą. Wziął on ze sobą swój ulubiony ponton, położył się na nim i odepchnął od brzegu. Królik Buks chwilę wiosłował, po czym gdy już dopłynął na środek jeziorka zatrzymał się i zaczął opalać. Koło niego wypłynęła mała rybka i zaczęła z nim ciekawą rozmowę. Pokoloruj obrazek używając do tego najładniejszych kolorów.

Zagraj...


Alicja w Krainie Czarów

Ocena gry

Poznajcie Alicję z Krainy Czarów. Jest to mała i ciekawska dziewczynka, która przeszła przez magiczne drzwi, które bardzo ją pomniejszyły i znalazła się w magicznej krainie. Od tego czasu robiła wszystko, żeby się stamtąd wydostać. Na obrazku mamy narysowaną jedną z sytuacji z bajki, na której Alicja uczestniczy w uroczystej kolacji, razem z zającem, myszką i tajemniczym panem. Pokoloruj obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Alvin i wiewiórki

Ocena gry

Poznajcie Alvina i wiewiórki. Na pewno znacie tą bajkę. Naszym zadaniem jest pokolorowanie wszystkich trzech bohaterów, którzy zostali narysowani na obrazku. Wszyscy z nich ubrani są w długie bluzy po same kostki. Jeden z bohaterów ma okulary, natomiast drugi czapkę. W środku znajduje się Alvin w bluzie z literką A. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Dora i Leon

Ocena gry

Dora, Leon i małpka spotkali się po latach. Na miejsce spotkań wybrali sad,a dokładnie miejsce pod jabłonią. Wszyscy się do siebie przytulają i panuje dookoła bardzo miła atmosfera. Przygotuj najładniejsze kolory i wypełnij nimi obrazek z Dorą i jej przyjaciółmi.

Zagraj...Doc Mc Stuffins

Ocena gry

Pokolorujcie obrazek z panią doktor z bajki klinika dla pluszaków. Jest ona w swoim fartuchu lekarskim. Naszym zadaniem jest dokończenie całego obrazka. Nie zapomnijcie o stetoskopie, który służy do osłuchiwania.

Zagraj...


Trzy plastry

Ocena gry

W tej grze zostało narysowanych trzy plasterki z kliniki dla pluszaków. Są one kolorowe aby pluszaki jak najszybciej powróciły do formy. Na każdym z nich znajduje się po jednym serduszku. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Książka z kliniki dla pluszaków

Ocena gry

W tej grze została narysowana książka, która pomaga doktor Mc Stuffins w leczeniu zwierząt. Jest ona najbardziej przydatna w klinice dla pluszaków. Na okładce ma narysowany plasterek z kształtem serca na środku. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Barney i przyjaciele

Ocena gry

Pokoloruj Barneya, który jest smokiem. Możesz wybrać każdy z możliwych kolorów. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądał ten smok. Może być jednokolorowy lub wielokolorowy. Sprawdźcie wszystkie możliwe opcje.

Zagraj...


Alvin i Chipmunks

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym zostali narysowani Alvin i Chipmunks. Obok nich znajdują się kolorowe farbki, które umożliwią nam pokolorowanie tych dwóch postaci. Wybierz najładniejsze z nich.

Zagraj...


Książę Krzysztof

Ocena gry

W tej kolorowance został narysowany książę Krzysztof. Jest to ukochany jednej z księżniczek Frozen. Na pewno pamiętasz czy był to chłopak Elsy czy jej siostry Anny. Przygotuj najładniejsze kolory a następnie pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Olbrzym i dziewczynka

Ocena gry

Ta dziewczynka ucieka przed wielkim olbrzymem samochodem, ponieważ olbrzym robi bardzo długie kroki i gdyby nie samochód to olbrzym by ją dogonił. Jednak duży człowiek nie chce zrobić jej krzywdy a się z nią zaprzyjaźnić. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1051 52 następna »

Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20282 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12106 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11176 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10620 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8341 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8159 ocena: 0.00

Reklama

cookie