Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Filmów 76 gier

Batman w pelerynie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający Batmana w jego ulubionym stroju. Jak pamiętasz ma on strój składający się z samych czarnych elementów. Na głowie nosi maskę i zawsze posiada przy sobie jakąś ciekawą broń. Pokoloruj obrazek przedstawiający tego superbohatera.

Zagraj...


Spiderman i Batman

Ocena gry

Odwieczna wojna trwa cały czas. W tej kolorowance musimy wybrać który z bohaterów jest fajniejszy. Czy będzie to Batman czy może Spiderman? Zacznij malować obrazek od swojego ulubionego bohatera. Na pewno pamiętasz jak wyglądają ich stroje i jakie mają kolory.

Zagraj...


Dumna Panda

Ocena gry

Kung Fu Panda znów przybywa do Ciebie abyście mogli spędzić ze sobą trochę czasu. Pokoloruj bohatera tej malowanki i zobacz efekt swojej pracy drukując swój obrazek.

Zagraj...


Silny kopniak

Ocena gry

To znów nasza ulubiona Kung Fu Panda, która uczy nas tym razem bardzo silnego kopniaka. Te ćwiczenia na pewno są pomocne, ponieważ pozwalają osiągnąć dobrą równowagę i silne mięśnie. Tym czasem jednak czas pokolorować obrazek z pandą.

Zagraj...Pozycja żuraw

Ocena gry

Kung Fu panda zademonstruje Wam jak wygląda pozycja żuraw. Należy stać na jednej nodze, druga musi być zgięta w kolanie. Ręce mają być ugięte i uniesione w kształt skrzydeł. Pokolorujcie obrazek przedstawiający pozycję żurawia.

Zagraj...


Kung Fu Panda

Ocena gry

Zobaczcie jak wygląda jedna z pozycji w Kung Fu. Przedstawi ją wam nie kto inny jak Kung Fu panda. Przyjrzyjcie się dokładnie i zobaczycie od czego zaczyna się ćwiczenia. Potrzebna będzie równowaga i cierpliwość.

Zagraj...


Postacie z Flinstonów

Ocena gry

W tej grze znów mamy do wyboru sześć różnych postaci. Jednak tym razem będą to bohaterzy z bajki Flinstonowie. Wybierz tyle kolorowanek ile tylko będziesz chciał i pokoloruj wirtualnymi kredkami. Tylko w tej grze możesz malować obrazki tyle razy ile chcesz.

Zagraj...


Batman i Batmobile

Ocena gry

Batman posiada swój ulubiony samochód, którym zawsze i wszędzie się porusza. Jest to czarny Batmobile. W tej grze na obrazku masz do pokolorowania właśnie ten pojazd, Batmana i miasto, które widać w tle. Wybieraj odpowiednie kolory przygotowane przez twórcę gry.

Zagraj...


Batman różne pozy

Ocena gry

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie sześć różnych obrazków przedstawiających Batmana w różnych bohaterskich pozach. Możesz wybrać najlepszy obrazek lub pokolorować wszystkie. Obrazki wybieramy klikając na nie. Następnie kolorujemy je klikając na kolor a następnie na białe pole.

Zagraj...


Batman i Robin

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający Batmana i Robina. Wykorzystaj wszystkie dostępne kolory. Jeśli chcesz pokolorować obrazek jeszcze raz kliknij na napis Reset. Kiedy skończysz kliknij na napis Next i podaj swoje imię.

Zagraj...


Robin z Batmana

Ocena gry

Robin to pomocnik Batmana. Możemy go znaleźć zarówno w filmach, bajkach jak i super komiksach do czytania. Wybierz jakiś kolor i klikając na białe pole za pomocą myszki pokoloruj dany element kolorowanki.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Z Filmów
 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87103 ocena: 0.00

 • Miki i Minie

  Miki i Minie

  Oglądana: 5291 ocena: 0.00

 • Shrek i osioł

  Shrek i osioł

  Oglądana: 3074 ocena: 0.00

 • Mario

  Mario

  Oglądana: 2712 ocena: 0.00

 • Rodzina świnki Peppy

  Rodzina świnki Peppy

  Oglądana: 1806 ocena: 0.00

 • Gumisie

  Gumisie

  Oglądana: 1667 ocena: 0.00

Reklama

cookie