Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne » Zawody Ludzi 13 gier

Ślimak

Ocena gry

Kolorowanka ze ślimakiem również trafiła do tego działu z kolorowankami online. Na obrazku oprócz niego zobaczymy także grzybka i w oddali słoneczko. Nasz ślimaczek porusza się powoli po łące. Nadaj temu krajobrazowi kolorów aby wygląda w sposób imponujący.

Zagraj...


Fryzjer

Ocena gry

U fryzjera na pewno każdy chociaż raz w życiu był. Udajemy się do niego gdy mamy za długie włosy i chcemy aby nam je trochę skrócił lub wymodelował. Kobiety udają się do fryzjera również aby zmienić kolor swoich włosów lub uczesać je na jakaś ważną imprezę.

Zagraj...


Strażak

Ocena gry

Kolorowanka ze strażakiem w roli głównej. Kolejny zawód jaki trafił do tego działu. Wykonują wiele zadań. Są to oczywiście te popularne jak gaszenie pożaru. Wtedy też przyjeżdżają samochodem strażackim, rozwijają sikawki i gaszą pożar. Ratują także zwierzątka z opresji czy też ludzi. Wykonują wiele zadań jak również rozcinają samochody podczas wypadków aby zespół medyczny mógł dostać się do uwięzionego człowieka w takim samochodzie po wypadku. Szanuj strażaka.

Zagraj...


Żołnierz

Ocena gry

Żołnierze to również bardzo odpowiedzialny zawód. Pilnują granic naszego Państwa aby nikt nas nie zaatakował jak również wysyłani są na misje pokojowe aby wszędzie panował na świecie pokój.

Zagraj...Piekarz cukiernik

Ocena gry

Właśnie dzięki temu zawodowi mamy w domu chleb czy też bułki. Kiedy my w nocy smacznie śpimy piekarz w nocy piecze chleb w piekarni abyśmy mieli rano smaczny chlebek. On także robi pączki i różnego rodzaju placki i ciasta czyli jest także cukiernikiem.

Zagraj...


Murarz

Ocena gry

Nowe zawody ludzi czekają. Na budowie zawsze należy na głowie nosić kask. Chroni on nas przed uderzeniem różnych przedmiotów które mogą spaść lub też możemy się w coś uderzyć. Tutaj widzimy jak murarz niesie konstrukcje stalowe które będzie używał do budowania.

Zagraj...


Malowanka z policjantem

Ocena gry

Kolejna malowanka na naszej stronie z obrazkami online dla dzieci gdzie do pokolorowania mamy policjanta. Wcześniej mieliśmy policjantkę, możesz porównać ich stroje i zobaczyć czym się różnią.

Zagraj...


Ratownik wodny

Ocena gry

Ratownicy wodni to tak zwany WOPR. W Polsce występują jeszcze ratownicy górscy czyli TOPR oraz ratownicy medyczni jakich możemy spotkać w karetkach pogotowia mknących ulicami do chorego lub też osób które uczestniczyły w wypadkach drogowych.

Zagraj...


Chirurg

Ocena gry

Zabawa z chirurgiem czeka na Was. Tym razem jest to dziewczyna która w szpitalu ma bardzo ważne zadanie gdyż zajmuje się ratowaniem ludzi. Przeprowadza mniej i bardziej skomplikowane operacje które ratują ludzie życie. Spada na nią wielka odpowiedzialność.

Zagraj...


Policjant

Ocena gry

Czeka na nas w tej kolorowance Pani policjant. Mają oni wiele zadań do wykonania na przykład jeżeli zepsuje się sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu to kierują ruchem, również też jeżeli są jakieś utrudnienia na drodze. Dbają o nasze bezpieczeństwo, patrolują ulice i łapią złodziei.

Zagraj...


Budowlaniec

Ocena gry

Poznamy tym razem kolejny zawód. Taką osobę najczęściej możemy spotkać na budowie to właśnie tam zajmuje się planowaniem różnych rzeczy i nadzorowaniem ludzi którzy tam pracują jak murach, pomocnik czy też spawacz, dekarz i inne osoby pracujące na budowie. Na niego spoczywa bardzo duża odpowiedzialność.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Zawody Ludzi
 • Strażak

  Strażak

  Oglądana: 1308 ocena: 0.00

 • Lekarka dla dzieci

  Lekarka dla dzieci

  Oglądana: 1009 ocena: 0.00

 • Ślimak

  Ślimak

  Oglądana: 886 ocena: 0.00

 • Ratownik wodny

  Ratownik wodny

  Oglądana: 853 ocena: 0.00

 • Chirurg

  Chirurg

  Oglądana: 718 ocena: 0.00

 • Fryzjer

  Fryzjer

  Oglądana: 717 ocena: 0.00

Reklama

cookie