Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne » Zima 14 gier

Olaf i kwiatek

Ocena gry

Właśnie nadeszła wiosna, zaczął topnieć śnieg, a z ziemi wyrastać kolorowe kwiatki. Bałwanek Olaf jeszcze nigdy nie widział kwiatka, dlatego podszedł do niego i go powąchał. Okazało się, że jest to tulipan. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Olaf i słońce

Ocena gry

Każdy wie, że słońce topi każdego bałwanka. Na szczęście bałwanek Olaf jest magiczny i słońce go nie zniszczy. Z tego powodu może on biegać, tańczyć i cieszyć się na słońcu. Wybierz odpowiednie kolory i pomaluj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Śnieżny Olaf

Ocena gry

Olaf został stworzony ze śniegu. Jest to wspaniały bałwan, który jest przyjacielem księżniczki Elsy oraz Anny. Od teraz możemy pokolorować ten obrazek takimi kolorami jakimi tylko chcemy.

Zagraj...


Skaczący Olaf

Ocena gry

Na obrazku został przedstawiony Olaf. Jest to bałwanek stworzony przez jedną z księżniczek z bajki Kraina Lodu. Olaf cały czas skacze, ponieważ jest bardzo rozbawiony. Po lewej stronie ekranu znajdują się wszystkie dostępne kolory.

Zagraj...Bałwan Olaf dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa postać z tej bajki Disneya. Po raz kolejny uzupełniamy działy w coraz to nowe obrazki. Tym razem przyszedł cza na Krainę Lodu to właśnie postać z tego filmu. Jak w poprzednich takich obrazkach wybi9erasz myszką kolory i malujesz obrazki.

Zagraj...


Zimowe zabawy i zwierzęta

Ocena gry

Czeka na Was zestaw trzech kolorowanek. Na jednej z nich znajdziemy fokę do pokolorowania, na kolejnym obrazku będzie to mors, a trzecia malowanka przedstawia nam dzieci, które jadą na sankach z górki. Wybieramy obrazek i myszką malujemy jak tylko chcemy,

Zagraj...


Kolorowanka Zima dla dzieci

Ocena gry

Kolejne 4 obrazki do malowania na stronie online. Pierwszy z nich to pingwin łowiący w przeręblu ryby. Kolejny obrazek przedstawia nam eskimosa. Dwa następne to niedźwiedź polarny jak i też do pokolorowania myszką iglo. Wybierz jeden z nich i pomaluj przy pomocy dostępnych kolorów znajdujących się obok obrazka.

Zagraj...


Zabawy na śniegu

Ocena gry

Kolejny obrazek dla dzieci który będziemy mieli możliwość pokolorowania na przeróżne kolory. Znajdziemy na nim bawiące się dzieci jak i też rzucające się śnieżkami czy też lepiące bałwanka. Zachęcamy do zabawy.

Zagraj...


Zimowe kolorowanki online

Ocena gry

Czekają na Was trzy różnego rodzaju kolorowanki związane z zimą. Znajdziemy na jednej z nich królika, który będzie zjeżdżał z górki na sankach. W kolejnych pokolorujemy choinkę jak i też przeniesiemy się na lodowisko gdzie króliczki będą szaleć na łyżwach.

Zagraj...


Disney zima

Ocena gry

Kolorowanka online jaka na Was czeka z postaciami z bajek Disneya. Przeniesiemy się w nich do zimowej scenerii gdzie pokolorujemy bohaterów z bajek i kreskówek jak i też zimę.

Zagraj...


Bałwanek

Ocena gry

Pokoloruj bałwanka ikonę zimy. postaraj się pomalować go na podobne kolory tak aby był podobny do naszego obrazka pomocniczego. Obrazek po pomalowaniu można sobie wydrukować

Zagraj...


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Zima
 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 19668 ocena: 0.00

 • Zabawy na śniegu

  Zabawy na śniegu

  Oglądana: 15395 ocena: 0.00

 • Zimowe kolorowanki online

  Zimowe kolorowanki online

  Oglądana: 13152 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Zima dla dzieci

  Kolorowanka Zima dla dzieci

  Oglądana: 10761 ocena: 0.00

 • Disney zima

  Disney zima

  Oglądana: 8362 ocena: 0.00

 • Zimowe zabawy i zwierzęta

  Zimowe zabawy i zwierzęta

  Oglądana: 5016 ocena: 0.00

Reklama

cookie