Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Kolorowy słonik

Ocena gry

Słonik ten wygląda jak dalmatyńczyk. Wiele kolorów po prawej stronie z której to właśnie wybierzemy ten jaki tylko chcemy. Mamy także ikonkę z drukarką dzięki temu możemy wydrukować obrazek.

Zagraj...


Bambi i motylek

Ocena gry

Bambi jak co rano wybrała się na spacer po lesie. Dookoła panował spokój i cisza. Drzewa przyjemnie szumiały, świeciło piękne słońce. Wtem obok sarenki pojawił się duży motyl. Ciekawe jak ma na imię i skąd pochodzi. Bambi od razu zaczęła z nim rozmowę i okazało się, że motylek jest bardzo miły. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka z sarenką i motylkiem w lesie.

Zagraj...


Niedźwiadek na obrazie

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony niedźwiadek na obrazie. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tego obrazka, najładniejszymi kolorami. Znajduje się on w radosnej pozie z jedną łapką w górze. Na jego brzuchu znajduje się piękne serduszko.

Zagraj...


Babs Seed

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka, na którym został narysowany kucyk Babs Seed. Kucyk ten ma piękną sierść oraz grzywę zakończoną dwoma pomponikami. Wybierz najładniejsze kolory z palety barw.

Zagraj...Sweetie Belle

Ocena gry

Na pewno znasz Sweetie Belle. Jest to jeden z kucyków z My Little Pony. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka wybierając kilka z dostępnych kolorów. To będzie wspaniała zabawa na dłuższy czas! Zaproś do gry swoich znajomych.

Zagraj...


Kucyk Angel

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie pokolorowanie kucyka Angel. Musimy wybrać najładniejsze kolory i zdecydować jaki element nimi pokolorować. Jeśli pamiętasz jak wygląda kucyk w bajce możesz pokolorować go na takie same kolory. Powodzenia!

Zagraj...


Rozbawiony kucyk

Ocena gry

Ten kucyk jest bardzo rozbawiony, ponieważ obejrzał bardzo śmieszną komedię. Z tego powodu kucyk się przewrócił na plecy i zabawnie chichocze. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka.

Zagraj...


Garfield w piżamie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający kota Garfielda w kolorowej piżamie. Na jego głowie znajduje się czapeczka do spania a pod pachą niesie swojego ulubionego misia przytulankę. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...


Spike z My Little Pony

Ocena gry

Pokoloruj groźnego Spike z bajki My Little Pony. Jest to pies, który został narysowany w obroży z wystrzyżonymi kłami. Wypełnij wszystkie białe pola najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Pinkie Pie i parasol

Ocena gry

Pinkie Pie to jeden z najładniejszych kucyków jaki kiedykolwiek powstał. W tej kolorowance został narysowany z parasolem z rękach. Używa go ponieważ jest bardzo gorąco, a dzięki niemu ma trochę cienia. Wybierz ulubione kolory i go pomaluj.

Zagraj...


101 Dalmatyńczyków

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym znajduje się bardzo wiele biało czarnych piesków, którymi są Dalmatyńczyki. Wszystkie z nich pochodzą z bajki 101 Dalmatyńczyków. Wybierz najładniejsze kolory i gotowe.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1058 59 następna »

Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 31979 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 22048 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16966 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13880 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11779 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9878 ocena: 0.00

Reklama

cookie