Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy » Statki 24 gier

Prom pasażerski i transportowy

Ocena gry

Prom czasami wygląda jak zwykły statek jednak z tyłu ma specjalną klapę która się opuszcza na brzeg portu. Po ten specjalnej rampie do środka takiego promu mogą wjechać różnego rodzaju dużo gabarytowe towary jak i też samochody, a naste autobusy i ciężarówki.

Zagraj...


Statek pasażerski

Ocena gry

Właśnie takimi statkami pasażerskimi są transportowani ludzi gdy chcą dotrzeć do jakieś wyspy gdzie trzeba przepłynąć przez zbiornik wodny lub też morze, ocean. Zwykle są bardzo duże i potrafią pomieścić nawet kilka tysięcy osób. Jeden z nich jest do Waszej dyspozycji i czeka aby ktoś z Was go pokolorował.

Zagraj...


Parowiec

Ocena gry

Przed wami duży parowiec do pokolorowania były one w szczególności w użytkowaniu dość dawno temu. Jednak i w obecnych czasach po wodach całego świata poruszają się takie zabytkowe parowce. Zmień jego kolor i pokaż jak będzie wyglądać.

Zagraj...


Statek wojskowy

Ocena gry

Właśnie takimi statkami przemieszcza się wojsko gdy udaje się na jakaś misję wojskową. Często w środku transportowane są różnego rodzaju inne pojazdy, żołnierze jak tez uzbrojenie dla nich. Pokoloruj go niekoniecznie w szare barwy. Wybór pozostawiamy Tobie.

Zagraj...Statek piracki

Ocena gry

Piraci poruszają się na różnego rodzaju statkach. Dawniej była wywieszona na nich bandera piracka obecnie jednak tak już nie jest. Oto jeden ze statków pirackich który my dodaliśmy do naszego działu, a Wy macie możliwość malowania właśnie tego obrazka lub wydrukowania z naszej strony zupełnie za darmo.

Zagraj...


Łódka do pływania

Ocena gry

Ciekawa malowanka z łódką w roli głównej. Pokoloruj ją na kolorowy jakie według Ciebie najlepiej wygląda. Malujecie jak tylko chcecie online lub jako drugą opcję macie kolorowanie kredkami po wcześniejszym wydrukowaniu tego obrazka. Wspaniała zabawa czeka na każdego z Was.

Zagraj...


Statek

Ocena gry

Pokoloruj świeżo zrobiony statek handlowy. Użyj dużej ilości kolorów. Postaraj się żeby wyglądał pięknie. Po pomalowaniu wydrukuj obrazek

Zagraj...


Ufoludek

Ocena gry

Pokoloruj przybysza z innej planety. Pobaw się kolorami które znajdują się obok obrazka. Użyj wielu kolorów

Zagraj...


Statek

Ocena gry

Jak włączymy tą grę to zobaczymy obrazek. Będziemy musieli go pokolorować by wyglądał niesamowicie. Gramy myszka.

Zagraj...


Papaj

Ocena gry

Papaj to postać kapitana statku. Jego statek często atakują piraci ale gdy zje puszkę szpinaku staje się bardzo silny i sam obrania swój statek. Dobierając odpowiednie kolory postaraj się go pokolorować

Zagraj...


Rakieta kosmiczna

Ocena gry

Ta rakieta leci w niebo. Lecz nie ma na niej kolorów. Pokolorujmy ją tak by wyglądała bardzo ładnie. Powodzenia!

Zagraj...


Popularne gry

 • Statki
 • Statek

  Statek

  Oglądana: 1843 ocena: 0.00

 • Ogromny statek

  Ogromny statek

  Oglądana: 1640 ocena: 0.00

 • Ufoludek

  Ufoludek

  Oglądana: 1497 ocena: 0.00

 • Arka Noego

  Arka Noego

  Oglądana: 1377 ocena: 0.00

 • Statek

  Statek

  Oglądana: 1319 ocena: 0.00

 • Papaj

  Papaj

  Oglądana: 1287 ocena: 0.00

Reklama

cookie