Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Disneya 205 gier

Smutny Spongebob

Ocena gry

Spongebob jest dzisiaj wyjątkowo smutny, na pewno jest tak dlatego, że dookoła panuje brzydka, deszczowa pogoda. Spróbuj rozweselić naszego bohatera, malując jego i to co go otacza jak najbardziej kolorowymi kredkami.

Zagraj...


Mały Kaczor Donald i lody

Ocena gry

Przenosimy się do czasów kiedy Kaczor Donald był bardzo malutki. Właśnie wybrał się na przepyszne lody o trzech smakach w wafelku. Zdecyduj jaki będą miały smak i odpowiednio je pomaluj. Nie zapomnij o małym Kaczorku.

Zagraj...


Kaczor Donald i Daisy w samochodzie

Ocena gry

Kaczor Donald i Daisy zdecydowali że pojadą na super wakacje. Wybrali się w nie samochodem Kaczora Donalda. Jadą bardzo szybko przez autostradę i cieszą się swoim towarzystwem. To wspaniały czas na odpoczynek!

Zagraj...


Przyjęcie urodzinowe Kaczora Donalda

Ocena gry

Kaczor Donald właśnie dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Już wszystko zostało przygotowane, tort, pyszne przekąski, balony, czapeczki i super dekoracje. Pluto właśnie przyszedł do kaczora jako pierwszy gość. Oboje zasiedli do stołu i razem wspaniale zaczęli świętować urodziny. Ciekawe tylko czy Kaczorowi spodoba się zachowanie Psa Pluto.

Zagraj...Bałwan Olaf dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa postać z tej bajki Disneya. Po raz kolejny uzupełniamy działy w coraz to nowe obrazki. Tym razem przyszedł cza na Krainę Lodu to właśnie postać z tego filmu. Jak w poprzednich takich obrazkach wybi9erasz myszką kolory i malujesz obrazki.

Zagraj...


Jej Wysokość Zosia i pegaz

Ocena gry

uwielbia spędzać czas na stadninie koni nasza postać z bajki. Obrazek w szczególności polecany dla dziewczyn. Na tej właśnie stadninie ma swojego ulubionego konika jest nim pegaz. Zerknij na obrazek wybierz te kolory które tylko chcesz i pokoloruj je za darmo.

Zagraj...


książę Janek

Ocena gry

Postacią na tym obrazku z bajki od Disneya czy też filmu animowanego jest sama postać księcia Janka. Po lewej stronie w kółkach znajdują się kolory to nimi możesz pokolorować postać tego chłopaka. Zachęcamy Was do zapoznania się także w innymi obrazkami na naszym serwisie.

Zagraj...


Obrazki z Tomem i Jerrym

Ocena gry

Postacie z tej bajki zostały stworzone przez Williama Hanna i Josepha Barbera. Oprócz naszych głównych bohaterów w grze znajdziemy także: Spike - pies, Tyke - szczeniak, Mamcia Dwa Buty, Butch - czarny kot czy też Toodles i inni.

Zagraj...


Tom i jerry z bajki dla dzieci

Ocena gry

Kadr z filmu animowanego dla dzieci w którym to Tom gania myszkę. Zobacz jak wygląda ta scena i jeżeli tylko Wam się ona spodoba to możesz ją pokolorować na różnego rodzaju ciekawe kolory, których więcej znajdziemy pod strzałkami.

Zagraj...


Peppa na rowerze

Ocena gry

Nasza mała świnka postanowiła wybrać się na wyprawę rowerową wraz ze swoimi znajomymi. Odmień kolorowance jej roweru używając do tego ciekawych kolorów jakie oczywiście spotkasz w tej kolorowance dodanej przez nas.

Zagraj...


Spongebob marynarz na statku

Ocena gry

Postanowił Pan Gąbka spróbować sowich sił na statku i został marynarzem. Marynarze mają bardzo dużo obowiązków muszą między innymi jak nasz bohater myć pokład statku.

Zagraj...


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanki Roszpunka

  Kolorowanki Roszpunka

  Oglądana: 13335 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Bugs Bunny

  Kolorowanka Bugs Bunny

  Oglądana: 12437 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 11871 ocena: 0.00

 • Psi Patrol dla dzieci

  Psi Patrol dla dzieci

  Oglądana: 7472 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 4909 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i przyjaciele

  Myszk Miki i przyjaciele

  Oglądana: 4781 ocena: 0.00

Reklama

cookie