Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Disneya 205 gier

Potwory i Spółka dla dzieci

Ocena gry

Kolejny obrazek do malowania online na naszym serwisie z bohaterami bajki od Disneya. Której oczywiście zachęcamy Was wszystkich do oglądania. Oryginalna nazwa tego filmu animowanego z potworami kudłatymi lub gładkimi to Monsters, Inc.

Zagraj...


Kraina Lodu postacie z bajki Disneya

Ocena gry

Do kolekcji dołączyła nam postać z tej bajki dla dziewczynek i chłopców. Nie zawiera przemocy dlatego w sam raz nadaje się nawet dla najmłodszych dzieci, którzy zechcą ją kolorować.

Zagraj...


Klinika dla pluszaków

Ocena gry

Poznamy tutaj nasza panią weterynarz z bajki Disneya. Prosta i fajna kolorowanka dla wszystkich dzieci. Dedykujemy bajkę dla dziewczynek jak również dla chłopców. Zobacz jak ta pani leczy zwierzątka i dba o nie.

Zagraj...


Jej wysokość zosia była sobie księżniczka

Ocena gry

Kolejne Malowanki online dla dziewczynek w których pokolorujemy naszą księżniczkę Zosię. Wybieramy odpowiedni kolor z pomocą myszki i tym kolorem malujemy dany fragment kolorowanki jaki nas interesuje.

Zagraj...Jake i piraci z Nibylandii online

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju kolorowanka w której będziecie mieli możliwość poznania bohaterów jakimi są postacie z kultowej bajki dla dzieci Disneya o nazwie Jake i piraci z Nibylandii. Oczywiście główną postacią jest tutaj pirat o imieniu Jake oraz jego przyjaciele Iza, Fajtek, Czachuś, kapitan Hak i Swądek.

Zagraj...


Incredibles online Disneya

Ocena gry

ta kolorowanka ma dwie opcje jedna przeznaczona do drukowania druga natomiast do kolorowania online. Pod cyferkami 1,2 oraz 3 znajdziemy bogatą paletę z kolorami, dzięki której możemy pokolorować ten obrazek.

Zagraj...


Herkules z bajki Disneya

Ocena gry

Tym razem logo naszej postaci. Jest to dzielny bohater który wykonuje wiele prac. Dlatego się mówi 10 prac herkulesa. Zobacz także inne obrazki z tą postacią których trochę mamy i czekają one na każdego z Was aby mieć możliwość kolorowania.

Zagraj...


Dzwonnik z Notre Dame

Ocena gry

Mamy dla Was dość popularną w ostatnim czasie kolorowankę która to przedstawia nam postać z bajki Disneya jaką jest Dzwonnik z Notre Dame. Film ten debiutował już w 1996 roku także ma ponad 20 lat, a nadal jest on na czasie. Opowiada on nam przygodę o Quasimodo który jest dzwonnikiem i nie pokazuje się nigdzie na mieście. Mieszka cały czas w katerze jednak i on się zakochuje. Poznaj losy kolorowanki jak również tej bajki, do której oglądania Was serdecznie zachęcamy.

Zagraj...


Dawno Temu w Trawie

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy tutaj mieli kolorowankę z postaciami z bajki Disneya o nazwie Dawno temu w trawie. Film ten miał dość dawno temu premierę gdyż już w 1998 roku. Jednak cały cza jest on na topie. Bajka ta opowiada nam przygody mrówki o imieniu Flik, która chce pomóc swojej mrówczej rodzinie jednak doprowadza do zniszczenia zapasów na cały rok. Zachęcamy do oglądania aby dowiedzieć co się dalej wydarzy w tej bajce Dawno temu w trawie.

Zagraj...


Piesek z bajki Disneya 101 dalmatyńczyków

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy mieli postać z tej bajki. Mamy także możliwość drukowania obrazków na naszym serwisie. Oczywiście nie wszystkich z nich. Popularne jest tutaj kolorowanie online myszką.

Zagraj...


Kolorowanka Bugs Bunny

Ocena gry

Kolejna wyśmienita kolorowanka z Królikiem Bugsem jaką postanowiliśmy dla Was dodać mamy tutaj do malowania znaną postać z kreskówki, którą zwykle możemy spotkać w bajkach zagryzającą marchewkę i wypowiadającego zdania: Co jest doktorku. Maluj myszką obrazek.

Zagraj...


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanki Roszpunka

  Kolorowanki Roszpunka

  Oglądana: 13332 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Bugs Bunny

  Kolorowanka Bugs Bunny

  Oglądana: 12435 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 11870 ocena: 0.00

 • Psi Patrol dla dzieci

  Psi Patrol dla dzieci

  Oglądana: 7469 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 4909 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i przyjaciele

  Myszk Miki i przyjaciele

  Oglądana: 4781 ocena: 0.00

Reklama

cookie