Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Disneya 205 gier

Scena z bajki

Ocena gry

Kilka kolorowanek online ze Spondzibobem czekają na Ciebie. Znajdziemy je po prawej stronie po wybraniu jednego z nich następnie myszką wybieramy kolory i klikamy na fragment obrazka jaki chcemy pokolorować.

Zagraj...


Spongebob i przyjaciele przygoda

Ocena gry

Razem ze swoimi przyjaciółmi postanowił przeżyć wspaniałą przygodę. Zabrali się razem w rejs na łódce. Słabo jednak wygląda taki obrazek w czarno białych barwach. Pokoloruj go, a z pewnością będzie dużo ciekawszy.

Zagraj...


Obrazek ze Spondzebobem

Ocena gry

Jedna z e scen tej bajki o naszej postaci została przeniesiona do tego obrazka abyście mieli okazję nadania jej swoich niepowtarzalnych kolorów. Jeżeli jest ikona drukarki to możemy obrazki drukować z naszego serwisu.

Zagraj...


Patryk Rozgwiazda

Ocena gry

Uwielbia spędzać czas z głównym bohaterem naszej bajki. Jest bardzo przyjacielska i nie lubi marnować swojego czasu i spędzać go samemu. Wybieram myszką interesujące Cię kolory i maluj obrazki na kolorowankionline.pl.

Zagraj...Eugeniusz Krab

Ocena gry

To jest jeden z przyjaciół naszego żółtego przyjaciela. Zobacz jak się prezentuje i koloruj go w interesujące dla Ciebie kolory. Mamy ich trochę do wyboru mamy nadzieję, że Wam one wystarczą.

Zagraj...


Spongebob Kanciastoporty

Ocena gry

Akcja tej bajki rozgrywa się na Pacyfiku w rafie koralowej w podwodnym mieście które nazywa się Bikini Dolne, tam także przebywają inni bohaterowie z tej bajki, wszystkich pokolorujesz u nas na stronce.

Zagraj...


Spondzbob

Ocena gry

Postać Pana Kanciastoportego wróciła z kosmosu dlatego też takie dziwne ubranie nosi. Bajki z tą postacią możecie oglądać na kanale Nickelodeon. Poznaj wszystkich bohaterów w naszych kolorowankach online specjalnie dla Ciebie dodanych.

Zagraj...


Spongebob dla dzieci

Ocena gry

Sympatyczna postać zawitała do tego działu z nowymi kolorowankami z roku 2016. Jeżeli szukaliście coś nowego do doskonale się stało gdyż mamy kilka nowości właśnie dla Ciebie. Tutaj z pewnością nie będziecie się nudzić.

Zagraj...


Psi Patrol dla dzieci

Ocena gry

Kolejna seria ze świetnymi obrazkami dla najmłodszych. Poznamy bohaterów obecnie na czasie bajki o nazwie Psi Patrol, zachęcamy Was serdecznie do oglądania odcinków z tymi bohaterami i malowania obrazków, których trochę przygotowaliśmy właśnie dla Was.

Zagraj...


Zwierzogród dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli nie oglądaliście tej bajki to serdecznie Was do tego zapraszamy. Na początku polecamy w kolorowankach jakie Wam dedykujemy ciekawe obrazki z postaciami właśnie z bajki Disneya o nazwie Zwierzogród. Wiele postaci czeka na Ciebie do pokolorowania.

Zagraj...


W Głowie się Nie Mieści

Ocena gry

Nowa kolekcja i nowy dział zawitał do nas z kolorowankami z 2016 roku. Kilka ciekawych obrazków mamy dla Was do zaprezentowania. Wybierz co chcesz i maluj. 6 ciekawych obrazków które przełączamy klikając na strzałki pod każdym z nich. Oczywiście kilkanaście różnych kolorów do wyboru.

Zagraj...


Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanki Roszpunka

  Kolorowanki Roszpunka

  Oglądana: 13332 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Bugs Bunny

  Kolorowanka Bugs Bunny

  Oglądana: 12435 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 11870 ocena: 0.00

 • Psi Patrol dla dzieci

  Psi Patrol dla dzieci

  Oglądana: 7469 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 4909 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i przyjaciele

  Myszk Miki i przyjaciele

  Oglądana: 4781 ocena: 0.00

Reklama

cookie