Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców 450 gier

Rodzina Iniemamocnych

Ocena gry

Na pewno znacie rodzinę Iniemaomocnych. Składa się ona z Helen - mamy, Boba - taty oraz ich trójki dzieci: Wioli, Maksa i Jack- Jacka. Wiola jest najstarsza z dzieci, ma osiem lat a jej mocą jest niewidzialność. Często kłuci się ona ze swoim bratem Maksem. Maks jest znany, rozrabiakom, a jego moc to super szybkość. Natomiast Jack- Jack jest to najmłodsze dziecko Boba i Helen - niemowlę, a jego mocą jest zdolność do transformacji a także strzelanie laserem z oczu, przechodzenie przez ściany oraz umiejętność latania.

Zagraj...


Elastyna i Pan Iniemamocny

Ocena gry

Elastyna i Pan Iniemamocny to małżeństwo, które odznacza się niesamowitymi zdolnościami. Elastyna była superbohaterką, ma trójkę dzieci, a jej moc to elastyczność. Pan Iniemamocny to jej mąż, który do niedawna pracował w firmie, jednak został zwolniony, a gdy dowiaduje się, że Syndrom chce opanować świat, natychmiast powraca do roli superbohatera. Jego mocą jest nadludzka siła.

Zagraj...


Aladyn i Jasmin na tarasie

Ocena gry

Aladyn był bardzo ubogim człowiekiem, jednak od kiedy otrzymał czarodziejską lampę stał się zamożny, gdyż wszystkie jego życzenia spełniał magiczny dżin. Wtedy zakochał się w pięknej Jasmin, córce władcy Chin. Od tego momentu podjął starania o jej rękę, dając w zamian sułtanowi kosztowne dary, które zrobił dla niego dżinn z magicznej lampy. Wszystkie spotkania Aladyna z jego ukochaną odbywały się na dużym tarasie. Wkrótce odbył się wielki ślub, a Aladyn został mężem pięknej księżniczki Jasmin.

Zagraj...


Alladyn Disneya

Ocena gry

W tej kolorowance wystąpi przed wami nie kto inny jak Alladyn na swoim czarodziejskim dywanie. Jak za pewne wiecie przez przypadek staje się on właścicielem zaczarowanej lampy, którą zamieszkuje potężny Dżin spełniający życzenia. Pokolorujcie cały obrazek.

Zagraj...Alladyn i Jasmin

Ocena gry

Czas na nową przygodę w kolorowance z Alladynem i jego ukochaną księżniczką Jasmin. Alladyn uwielbia latać na swoim dywanie, ponieważ opanował tą sztukę jak jeszcze był mały. Obrazek zawiera mnóstwo szczegółów które starannie trzeba zamalować. To nie będzie najłatwiejsze zadanie jednak na pewno sobie z nim poradzisz. Sterowanie myszką.

Zagraj...


Własna postać z Dragon Ball Z

Ocena gry

Właśnie rozpocząłeś grę w Gragon Ball Z. Twoim zadaniem będzie stworzenie własnej postaci. Jednak nim to zrobisz zaczekaj aż gra się załaduje w 100%. Gdy już to nastąpi kliknij na napis play. Nie pomiń żadnej z dostępnych opcji.

Zagraj...


Bajkowy bohater

Ocena gry

Wybierz ładny kolor i pomaluj obrazek przedstawiający jedną z postaci z bardzo sławnej bajki. Na pewno wiesz jak on się nazywa. Wszystkie kolory znajdują się po prawej stronie ekrany. Kolory nabieramy za pomocą myszki.

Zagraj...


Ranny transformers

Ocena gry

W tej scence spotkacie dwóch transformersów. Jeden z nich niestety jest ranny, dlatego drugi niesie go na rękach aby go jak najszybciej naprawić. Ta historia musi mieć szczęśliwe zakończenie. Pokoloruj więc obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Dwaj Transformersi

Ocena gry

Sprawdź czy pamiętasz jak nazywają się wszystkie postaci z Transformersów. Pokoloruj je takimi kolorami jakie tylko lubisz. Wybierz najładniejsze z nich. Ta kolorowanka nie należy do najprostszych ponieważ składa się z wielu małych elementów.

Zagraj...


Spiderman na wieży

Ocena gry

Spiderman czeka na wieży aż w jego mieście pojawi się kolejny przestępca, który będzie chciał popełnić jakiś niegodziwy czyn. W tym momencie możesz pokolorować Spidermana swoimi ulubionymi kolorami, ponieważ na pewno nie przerwiesz mu jakiejś akcji.

Zagraj...


Spiderman w akcji

Ocena gry

Spiderman to człowiek pająk, którego zadaniem jest ratowanie świata przed niebezpiecznymi ludźmi. Jest to super bohater, którego możemy dzisiaj pokolorować w naszej kolorowance online. Wystarczy wybrać jakiś kolor i kliknąć nim w puste pole. To będzie świetna zabawa.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1040 41 następna »

Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 19750 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 13163 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12103 ocena: 0.00

 • Ołówek i gumka

  Ołówek i gumka

  Oglądana: 10448 ocena: 1.00

Reklama

cookie