Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców 450 gier

Dragon Ball Z

Ocena gry

Zobacz jak wygląda jeden z wojowników z bajki Dragon Ball Z. Musisz go jak najszybciej pokolorować, aby zdążył na pojedynek, który ma odbyć się dzisiaj wieczorem. Aby pokolorować obrazek klikaj myszką na jakiś wybrany kolor a następnie na puste, białe pole w którym chcesz go umieścić.

Zagraj...


Przemiana Ben 10

Ocena gry

Ben 10 jak każdy wie jest to chłopiec, który odnalazł Omnitrixa - zegarek dzięki któremu może przemieniać się w kilka kosmicznych postaci. Dzisiaj Ben zdecydował, że zmieni się w jedną z największych postaci jakie posiada. Zobacz kto to będzie i pomaluj obrazek przedstawiający tego bohatera.

Zagraj...


Ben 10 i jego omnitrix

Ocena gry

Ben 10 musi obronić świat przed Vilgaxem. Teraz użyje swojego omnitrixa,urządzenie przypominającego zegarek., dzięki któremu może się zmieniać w dziesięciu kosmitów. Zobacz czy spodoba Ci się ten obrazek i zdołasz go pomalować za pomocą farbek umieszczonych w lewym rogu ekranu.

Zagraj...


Ben 10 na deskorolce

Ocena gry

Ben 10 uwielbia ekstremalne sporty, dlatego dzisiaj postanowił, że pojeździ na desce po stromych skałach. Zobacz czy uda mu się zjazd. Ben 10 musi być bezpieczny, ponieważ chroni Ziemię przed potworami. Pokoloruj obrazek z Ben 10.

Zagraj...Phineash i Pepe Pan Dziobak

Ocena gry

Phineash i Pepe Pan Dziobak to postacie z kreskówki. Na pewno wiesz jak wyglądają. Phineash ma rude włosy, bluzkę w pomarańczowo białe paski, niebieskie spodnie i niebieskie buty. Pan Dziobak natomiast ma pomarańczowy dziób i zielonkawe ciało.

Zagraj...


Portret Pinokia

Ocena gry

Pinokio bardzo długo pozował, ale malarz zdążył zrobić tylko jego szkic. Dlatego teraz naszym zadaniem będzie dokończenie obrazu i pokolorowanie go różnymi farbami. Wszystkie kolory dostępne są na palecie obok Pinokia.

Zagraj...


Piotruś Pan i dzieciaki

Ocena gry

W tej grze masz dostępny obrazek z Piotrusiem Panem i jego przyjaciółmi. Na pewno znasz o nim bajkę. To latający chłopiec, który walczy z Kapitanem Hakiem. Pomaluj obrazek dostępnymi kolorami kredek. Nie zapomnij o żadnym szczególe.

Zagraj...


Piotruś Pan i Przyjaciele

Ocena gry

Na tym obrazku przedstawiona jest na prawdę super scenka. Widzimy na niej Piotrusia Pana, Dzwoneczka, Wandę, Janka i Michała. Wszyscy bawią się ze sobą i cieszą. Możemy ich pokolorować wirtualnymi kredkami. Zobacz czy pamiętasz jakie kolory miały w bajce.

Zagraj...


Pinokio i Gepetto

Ocena gry

Na pewno znacie bajkę o Pinokiu. Był to drewniany chłopiec wystrugany z drewna przez Gepetto, który potem dzięki wróżce zmienił się prawdziwego chłopca.Miał on też swoją przypadłość, za każdym razem bowiem kiedy kłamał rósł mu nos. Tym razem przenosimy się do scenki gdzie Gepetto wystrugał już Pinokia i teraz musi go pomalować.

Zagraj...


Strażak Sam z bajki

Ocena gry

Strażackie przygody czekają na Ciebie w grze kolorowance. Bajkę ze Strażakiem Samem możemy oglądać w Polsce na kanale Mini Mini i JimJam. Wszyscy bohaterowie tej bajki mieszkają w fikcyjnym miasteczku które nazywa się Pontypandy. Poznaj je i ludzi w którym oni żyją.

Zagraj...


Strażak Sam dla dzieci

Ocena gry

Nasz dzielny strażak który mieszka w małym miasteczku i zawsze pomaga jego mieszkańca gdy zajdzie taka potrzeba. Właśnie on jest do pokolorowania na tej malowance. Nowe kolorowanki online niemal każdego dnia czekają na Was.

Zagraj...


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 19750 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 13163 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12104 ocena: 0.00

 • Ołówek i gumka

  Ołówek i gumka

  Oglądana: 10448 ocena: 1.00

Reklama

cookie