Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców 441 gier

Strażak Sam z bajki

Ocena gry

Bajkę ze Strażakiem Samem możemy oglądać w Polsce na kanale Mini Mini i JimJam. Wszyscy bohaterowie tej bajki mieszkają w fikcyjnym miasteczku które nazywa się Pontypandy. Poznaj je i ludzi w którym oni żyją.

Zagraj...


Strażak Sam dla dzieci

Ocena gry

Nasz dzielny strażak który mieszka w małym miasteczku i zawsze pomaga jego mieszkańca gdy zajdzie taka potrzeba. Właśnie on jest do pokolorowania na tej malowance. Nowe kolorowanki online niemal każdego dnia czekają na Was.

Zagraj...


Ryder i Chase z Psi Patrol

Ocena gry

To już dwoch ostatnich bohaterów z tej bajki jacy zawitali na naszą stronkę gdzie oferujemy Wam już ponad 1500 wspaniałych kolorowanek online. Wszystkie oczywiście zupełnie za darmo dla dziewczyn i chłopców. Wybieraj co chcesz. Życzymy miłej zabawy dla Ciebie.

Zagraj...


Noddy w Krainie Zabawek dla dzieci

Ocena gry

bajka ta toczy się w w fantastycznej krainie zabawek gdzie Noddy wraz z przyjaciółmi bawi się znakomicie. Postacie jakie występują w tej bajce to oczywiście Noddy i Misia Tessy, Miś Tubby, Wielkouchy, Piesek Bumpy, Policjant Plod, Pan Jumbo, Pan Bańka-Wstańka, Chytrus i Gobbo – gobliny, Dina, Pani Różowa Kotka, Pani Skityls i dzieci oraz Nakręcana mysz.

Zagraj...Żółte stworki z bajki

Ocena gry

Paczka tych żółtych i niezwykle sympatycznych stworków już na Ciebie czeka. W niektórych malowankach istnieje opcja drukowania obrazków i tak wtedy możecie pokolorowany obrazek Sobie na pamiątkę wydrukować lub powiesić go na ścianie.

Zagraj...


Minionek

Ocena gry

Jedna z postaci z tego filmu jest już gotowa do malowania. Trochę o fabule samego filmu którego to akcja toczy się w 1968 roku. Minionki nazywają się Stuart, Kevin oraz Bob, razem wyruszają w dość ciekawą i pełną niespodzianek podróż. W tej podróży docierają do samego Scarlett O\'Haracz, która jest bardzo zła. To właśnie ona przy pomocy swojego męża, który nazywa się Herb, chce przejąć władzę nad całym światem a Minionki będę musiały temu zaradzić.

Zagraj...


Bohter George małpka

Ocena gry

Poznaj tą wspaniałą i ciekawską małpkę która praktycznie przez cały czas coś ciekawego robi. Wszystko ją interesuje. Tutaj na obrazku widzimy jak maluje kredkami po ścianie, pomaluj ją i Ty.

Zagraj...


Świnia z Angry Birds

Ocena gry

Tym razem król wśród świń z tej gierki która popularna stała się na telefony komórkowe i różne urządzenia przenośne. Obecnie można w nią zagrać również w wersji online w gry.

Zagraj...


Wściekłe Ptaki i Świnie

Ocena gry

Poznaj wspaniałych bohaterów jakich możemy spotkać w tej gierce. To oczywiście ptaki które są wściekłe i świnie z którymi walczą. Ty musisz jedynie je pokolorować i sprawdzić jak się będzie prezentował obrazek przygotowany przez Ciebie.

Zagraj...


Star Wars Angry Birds

Ocena gry

Kolejne z tej serii obrazki specjalnie dla Was do pokolorowania. Zobacz 1 i 2 część ze Star Was z tymi niepowtarzalnymi, magicznymi ptakami. Bardzo dużo kolorów dzięki temu możesz stworzyć niepowtarzalny obrazek.

Zagraj...


Angry Birds Rio

Ocena gry

Po kliknięciu na ikonke Play przeniesiemy się do wspaniałej zabawy gdzie czekają na nas przeróżne postacie z tej ciekawej gry z wściekłymi ptakami w roli głównej.

Zagraj...


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 500068 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 35889 ocena: 7.00

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 17061 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 11543 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 9402 ocena: 0.00

 • Ołówek i gumka

  Ołówek i gumka

  Oglądana: 9248 ocena: 1.00

Reklama

cookie