Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców 429 gier

Angry Birds online

Ocena gry

Dość prosta malowanka trafiła na nasz serwis i jest gotowa właśnie dla Ciebie abyś ją pokolorował. Po lewej stronie znajdziemy kolory którymi to będziemy właśnie ten obrazek kolorować po prawej czarno białą postać z Angry Birdsa.

Zagraj...


Komendant Bogo

Ocena gry

Postać z tej kolorowanki online jest komendantem policji w znanej ostatnio i coraz bardziej popularnej bajce. Poznaj go i nadaj mu interesujące kolory oczywiście zwykle policjanci ubierają się na niebiesko ale możesz użyć jakich chcesz kolorów do jego malowania.

Zagraj...


Inside Out dla dzieci

Ocena gry

Dość prosta malowanka dla dziewczyny i chłopaka. Jedna z postaci już na Was czeka jaka ona jest na pewno po miniaturce część z Was już się domyśliła. Możecie oczywiście komentować wszystkie obrazki i je oceniać jeżeli tylko chcecie. Wspaniałej zabawy życzymy.

Zagraj...


Potwory i Spółka online

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na komputerze online razem z rodzicami lub samemu. Możesz gotowy obrazek wydrukować lub kredkami malować po wydrukowaniu czarno białego. Wybór jak zwykle pozostawiamy Wam i zachęcamy do spędzenia czasu w sposób kreatywny.

Zagraj...Maniek Złota Rączka z bajki Disneya

Ocena gry

Kolejna ciekawa dla Was kolorowanka w której do pokolorowania będziemy mieli ciekawą postać jaką jest Maniek Złota rączka oraz jego przyjaciele. Wspaniałą zabawę czas zacząć. Wybierajcie ciekawe kolory i nimi malujcie obrazki na naszym serwisie całkowicie za darmo.

Zagraj...


Maniek Złota Rączka dla dzieci

Ocena gry

Poznamy w kolorowankach postać Mańka Złotej rączki. W polsce bajkę tą możemy oglądać na kanale Disney Chanel oraz Playhouse Disney. Wszystkie odcinki z postaciami z niej tam na Was czekają. My mamy kolorowanki z tą postacią i zachęcamy Was do pomalowania obrazka. Oprócz głównego bohatera popularnymi są Klara oraz Pan Pożyczka.

Zagraj...


Kowbojskie przygody

Ocena gry

Kowboje w większości przypadków są samotnikami którzy jedynych towarzyszy mają swoje konie na których się poruszają. Uwielbiają odwiedzać salooony gdzie mają możliwość zagrania w karty czy też strzelania się w pojedynkach na rewolwery. Tylko jedna osoba z takiego pojedynku może wyjść zwycięsko.

Zagraj...


Kolorowanka z Kowbojem

Ocena gry

Jeżeli lubicie tylko dziki zachód i rewolwerowców to doskonale trafiliście. Znajdziecie tutaj znanego na całym świcie kowboja z bajki na jego koniku. Postaraj się tych dwóch towarzyszy pokolorować. Przekona się jak będzie wyglądać tak odmieniony obrazek. Z pewnością większości z Was przypadnie do gustu.

Zagraj...


Zabawy chłopaka z młotkiem

Ocena gry

Wspaniałe zabawy czekają na tego chłopca będzie bawić się młotkiem. Może coś nim kuć np ścianę lub też wbijać gwoździe do deski lub innego materiału. Po prawej stronie kilka kolorów dla Was do wyboru, które z pewnością Wam się spodobają.

Zagraj...


Kajtuś

Ocena gry

Czeka na Was czteroletni chłopiec z bajki o nazwie Kajtuś. Każdego dnia odbywa on wspaniałe i cudowne przygody gdzie poznaje świat ze swoimi znajomymi. Ty masz możliwość pokolorowania głównego bohatera i przyjaciół na obrazku.

Zagraj...


Kowboj Lucky Luck

Ocena gry

Czeka na Was prawdziwa kowbojska przygoda. Malowanka w dwóch wersjach online oraz tej do drukowania. Znajdziemy na niej scenę z dzikiego zachodu. Głównymi postaciami jest tu Lucky Luke i jego koń Jolly Jumper. Walczą oni z braćmi Dalton. Lucky Luke to najszybszy rewolwerowiec na całym dzikim zachodzie.

Zagraj...


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 499794 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 35222 ocena: 7.00

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 16978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 11452 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 9282 ocena: 0.00

 • Ołówek i gumka

  Ołówek i gumka

  Oglądana: 9191 ocena: 1.00

Reklama

cookie