Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 497 gier

Clawdeen Wolf

Ocena gry

Jeżeli chodzi o tą postać to jest ona córką wilkołaka jej wiek to 15 lat. Uwielbia futra jak również kolczyki które ma dwa w każdym uchu. W domu posiada kota który jest fioletowy. Uwielbia modę i jest bardzo pewna siebie. Lubi spędzać czas z innymi osobami gdyż jest towarzyska i przyjazna dla wszystkich osób.

Zagraj...


Dzieewczyny z Monster High

Ocena gry

Jeżeli jesteście fankami tych upiornych postaci i chcecie je w taki sposób pokolorować to bardzo dobrze trafiliście gdyż oferujemy Wam wiele interesujących kolorowanek właśnie w tym klimacie. Co kilka dni nowe kolorowanki które są całkowicie dla Was darmowe.

Zagraj...


Obrazek z Monster High online

Ocena gry

Bardzo fajna interaktywna kolorowanka z tymi dziewczynami upiornymi jedna z nich właśnie czeka aby ktoś z Was chwycił za myszkę wybrać kolor i naniósł go na ten obrazek. Zobacz jak prezentuje się kolorowanka w całej okazałości.

Zagraj...


Upiorne dziewczyny

Ocena gry

Kolejna postać do malowania z tymi bohaterkami. Jest ich kilka oto lista bohaterek z tego filmu animowanego: Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue, Cleo de Nile, Ghoulia Yelps oraz Deuce Gorgon to główne postacie które możemy zobaczyć praktycznie w każdym odcinku.

Zagraj...Monster High dla dziewczynek

Ocena gry

Kilkanaście kolorowanek z Monsterkami czeka na Was w tej grze wystarczy poczekać do końca aż się załaduje i kliknąć w ikonki Play które przeniosą nas do malowania. Po wybraniu danego obrazka malujemy go ciekawymi kolorami

Zagraj...


Ciekawski George dla dzieci

Ocena gry

Tym razem postać z bajki wybiera się na imprezę urodzinową z tej okazji postanowił zrobić niespodziankę i przygotować wspaniały tor urodzinowy. Poprosił Ciebie o pomoc abyś nadał mu kolorów. Zobacz jak dzięki Tobie może on wyglądać.

Zagraj...


Bubble Guppies

Ocena gry

Trochę o fabule samego serialu dla dzieci. Akcja ta rozgrywa się pod wodą, wśród koralowców i morskich ogrodów. Opowaida nam przygodę rybek gupików. W odcinkach poznamy takie postacie jak Gil\'a, Molly, Goby\'ego, Deemy, Nonny oraz Oona i one są również do pokolorowania.

Zagraj...


Zaplątani dla dzieci

Ocena gry

Główni bohaterowie jacy występują w tej bajce od Disneya to Flynn Rider (Julian Szczerbiec), Roszpunka, Matka Gertruda, Maximus, Pascal, Bracia Karczybykowie oraz Król i królowa, pomaluj ich w tej i kolejnych przygotowanych dla Ciebie obrazkach.

Zagraj...


Zaplątani dla dziewczyn

Ocena gry

Księżniczka Roszpunka widnieje na tym obrazku. Ty możesz dzięki kolorom nadać jej wspaniałe kolory które będą zależeć wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy Was gorąco do tego aby bawić się w ciekawy i kreatywny sposób.

Zagraj...


Sadness

Ocena gry

Kolorujemy smutek jaki widzimy na obrazku pod i po prawej stronie kolorowanki znajdziemy kolory. To właśnie z nich masz możliwość coś wybrać i w ciekawy oraz kreatywny sposób masz możliwość malowania obrazka.

Zagraj...


Pocahontas postać z bajki

Ocena gry

Ta malowanka ma opcję kolorowania online oraz do wydruku. Pod cyferkami 1,2,3 mamy ukryte inne kolory które możecie wykorzystać do kolorowania obrazka. Zachęcamy Was d

Zagraj...


Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506665 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Oglądana: 35039 ocena: 8.00

 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20128 ocena: 0.00

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 19602 ocena: 0.00

 • Roszpunka dla dziewczyn

  Roszpunka dla dziewczyn

  Oglądana: 13074 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 13046 ocena: 0.00

Reklama

cookie