Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 497 gier

Klinika dla pluszaków dla dzieci

Ocena gry

Nasza Pani doktor czeka na kogoś z Was aby pokolorował ją i otaczający ich krajobraz. Obok kolorowanki online mamy różnego rodzaju kolory, którymi właśnie będziemy starali się pokolorować obrazek.

Zagraj...


Książka lekarza weterynarii

Ocena gry

Ciekawa tajemnicza książka która pochodzi z bajki dla dzieci od Disneya. Jeżeli oglądaliście serial z pewnością zgadniecie do kogo należała i w jakich celach jest wykorzystywana.

Zagraj...


Księżniczka z bajki Zosia

Ocena gry

Kolejna z serii ciekawa malowanka z Zosią księżniczką która to pochodzi z bajki Disneya. Została wyprodukowana przez Disney Television Animation i Disney Junior Original Productions. Bajka ta opowaida nam przygodę o małej księżniczce Zosi która wraz z mamą i ojczymem mieszka w zamku.

Zagraj...


Księżniczka Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

Tutaj będziecie mieli do pokolorowania wspaniałą postać księżniczki Zosi. Wystarczy wybrać jeden z wielu kolorów aby mieć możliwość cieszenia się podczas malowania wspaniałej zabaw

Zagraj...Piosenkarka

Ocena gry

Czeka na Was kolorowanka z piosenkarką w roli głównej. Dzięki obrazkowi możesz upodobnić postać malując jej do dowolnej na całym świecie piosenkarki. Wykaż się inwencją twórczą i zobacz jak będzie taki obrazek się komponował.

Zagraj...


Lalki dla dzieci i dziewczyn

Ocena gry

Zobacz ciekawe lalki jakie czekają na dziewczynki i są gotowe do pokolrowania. Dzięki malowance możesz nadać im kolory jakie tylko chcesz. Będą zupełnie inne od tych spotkanych i kupowanych w sklepie. Będą one wyjątkowe. Zobacz jak będzie wyglądać pomalowany przez Ciebie obrazek na kolorowankionline.pl.

Zagraj...


Malowanka z wróżkami

Ocena gry

Kolejna już z kolei tego rodzaju malowanka gdzie taką postać będziecie mieli do pomalowania. Klasycznie już na dole paleta z kolorami z której wybierasz tylko co chcesz. Nadaje się także dla najmłodszego użytkownika.

Zagraj...


Dziewczynka jako wróżka

Ocena gry

Przepiękna dziewczynka z pewnością się stanie jeżeli tylko dołożycie do tego obrazka trochę kolorów. Dzięki niemu będzie wyjątkowy i zabawy. Spraw aby tak właśnie było.

Zagraj...


Wróżkowie chrzestni

Ocena gry

Jedna z postaci z bajki od Disney jaką jest wróżkowie chrzestni występuje w tej kolorowance jest to oczywiście mała wróżka jaką wy macie możliwość kolorowania. Chwyć za farbki i baw się z tym doskonale. Wspaniałej zabawy nigdy dość.

Zagraj...


Picie kawy w restauracji

Ocena gry

Spotkały się dwie mamy lub też przyjaciółki, które chcą się napić kawy lub też herbaty. W tym celu udały się do restauracji lub kawiarni aby właśnie tam z filiżanek napić się pysznego napoju i troszkę poplotkować. Spraw aby obrazek odżył. Uda Ci się to z pewnością jeżeli nadasz mu kolorów.

Zagraj...


LoliRock dla dziewczyn

Ocena gry

Ciekawe 3 nowe kolorowanki mamy dla wszystkich dziewczynek. Znajdziemy na nich postacie z serialu francuskiego Disneya. Śpiewają one w zespole rockowym. Są to: Iris, Talia oraz Auriana. Pod ikonką Levels znajdują się dodatkowe obrazki, które możecie wybrać do malowania. W grze mamy opcję włączenie lub wyłączenia dzwięku. Standardowo kolory wybieramy myszką i nią także nadajemy koloru danemu obrazkowi.

Zagraj...


Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506665 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Oglądana: 35039 ocena: 8.00

 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20128 ocena: 0.00

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 19602 ocena: 0.00

 • Roszpunka dla dziewczyn

  Roszpunka dla dziewczyn

  Oglądana: 13074 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 13046 ocena: 0.00

Reklama

cookie