Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 497 gier

Hello Kitty dla dziewczynek

Ocena gry

Postać ta został wymyślona w Japonii przez firmę Sanrio w 1974 roku. Także dość sporo czasu już minęło od premiery postaci. Stała się bardzo popularną postacią w grach komputerowych jak również filmach animowanych na całym niemal świecie.

Zagraj...


Hello Kitty dla dzieci

Ocena gry

Całkiem fajna i zupełnie nowa kolorowanka z tymi postaciami z bajki. Oprócz zwykłej malowanki mamy dodatkowe opcje które możemy dołożyć do kolorowanego przez nas obrazka. Jak również wysłać na maila taki obrazki czy też kolejną z opcji będzie go wydrukowanie.

Zagraj...


Obrazek ze Świnką Peppą dla dziewczyn

Ocena gry

Ta niezwykle ciekawa postać po raz kolejny zawitała właśnie do nas. nie jest to skomplikowany obrazek i nawet dla najmłodszych dziewczynek jak najbardziej jest wskazany gdyż nie zawiera małych elementów do pokolorowania. Zresztą zobaczcie to sami.

Zagraj...


Świna Peppa dla dzieci

Ocena gry

Nowe kolorowanki online ze Świnką Peppą czekają na naszym serwisie już na Ciebie. Mamy do wyboru aż sześć różnego rodzaju obrazków. Znajdziemy ich miniaturki na dole w gierce. Klikając na dany pojawi nam się jako główny gotowy do pokolorowania.

Zagraj...Fiona królewna od Shreka

Ocena gry

Fantastyczny i dość prosty obrazek. Wszystkie dziewczynki bez najmniejszego problemu powinny sobie z nim poradzić. Jeżeli macie jakieś trudności z mniejszymi elementami które kolorujecie to poproście rodziców lub też starsze rodzeństwo aby Wam pomogło.

Zagraj...


My Little Pony Celestia

Ocena gry

Zwariowane kucyki czekają na Was. Pod kolorowanką kliknij w ikonkę z MLP i pojawi CI się dość spory zestaw gier związanych tematycznie z tym kucykiem. Zobacz co specjalnie dla Was przygotowaliśmy. Co kilka dni nowe obrazki do pokolorowania na komputerze właśnie dla Ciebie.

Zagraj...


Pegaz Fluttershy

Ocena gry

Tym razem gości na tym obrazku Pegaza jest to Fluttershy. Jest on bardzo przyjacielski i uwielbia pomagac innym zwierzętom jeżeli mają one jakiekolwiek problemy. Wejdź w tą gierkę i zapoznaj się z nią dokładnie.

Zagraj...


Monster High - Upiorki rządzą

Ocena gry

Do pokolorowania mamy tutaj kilka monsterek które siedzą na kanapie i się stroją. Wybierają się na bal i każda z nich chce wyglądać jak najlepiej dlatego też postaraj się nadać im ciekawych kolorów.

Zagraj...


Monsterka do pokolorowania

Ocena gry

Dla fanek tego rodzaju malowanek mamy kolejną dzięki której możecie się trochę pobawić i malować różnymi kolorami nasze postacie z tej bajki. Zobacz niebawem także nowe działy jakie dodaliśmy na nasz portal.

Zagraj...


Monsterka Ghoulia Yelps

Ocena gry

Postać Ghoulia Yelps czeka aby ktoś z Was ją pokolorował. Jest ona córką pary zombie. jej wiek to 16 lat. Jest bardzo mądra i się bardzo dobrze uczy w Straszyceum. Posiada zwierzątko, jest to niebieska sowa.

Zagraj...


Frankie Stein

Ocena gry

Główna bohaterka w tej kolorowance czeka na nas jest to Frankie Stein. Postać ta ma 15 lat i została stworzona przez ojca, który nazywa się Frankenstein. Posiada zieloną skórę jak i też szwy. Od niedawana jest w Straszyceum. Jest córką Dr. Viktora Steina i jego żony Viveki. Ma pieska który wabi się Cotoś. uwielbia sport i jest bardzo przyjazna w stosunku do innych osób. Jej części ciała odpadają i jest dość niezdarna.

Zagraj...


Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506666 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Oglądana: 35042 ocena: 8.00

 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20130 ocena: 0.00

 • Bałwanek

  Bałwanek

  Oglądana: 19605 ocena: 0.00

 • Roszpunka dla dziewczyn

  Roszpunka dla dziewczyn

  Oglądana: 13077 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 13047 ocena: 0.00

Reklama

cookie