Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Samochody 88 gier

Zepsute auto

Ocena gry

Do naszego salonu trafił dzisiaj kolejny zepsuty samochód. Nasi mechanicy zajmą się wszystkim aby samochód dalej mógł jeździć ale to ty musisz zająć się jego wyglądem. Pospiesz się. Klient nie będzie długo czekał.

Zagraj...


Bolid wyścigowy

Ocena gry

Kierowca tego bolidu bierze udział w największym wyścigu na świecie. Dobierz dla niego super wyścigowe kolory do jego nowego samochodu. Pamiętaj aby pomalować wszystkie szczegóły tego sportowego auta.

Zagraj...


Polskie auto

Ocena gry

Przed tobą ciężkie zadanie. Musisz wybrać kolor dla nowego rodzaju aut produkowanych w Polsce. Pamiętaj aby wybrać najlepszy. Już nie długo samochód trafi do sprzedaży na całym świecie.

Zagraj...


Auto rodzinne

Ocena gry

Pewien właściciel auta rodzinnego potrzebuje twojej pomocy. Chce zmienić kolor swojego samochodu ale nie jest zdecydowany który z nich będzie najlepszy. Pomaluj go na kilka kolorów i wybierz dla właściciela najlepszy z dostępnych.

Zagraj...Samochód z oczami

Ocena gry

Ten samochód z oczami potrzebuje remontu. Wszystkie usterki zostały już naprawione. Został już tylko ostatni element remontu. Auto to potrzebuje nowego lakieru. Pomaluj go na swój ulubiony kolor, na pewno mu się spodoba.

Zagraj...


Elegancki samochód

Ocena gry

Ten elegancki samochód jest warty bardzo dużo pieniędzy. Jego właściciel zaufał twojemu talentowi i postanowił powierzyć ci zadanie pomalowania go. Wybierz najlepszy z dostępnych kolorów. Jego właściciel na pewno będzie zachwycony.

Zagraj...


Traktor

Ocena gry

Tym razem trafił nam się naprawdę stary traktor. Musimy pomóc właścicielowi w wybraniu dla niego nowego koloru i pomalowaniu go. Skorzystaj z barw dostępnych w palecie kolorów.

Zagraj...


Samochód z żyrafą

Ocena gry

Ten samochód przewozi zwierzęta dla zoo. Tym razem przewozi żyrafę. Wzbogać świat zoo w żywe kolory i pomaluj samochód i inne elementy na jaki kolor tylko zechcesz.

Zagraj...


Holownik

Ocena gry

Holowniki wszystkim kojarzą się z szarymi, starymi samochodami. Udowodnij, że tak wcale nie musi być. Pomaluj ten holownik tak aby wyróżniał się na drodze. Do wyboru masz całą paletę kolorów, znajdujących się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Autobus szkolny

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomalowanie tego autobusu najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj autobus ten codziennie przewozi ogromną ilość dzieci do szkoły. Postaraj się więc pomalować go starannie wybierając farby znajdujące się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Ciężarówka z paliwem

Ocena gry

Ta ciężarówka przewozi ogromne ilości paliwa do stacji benzynowych. Postaraj się pomalować ją na takie kolory aby była widoczna z daleka. To na pewno pomoże w bezpiecznym przewożeniu tego łatwo palnego materiału.

Zagraj...


Popularne gry

 • Samochody
 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48985 ocena: 7.50

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 18818 ocena: 0.00

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 14800 ocena: 0.00

 • Obrazek z autobusem

  Obrazek z autobusem

  Oglądana: 12083 ocena: 0.00

 • Autobus szkolny dla dzieci

  Autobus szkolny dla dzieci

  Oglądana: 11168 ocena: 6.00

 • Samochodzik z chłopakiem

  Samochodzik z chłopakiem

  Oglądana: 10444 ocena: 0.00

Reklama

cookie