Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Samochody 88 gier

Nakręcany szamochodzik zabawka

Ocena gry

Kolejne auto do kolekcji tym razem jest ono malutkie. Porusza się po podłodze tylko wtedy gdy zostaje przez nas nakręcony. Do tego mamy kluczyk którym to właśnie nakręca się ten pojazd. Możesz obrazek malować online lub go drukować po kliknięciu na ikonkę drukarki.

Zagraj...


Autobus szkolny dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa kolorowanka na którą czekają wszystkie dzieci w szczególności chłopcy. Mamy możliwość pokolorowania i stworzenia własnego autobusu szkolnego. Popularne są one niezwykle w USA, gdzie takimi żółtymi busami dzieci dowożeni są do szkoły. Jaki kolor mu nadacie to zależy tylko od Ciebie.

Zagraj...


Samochodzik z chłopakiem

Ocena gry

Prosta malowanka w szczególności polecana dla chłopców. Na obrazku widzimy samochód dostawczy starodawny za którego kierownicą siedzi chłopak. Z tyłu na pace wiezie swojego pieska. Klikając na ikonę drukarki możemy wydrukować z naszej strony obrazek, wybierając kredki malujemy go na stronie.

Zagraj...


Ślubne obrazki

Ocena gry

Kolejna książeczka gdzie czekają na Was ślubne kolorowanki online dla wszystkich dziewczynek w każdym wieku. Do wyboru mamy trzy obrazku. Na pierwszym z nich znajdziemy pana młodego i pannę młodą, drugi obrazek przedstawia tą samą scenerię. Ostatni obrazek to samochód ślubny jakim jedzie młoda para.

Zagraj...Zygzak Makłin dla dzieci

Ocena gry

Kolejna malowanka dla chłopców gdzie będziemy mieli do pomalowania super pojazd z bajki Disneya. Mamy możliwość wyboru szerokiej gamy kolorów z odcieniami poszczególnych z nich. Kolorowannki każdego dnia nowe na naszym serwisie dedykowanym dla Was.

Zagraj...


Kolorowanka zabytkowe samochody

Ocena gry

Czekają na nas aż cztery zabytkowe auta. Będziemy mieli okazję kolorowania garbusa, cadilaca, porsche jak i też kabrioleta. Wybieramy jeden z obrazków i z pomocą myszki malujemy różnymi dostępnymi kredkami na naszej stronie.

Zagraj...


Ciężarówka

Ocena gry

Zobacz nowe Tiry w kolorowankach. Pokoloruj wielką ciężarówkę. Pobaw się kolorami. Postaraj się aby była bardzo kolorowa, i żeby żaden z kolorów się nie powtórzył

Zagraj...


Duży piękny samochód

Ocena gry

Pokoloruj piękny samochód. Postaraj się go ładnie pomalować tak aby podczas jazdy po mieście wszystkim się podobał. Użyj dużej ilości kolorów, które znajdują się pod obrazkiem

Zagraj...


Szybki samochud

Ocena gry

Postaraj się pobawić kolorami i stań się lakiernikiem samochodowym. Użyj dużej ilości kolorów tak aby wyglądał pięknie i kolorowo. Kolory znajdują się pod obrazkiem

Zagraj...


Samochód

Ocena gry

Pokoloruj sportowy samochód. Pobaw się kolorami i spraw aby stał się piękny i kolorowy. Kolory znajdziesz pod obrazkiem

Zagraj...


Ciężarówka

Ocena gry

Pokoloruj piękna i dużą ciężarówkę. Postaraj się ją tak pomalować aby podczas jazdy pięknie się prezentowała. Po pomalowaniu obrazek można wydrukować i powiesić na ścianie

Zagraj...


Popularne gry

 • Samochody
 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48985 ocena: 7.50

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 18818 ocena: 0.00

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 14800 ocena: 0.00

 • Obrazek z autobusem

  Obrazek z autobusem

  Oglądana: 12083 ocena: 0.00

 • Autobus szkolny dla dzieci

  Autobus szkolny dla dzieci

  Oglądana: 11168 ocena: 6.00

 • Samochodzik z chłopakiem

  Samochodzik z chłopakiem

  Oglądana: 10444 ocena: 0.00

Reklama

cookie