Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Samochody 88 gier

Ciężarówka z sianem

Ocena gry

Ten samochód ma za zadanie przewozić siano dla rolników mieszkających na całej wsi. Spraw by nie był już tak ponury i pomaluj go najlepiej jak tylko potrafisz. Skorzystaj z kolorów dostępnych na palecie po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Ogromna ciężarówka

Ocena gry

Ta ciężarówka codziennie jeździ w długie trasy. Niestety to sprawiło że jej lakier został uszkodzony i musimy ją odnowić. Skorzystaj z palety barw po prawej stronie ekranu i wybierz jaki kolor ma mieć ta ogromna ciężarówka.

Zagraj...


Samochód Betoniarka

Ocena gry

Betoniarka ma za zadanie mieszanie materiałów budowlanych. Zazwyczaj strasznie się brudzi przy pracy. Ostatnio przy czyszczeniu, właściciel porysował jej lakier i chce pomalować całość na inny kolor. Wybierz nowy lakier i sprawdź jak będzie on wyglądał na tym samochodzie.

Zagraj...


Ciężarówka dostawcza

Ocena gry

Zadaniem tej ciężarówki jest jak najszybsze dostarczenie przedmiotów do ich właścicieli. Odmaluj ją na nowy, świetny kolor. Pamiętaj o wszystkich małych szczegółach, a także o naczepie. Jest ona częścią tego pięknego pojazdu.

Zagraj...Samochód wywrotka

Ocena gry

Zadaniem tego samochodu jest dostarczenie i wyładowanie materiałów budowlanych. Zazwyczaj takie pojazdy mają kolor żółty ale tylko od ciebie zależy na jaki kolor go pomalujesz. Popuść wodzę fantazji i stwórz oryginalny samochód wywrotkę.

Zagraj...


Mała ciężarówka

Ocena gry

Ten mały samochód ciężarowy ma bardzo trudne zadanie. Musi rozwozić bardzo ciężkie rzeczy w jak najszybszym czasie. Jego właściciel postanowił go jakoś udekorować dlatego przyszedł do ciebie. Pomaluj go na jeden z dostępnych kolorów z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Somochód dostawczy

Ocena gry

Właściciel tego samochodu potrzebuje pilnie twojej pomocy. Prowadzi on własny biznes w którym rozwozi przesyłki. Pomaluj jego samochód tak aby rzucał się w oczy i stał się rozpoznawany na drodze. Dzięki temu jego klienci szybciej go zobaczą.

Zagraj...


Samochód na parkingu

Ocena gry

Każdy wie jak ciężko znaleźć jakieś miejsce na parkingu. Na szczęście to autko je znalazło i teraz może spokojnie na nim stać. Dookoła niego znajduje się chodnik i beton. Jest tam również kwiat i wiele innych drogowych elementów. Czas przenieść się do świata kolorowanek i pokolorować obrazek z kolorów dostępnych na palecie.

Zagraj...


Złomek bujdy na resorach

Ocena gry

Kolejna postać dla dzieci, a w szczególności dla wszystkich chłopców. Koloruj złomek bujdy na resorach i jego przyjaciół w innych ciekawych obrazkach przygotowanych dla Was.

Zagraj...


Zygzak Mcqueen online

Ocena gry

Kolejna kolorowanka z autami tym razem pochodzą one z bajki Disney i nasz główny bohater do kolorowania. Na podglądzie mamy oczywiście kolor czerwony ale Wy macie możliwość zmiany i kolorowani na dowolnie przez Was wybrany jaki Wam tylko pasuje.

Zagraj...


Obrazek z autobusem

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy mieli ciekawy żółty autobus. Często właśnie tego rodzaju autobusami dowożeni są dzieci do szkoły. W szczególności ten kolor popularny jest w USA. Nadaj obrazkowi wiele ciekawych kolorów.

Zagraj...


Popularne gry

 • Samochody
 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48800 ocena: 7.50

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 18746 ocena: 0.00

 • Ciężarówka

  Ciężarówka

  Oglądana: 14729 ocena: 0.00

 • Obrazek z autobusem

  Obrazek z autobusem

  Oglądana: 12019 ocena: 0.00

 • Autobus szkolny dla dzieci

  Autobus szkolny dla dzieci

  Oglądana: 11111 ocena: 6.00

 • Samochodzik z chłopakiem

  Samochodzik z chłopakiem

  Oglądana: 10377 ocena: 0.00

Reklama

cookie