Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Filmów 76 gier

Jak wytresować smoka

Ocena gry

Nowe kolorowanki z filmu animowanego Jak wytresować smoka już na Ciebie czekają. Prosimy o chwilę cierpliwości do czasu załadowania gierki. Wtedy już mamy możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych obrazków. Następnie wybieraj kolor jaki Cię interesuje i rysuj obrazek. Bohaterowie którzy występują w tym filmie to: Czkawka, Astrid, Szczerbatek, Stoik Ważki, Pyskacz, Śledzik, Sączysmark oraz Bliźniaki Mieczyk i Szpadka.

Zagraj...


Ciekawski George w muzem

Ocena gry

Jeżeli nie oglądaliście tej bajki to gorąc Was do tego zachęcamy to właśnie w niej pracownik Ted musi ochronić muzeum przed rozbiórką czy mu się to uda zobaczcie w filmie animowanym.

Zagraj...


Obrazki z Bobem Budowniczym

Ocena gry

Czeka na Was 6 różnych kolorowanek z postacią ciekawego i kreatywnego budowlańce. Do pokolorowania także bohaterowie z tej bajki i oczywiście maszyny budowlane do wyboru dla każdego z Was. Wiele kolorów którymi możesz malować obrazek również na Was czeka.

Zagraj...


Bob budowniczy maszyny budowlane

Ocena gry

Do pokolorowania na tym obrazku mamy maszyny budowlane z bajki o tym super budowlańcu. Wybierz jedne z kilku obrazków jaki Ci najlepiej odpowiada i go po prostu pokoloruj. Wspaniała zabawę czas zacząć.

Zagraj...Obrazke z Bobem Budowniczym

Ocena gry

Bob the Builder tak się nazwya oryginalnie ta bajka dla dzieci. Poznamy wspaniałą drużynę którą możemy kolorować i bawić się z nimi. Postacie jakie w niej występują to: Bob, Marta, Leon, Pan Ogórek, Strach oraz maszyny budowlane Boba: Koparka, Betoniarka, Dźwig, Wywrotka, Benio, Skuter, Czerpa, Packer orazFlex - podnośnik.

Zagraj...


Bąbelkowy Świat Gupików obrazki

Ocena gry

Czekają na Was kolorowanki online z wszystkimi postaciami z tej bajki. 7 wspaniałych kolorowanek z postaciami do wyboru. Aby je przemieniać klikamy na strzałki pod obrazkami i wybieramy co tylko chcemy kolorować. Kolejny etap to wybór kolorów i malowanie obrazka.

Zagraj...


Zwierzogród postacie z filmu animowanego

Ocena gry

Kolejna z postaci jaka macie okazję pokolorować. Ten obrazek jak i wszystkie na naszym serwisie są darmowe. Dużo nowych kolorowanek z 2016 roku na Was już czeka. Wybierajcie co tylko chcecie i malujcie do woli.

Zagraj...


Zwierzogród z bajki

Ocena gry

Teraz trochę fabuły o tym filmie animowanym nawet dla najmłodszych dzieci. Króliczek który zostaje policjanetm jego imię to Judy Hopps zostaje skierowany do Zwierzogrodu gdzie powierzona mu zostaje bardzo niebezpieczna zagadka do rozwikłania. Zobacz jak Sobie z nią poradzi.

Zagraj...


Zwierzogród Zootopia

Ocena gry

Postacie jakie występują w tym filmie animowanym to między innymi: Judy Hopps, Nick Bajer, Gazelle, Komendant Bogo, Oficer Pazurian Clawhauser, Burmistrz Lewin Grzywalski, Wiceburmistrz Jagna Obłoczek oraz Flash i Pan Be.

Zagraj...


Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

Ocena gry

Czekają na Was trzy obrazki do pokolorowania na naszym serwisie. Będą to maszyny budowlane jakie występują w tej bajce. Do malowania mamy betoniarkę, spych oraz koparkę. Wybieramy 1 z 3 obrazków i nadajemy mu kolory, wykorzystując do tego myszkę. Wspaniała zabawa już na Ciebie czeka.

Zagraj...


Kolorowanka Świnka Peppa online

Ocena gry

Czeka na Was kolorowanka gdzie do pomalowania będziemy mieli dwa obrazki związane z bajką i postaciami z niej związanymi. Na początku wybierz obrazek jaki Cie interesuje i przejdź do jego malowania. Malowanki takie jak te są bardzo proste dlatego też polecamy je dla dzieci, mamy tutaj bardzo mało kolorów i duże elementy dzięki temu bardzo łatwo będzie szło Wa kolorowania z użyciem myszki.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Filmów
 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85827 ocena: 0.00

 • Miki i Minie

  Miki i Minie

  Oglądana: 5168 ocena: 0.00

 • Shrek i osioł

  Shrek i osioł

  Oglądana: 2960 ocena: 0.00

 • Mario

  Mario

  Oglądana: 2580 ocena: 0.00

 • Gumisie

  Gumisie

  Oglądana: 1537 ocena: 0.00

 • Rodzina świnki Peppy

  Rodzina świnki Peppy

  Oglądana: 1471 ocena: 0.00

Reklama

cookie