Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Filmów 76 gier

Obrazki z Teletubisiami

Ocena gry

Poznamy kilka Teletubisiów z bajki dla najmłodszych dzieci. Nazywają się oni następująco: Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa, Po oraz Noo-Noo. Masz możliwość wybrania jednego z nich i nadania mu kolorów nie muszą wyglądać jak z bajki. Przetestuj jak w takich nowych będą się oni prezentować.

Zagraj...


Rodzina świnki Peppy

Ocena gry

Na obrazku widzimy całą rodzinę Świnki Peppy, jest jej mama, tata, dziadek i babcia oraz George, Owca Zuzia, Pies Danny, Kucyk Pedro, Zebra Zoe, Słonica Emily, Świnka Chloé, Królik Richard, Kotka Candy i inni.

Zagraj...


Zabawy z Minionkami

Ocena gry

Czekają na Was pełne humoru zabawy z Minionkami w roli głównej podczas kolorowania obrazków jakie Wam prezentujemy. Sporo ich jest dlatego macie możliwość wyboru tego który Wam się spodobał najlepiej na całym świecie.

Zagraj...


Minionki obrazek

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie te żółte stworki to nie przestawajcie ich kolorować. Oczywiście możecie nadać im zupełnie inne kolory i sprawdzić jak będą się prezentować właśnie w nich. Tutaj się nie nudzimy tylko malujemy.

Zagraj...Merida Waleczna dla dzieci

Ocena gry

Kolejna z tej serii zarówno dla dziewczyn i chłopców malowanka. Zobaczymy na niej naszą dzielną księżniczkę która jedzie na koniu alby walczyć ze złem. Zachęcamy wszystkie dzieci do oglądniecie tego filmu animowanego i zapoznania się z fabułą bo naprawdę jest bardzo fajna.

Zagraj...


Bohaterowie z Madagaskaru dla dzieci

Ocena gry

Takie kolorowanki gdzie mamy kilka obrazków na pewno są ciekawe w tej tak oczywiście jest i w jednym miejscu mamy wszystkich bohaterów z tego filmu. Masz możliwość wyboru jakiego tylko chcesz klikając na strzałki i następnie wybierając dany obrazek jaki chcemy kolorować. Czeka na nas Alex - lew, Marty - zebra, Melman - żyrafa, Gloria - hipopotamica oraz Król Julian XIII, Maurice, Mort, Skipper, Kowalski, Rico, Szeregowy, Mason i Edek. Pokoloruj ich wszystkich.

Zagraj...


Penguins of Madagascar

Ocena gry

Pingwiny z Madagaskaru już na Ciebie czekają w kolorowankach gotowe aby nadać im ciekawych i niepowatzralnych kolorów. Wszystko tutaj zależy od Ciebie i wyboru jakiego dokonasz z pewnością będzie on perfekcyjny.

Zagraj...


Lew z Madagaskaru od DreamWorks

Ocena gry

Kolejny bohater tego filmu trafił do naszej kolekcji na kolorowankionline.pl gdzie znajdziecie szeroką gamę malowanek dla wszystkich dzieci. Całkowicie nowe niemal każdego dnia czekają na Was. Wystarczy wybierać interesujące Was kolory i malować obrazki.

Zagraj...


Krudowie dla dzieci

Ocena gry

Poznaj postacie z tej bajki są to: Grug, Guy, Eep, Ugga, Thunk, Gran, Belt oraz Sandy. Z pewnością rozpoznacie postać jaka czeka w tej kolorowance na Ciebie. Dla osób które nie oglądały tego filmu zachęcamy aby to koniecznie zrobiły ponieważ jest bardzo fajny i akcja toczy się w prehistorii. Malowanka przeznaczona dla dziewczyny oraz dla chłopaka.

Zagraj...


Kung Fu Panda 3

Ocena gry

Są jeszcze kolejne części tego filmu animowanego jest to legenda o niezwykłości oraz sekrety potężnej piątki. Wybieramy myszką kolory i nią malujemy dany fragment obrazka któremu chcemy nadać kolor. Postacie jakie występują w filmie i czekają na Was aby ktoś je pokolorował to między innymi: Po, Mistrz Shifu, Tygrysica, Modliszka, Żmija, Żuraw, Małpa, Tai Lung, Mistrz Oogway, Dowódca Vachir, Zeng oraz Pan Ping (ojciec Po).

Zagraj...


Kung Fu Panda 2

Ocena gry

Postacie z filmu Disneya Kung Fu Panda 2 czekają na Was do pokolorowania. Na dole mamy żółtą strzałkę którą to przewijamy kolorowanki jakie chcemy malować. Mamy także inne ikonki pod którymi kryją się niespodzianki, pozwolą nam upiększyć kolorowane przez Nas obrazki.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Filmów
 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85327 ocena: 0.00

 • Miki i Minie

  Miki i Minie

  Oglądana: 5133 ocena: 0.00

 • Shrek i osioł

  Shrek i osioł

  Oglądana: 2923 ocena: 0.00

 • Mario

  Mario

  Oglądana: 2547 ocena: 0.00

 • Gumisie

  Gumisie

  Oglądana: 1501 ocena: 0.00

 • Rodzina świnki Peppy

  Rodzina świnki Peppy

  Oglądana: 1347 ocena: 0.00

Reklama

cookie