Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Najnowsi uzytkownicy

Disneya 201 gier

Kaczor Donald i przyjaciele

Ocena gry

Kaczor Donald i jego przyjaciele: Myszka Miki i Pluto postanowili wyjechać na wakacje, żeby odpocząć od pracy. Wybrali się nad morze i teraz pływają razem w wodzie na desce. Wszyscy spędzają super czas. Pokoloruj przyjaciół swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Kot Tom i Myszka Jerry

Ocena gry

To już kolejnafantastyczna kolorowanka z bohaterami z bajki Tom i Jerry. Tym razem obrazek przedstawia zarówno kota jak i mysz, którzy chcą ze sobą walczyć. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka kolorami dostępnymi w grze.

Zagraj...


Kaczor Donald i piłka

Ocena gry

Kaczor Donald zapisał się do drużyny piłkarskiej. W poniedziałek będzie miał on pierwsze spotkanie, dlatego musi on trochę poćwiczyć. Zaczął od odbijania piłki główką. Ciekawe ile goli uda mu się tak trafić. Pokoloruj obrazek z Kaczorem Donaldem.

Zagraj...


Spongebob w kapeluszu

Ocena gry

Spongebob pojawił się w tej nowej gierce specjalnie dla Ciebie. Posługując się kolorami dostępnymi na palecie obok obrazka, będziemy mogli go pokolorować każdym kolorem jaki tylko nam się spodoba. Spongebob jest w kapeluszu, krawacie i kanciastych spodniach. Czas na super zabawę!

Zagraj...Kupidyn ze Spongebob

Ocena gry

Spongebob chce się zakochać dlatego poprosił znajomego kupidyna aby strzelił w jakąś ładną dziewczyną miłosną strzałą, aby ta się w nim zakochała. Na obrazku w tej grze znajduje się ten kupidyn, którego możemy pokolorować.

Zagraj...


Kolorowa książeczka

Ocena gry

Już teraz możesz stworzyć swoją własną książeczkę z postaciami z Disneya. Pokoloruj je i ułóż z nich super opowieść. Spotkasz się z: Kaczorem Donaldem, Bambi, Myszką Miki, Myszką Mini, Kubusiem Puchatkiem i innymi super postaciami.

Zagraj...


Przemówienie Spongebob

Ocena gry

Spongebob został prezydentem miasta i teraz będzie musiał wygłosić przemówienie. Jednak nim do tego dojdzie to musi to przećwiczyć. Spongebob stanął więc przed lustrem i ćwiczy przemówienie i odpowiednie gesty.

Zagraj...


Smutny Spongebob

Ocena gry

Spongebob jest dzisiaj wyjątkowo smutny, na pewno jest tak dlatego, że dookoła panuje brzydka, deszczowa pogoda. Spróbuj rozweselić naszego bohatera, malując jego i to co go otacza jak najbardziej kolorowymi kredkami.

Zagraj...


Mały Kaczor Donald i lody

Ocena gry

Przenosimy się do czasów kiedy Kaczor Donald był bardzo malutki. Właśnie wybrał się na przepyszne lody o trzech smakach w wafelku. Zdecyduj jaki będą miały smak i odpowiednio je pomaluj. Nie zapomnij o małym Kaczorku.

Zagraj...


Kaczor Donald i Daisy w samochodzie

Ocena gry

Kaczor Donald i Daisy zdecydowali że pojadą na super wakacje. Wybrali się w nie samochodem Kaczora Donalda. Jadą bardzo szybko przez autostradę i cieszą się swoim towarzystwem. To wspaniały czas na odpoczynek!

Zagraj...


Przyjęcie urodzinowe Kaczora Donalda

Ocena gry

Kaczor Donald właśnie dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Już wszystko zostało przygotowane, tort, pyszne przekąski, balony, czapeczki i super dekoracje. Pluto właśnie przyszedł do kaczora jako pierwszy gość. Oboje zasiedli do stołu i razem wspaniale zaczęli świętować urodziny. Ciekawe tylko czy Kaczorowi spodoba się zachowanie Psa Pluto.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1018 19 następna »

Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Bugs Bunny

  Kolorowanka Bugs Bunny

  Oglądana: 11274 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 9418 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 3948 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i przyjaciele

  Myszk Miki i przyjaciele

  Oglądana: 3883 ocena: 0.00

 • Maluchy w pieluchach

  Maluchy w pieluchach

  Oglądana: 1965 ocena: 0.00

 • Betty Rubble

  Betty Rubble

  Oglądana: 1792 ocena: 0.00

Reklama

cookie