Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Najnowsi uzytkownicy

Disneya 175 gier

Zwierzogród dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli nie oglądaliście tej bajki to serdecznie Was do tego zapraszamy. Na początku polecamy w kolorowankach jakie Wam dedykujemy ciekawe obrazki z postaciami właśnie z bajki Disneya o nazwie Zwierzogród. Wiele postaci czeka na Ciebie do pokolorowania.

Zagraj...


W Głowie się Nie Mieści

Ocena gry

Nowa kolekcja i nowy dział zawitał do nas z kolorowankami z 2016 roku. Kilka ciekawych obrazków mamy dla Was do zaprezentowania. Wybierz co chcesz i maluj. 6 ciekawych obrazków które przełączamy klikając na strzałki pod każdym z nich. Oczywiście kilkanaście różnych kolorów do wyboru.

Zagraj...


Potwory i Spółka dla dzieci

Ocena gry

Kolejny obrazek do malowania online na naszym serwisie z bohaterami bajki od Disneya. Której oczywiście zachęcamy Was wszystkich do oglądania. Oryginalna nazwa tego filmu animowanego z potworami kudłatymi lub gładkimi to Monsters, Inc.

Zagraj...


Kraina Lodu postacie z bajki Disneya

Ocena gry

Do kolekcji dołączyła nam postać z tej bajki dla dziewczynek i chłopców. Nie zawiera przemocy dlatego w sam raz nadaje się nawet dla najmłodszych dzieci, którzy zechcą ją kolorować.

Zagraj...Klinika dla pluszaków

Ocena gry

Poznamy tutaj nasza panią weterynarz z bajki Disneya. Prosta i fajna kolorowanka dla wszystkich dzieci. Dedykujemy bajkę dla dziewczynek jak również dla chłopców. Zobacz jak ta pani leczy zwierzątka i dba o nie.

Zagraj...


Jej wysokość zosia była sobie księżniczka

Ocena gry

Kolejne Malowanki online dla dziewczynek w których pokolorujemy naszą księżniczkę Zosię. Wybieramy odpowiedni kolor z pomocą myszki i tym kolorem malujemy dany fragment kolorowanki jaki nas interesuje.

Zagraj...


Jake i piraci z Nibylandii online

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju kolorowanka w której będziecie mieli możliwość poznania bohaterów jakimi są postacie z kultowej bajki dla dzieci Disneya o nazwie Jake i piraci z Nibylandii. Oczywiście główną postacią jest tutaj pirat o imieniu Jake oraz jego przyjaciele Iza, Fajtek, Czachuś, kapitan Hak i Swądek.

Zagraj...


Incredibles online Disneya

Ocena gry

ta kolorowanka ma dwie opcje jedna przeznaczona do drukowania druga natomiast do kolorowania online. Pod cyferkami 1,2 oraz 3 znajdziemy bogatą paletę z kolorami, dzięki której możemy pokolorować ten obrazek.

Zagraj...


Herkules z bajki Disneya

Ocena gry

Tym razem logo naszej postaci. Jest to dzielny bohater który wykonuje wiele prac. Dlatego się mówi 10 prac herkulesa. Zobacz także inne obrazki z tą postacią których trochę mamy i czekają one na każdego z Was aby mieć możliwość kolorowania.

Zagraj...


Dzwonnik z Notre Dame

Ocena gry

Mamy dla Was dość popularną w ostatnim czasie kolorowankę która to przedstawia nam postać z bajki Disneya jaką jest Dzwonnik z Notre Dame. Film ten debiutował już w 1996 roku także ma ponad 20 lat, a nadal jest on na czasie. Opowiada on nam przygodę o Quasimodo który jest dzwonnikiem i nie pokazuje się nigdzie na mieście. Mieszka cały czas w katerze jednak i on się zakochuje. Poznaj losy kolorowanki jak również tej bajki, do której oglądania Was serdecznie zachęcamy.

Zagraj...


Dawno Temu w Trawie

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy tutaj mieli kolorowankę z postaciami z bajki Disneya o nazwie Dawno temu w trawie. Film ten miał dość dawno temu premierę gdyż już w 1998 roku. Jednak cały cza jest on na topie. Bajka ta opowiada nam przygody mrówki o imieniu Flik, która chce pomóc swojej mrówczej rodzinie jednak doprowadza do zniszczenia zapasów na cały rok. Zachęcamy do oglądania aby dowiedzieć co się dalej wydarzy w tej bajce Dawno temu w trawie.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1015 16 następna »

Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanka Bugs Bunny

  Kolorowanka Bugs Bunny

  Oglądana: 11206 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 9256 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 3876 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i przyjaciele

  Myszk Miki i przyjaciele

  Oglądana: 3828 ocena: 0.00

 • Maluchy w pieluchach

  Maluchy w pieluchach

  Oglądana: 1883 ocena: 0.00

 • Betty Rubble

  Betty Rubble

  Oglądana: 1744 ocena: 0.00

Reklama

cookie