Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Disneya 205 gier

Kolorowanki Roszpunka

Ocena gry

Książka w której to znajdziemy postacie z bajki Disneya. Bajka ta opowiada nam o księżniczce Roszpunce. Po włączeniu gierki malowanki mamy do wyboru jeden z kilku obrazków. Przełączamy je przy pomocy strzałek które znajdują się poniżej kolorowanki. Dalej jak w kolejnych tego rodzaju grach malujemy myszką wybierając przy tym odpowiedni kolor jaki chcemy nadać danemu fragmentowi naszego obrazka.

Zagraj...


Tańczący Tom i Jerry

Ocena gry

Tom i Jerry postanowili urządzić sobie dyskotekę. Znaleźli radio, włączyli je i zaczęli tańczyć. Teraz oboje wspaniale się bawią i uczą nawzajem nowych kroków. Przygotuj swoje ulubione kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Rozgwiazda Patryk w samochodzie

Ocena gry

Rozgwiazda Patryk postanowił odwiedzić swoich krewnych, dlatego spakował walizki, wsiadł do swojego samochodu i wyruszył w podróż. Naszym zadaniem jest pokolorowanie zarówno Patryka jak i jego samochodu. Nie zapomnij pokolorować tła.

Zagraj...


Spongebob i Patryk

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym zostali narysowani bohaterowie z naszej ulubionej bajki o Spongebob i Patryku Rozgwieździe. Oboje postanowili wybrać się na połów ośmiornic za pomocą siatki. Miłej zabawy!

Zagraj...Kaczor Donald i przyjaciele

Ocena gry

Kaczor Donald i jego przyjaciele: Myszka Miki i Pluto postanowili wyjechać na wakacje, żeby odpocząć od pracy. Wybrali się nad morze i teraz pływają razem w wodzie na desce. Wszyscy spędzają super czas. Pokoloruj przyjaciół swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Kot Tom i Myszka Jerry

Ocena gry

To już kolejnafantastyczna kolorowanka z bohaterami z bajki Tom i Jerry. Tym razem obrazek przedstawia zarówno kota jak i mysz, którzy chcą ze sobą walczyć. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka kolorami dostępnymi w grze.

Zagraj...


Kaczor Donald i piłka

Ocena gry

Kaczor Donald zapisał się do drużyny piłkarskiej. W poniedziałek będzie miał on pierwsze spotkanie, dlatego musi on trochę poćwiczyć. Zaczął od odbijania piłki główką. Ciekawe ile goli uda mu się tak trafić. Pokoloruj obrazek z Kaczorem Donaldem.

Zagraj...


Spongebob w kapeluszu

Ocena gry

Spongebob pojawił się w tej nowej gierce specjalnie dla Ciebie. Posługując się kolorami dostępnymi na palecie obok obrazka, będziemy mogli go pokolorować każdym kolorem jaki tylko nam się spodoba. Spongebob jest w kapeluszu, krawacie i kanciastych spodniach. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Kupidyn ze Spongebob

Ocena gry

Spongebob chce się zakochać dlatego poprosił znajomego kupidyna aby strzelił w jakąś ładną dziewczyną miłosną strzałą, aby ta się w nim zakochała. Na obrazku w tej grze znajduje się ten kupidyn, którego możemy pokolorować.

Zagraj...


Kolorowa książeczka

Ocena gry

Już teraz możesz stworzyć swoją własną książeczkę z postaciami z Disneya. Pokoloruj je i ułóż z nich super opowieść. Spotkasz się z: Kaczorem Donaldem, Bambi, Myszką Miki, Myszką Mini, Kubusiem Puchatkiem i innymi super postaciami.

Zagraj...


Przemówienie Spongebob

Ocena gry

Spongebob został prezydentem miasta i teraz będzie musiał wygłosić przemówienie. Jednak nim do tego dojdzie to musi to przećwiczyć. Spongebob stanął więc przed lustrem i ćwiczy przemówienie i odpowiednie gesty.

Zagraj...


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1018 19 następna »

Popularne gry

 • Disneya
 • Kolorowanki Roszpunka

  Kolorowanki Roszpunka

  Oglądana: 13725 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Bugs Bunny

  Kolorowanka Bugs Bunny

  Oglądana: 12582 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12106 ocena: 0.00

 • Psi Patrol dla dzieci

  Psi Patrol dla dzieci

  Oglądana: 7975 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka

  Królewna śnieżka

  Oglądana: 5046 ocena: 0.00

 • Myszk Miki i przyjaciele

  Myszk Miki i przyjaciele

  Oglądana: 4942 ocena: 0.00

Reklama

cookie