Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy 104 gier

Szybka łódź

Ocena gry

Zaraz startują wyścigi, a łódź jeszcze nie gotowa. Szybciej pomóż mi i pomaluj ten statek jak najszybciej. Mamy mało czasu. Pamiętaj żeby pomalować wszystkie szczegóły. Niczego nie może zabraknąć.

Zagraj...


Statek z oczami

Ocena gry

Zobacz te motorówki, jedna motorówka czeka na Ciebie właśnie w tej kolorowance. Zobacz i ją pokoloruj. Ten statek ma już dość swojego starego wyglądu. Poprosił nas o pomoc. Niestety ja nie znam się na malowaniu statków ale ty na pewno sobie z tym poradzisz. Powodzenia.

Zagraj...


Kuter rybacki

Ocena gry

Tym kutrem wyławiane są ryby które później trafiają do naszej kuchni. Może wspomożemy rybaków i pomalujemy go jakoś ładnie? Popuść wodzę fantazji i spraw by ten kuter był wyjątkowy.

Zagraj...


Statek i słońce

Ocena gry

Spójrz na ten piękny statek. Może wzbogacimy go o kilka nowych kolorów? Jesteś gotowy? W takim razie chwyć za któryś z kolorów znajdujących się po prawej stronie ekranu i pomaluj go jak tylko zechcesz.

Zagraj...Wyścig fregat

Ocena gry

Ta łódka bierze udział w wyścigu fregat już za dwanaście godzin a jeszcze brak na niej farby. To jest twoje zadnie wymyśl świetną kombinację kolorów dla tej łodzi. Niech każdy wie kto na niej płynie.

Zagraj...


Łódka do sportów

Ocena gry

Nowe Jachty czekają. Ta łódka służy do sportów ekstremalnych. Jej właściciel za kilka godzin zaczyna swoje ćwiczenia do zdobycia pucharu w dyscyplinie wodnej. Chwyć szybko za farbę i nałóż kilka ładnych kolorów na tą łódkę zanim wróci na trening.

Zagraj...


Statek na horyzoncie

Ocena gry

Widzisz ten statek na horyzoncie przyjacielu? Musimy go odmalować jak najszybciej. Za chwilę wyrusza w kolejną podróż a jeszcze nie ma nowego lakieru. Ruszaj się, chwyć za pędzel i pokoloruj go całego.

Zagraj...


Dryfująca tratwa

Ocena gry

Nasz okręt został zniszczony podczas ostatniej walki. Dryfujemy tak już od dłuższego czasu. Z nudów może pomalujemy tą tratwę ? Przynajmniej nie będzie nam się tak nudzić.

Zagraj...


Statek piratów

Ocena gry

Na tym statku pływają piraci pływający po całym oceanie. Wciel się w część ich załogi i odmaluj ten okręt tak aby wyglądał groźnie. Nasz okręt musi zostać postrachem oceanu.

Zagraj...


Prom na fali

Ocena gry

Zadaniem tego promu jest transport ludzi pomiędzy odległymi wyspami i kontynentami. Niestety sól morska wypłukała jego piękny kolor. Odmaluj go wybierając odpowiednie kolory z palety po prawej stronie ekranu

Zagraj...


Zabawny helikopter

Ocena gry

Właścicielka tego helikoptera postanowiła rozbawić swoich przyjaciół, malując swój helikopter w jakiś śmieszny sposób. Daj się ponieść wodzy fantazji i wymyśl jakiś nowy śmieszny styl dla tego śmigłowca.

Zagraj...


Popularne gry

 • Pojazdy
 • Mała ciuchcia dla dzieci

  Mała ciuchcia dla dzieci

  Oglądana: 18925 ocena: 0.00

 • Malowanka z traktorem

  Malowanka z traktorem

  Oglądana: 15437 ocena: 0.00

 • Pociąg

  Pociąg

  Oglądana: 7001 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 6315 ocena: 0.00

 • Ciuchcia Thomas

  Ciuchcia Thomas

  Oglądana: 5559 ocena: 0.00

 • Szybki motocykl

  Szybki motocykl

  Oglądana: 5529 ocena: 0.00

Reklama

cookie