Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy 104 gier

Wojskowy samolot

Ocena gry

Przed tobą widnieje najnowszy model odrzutowca. Jest to najszybszy samolot w historii ale jego twórcy nie mieli czasu go pomalować, a to jest niezbędne do jego prezentacji. Wybierz któryś z kolorów dostępnych w grze i pomaluj go całego nie zapominając o żadnym szczególe.

Zagraj...


Samolot na opryski

Ocena gry

Tym samolotem lata Robert. Robert pomaga pobliskim mieszkańcom przy pracy na ich polach. Lata on tym samolotem i zsyła opryski na chore rośliny aby wyzdrowiały. Mieszkańcy chcą mu się odwdzięczyć dlatego chcą abyś pomalował jego samolot. Robert na pewno się ucieszy z nowego koloru jego pojazdu.

Zagraj...


Samolot akrobatyczny

Ocena gry

Ten samolot jutro bierze udział w pokazie lotów akrobatycznych. Wszystko jest już gotowe. Brakuje tylko nowej farby dla tej maszyny. Nikt nie może podjąć decyzji, który z kolorów jest najlepszy. Pomaluj go na swój ulubiony kolor a na pewno wszyscy będą szczęśliwi.

Zagraj...


Duży samolot

Ocena gry

Ten ogromny samolot zajmuje się transportem ludzi z najodleglejszych krańców świata. Firma która zajmuje się transportem ludzi potrzebuje naszej pomocy przy pomalowaniu ich nowego modelu samolotu. Chwyć za pędzel i jak najszybciej zmień jego obecny kolor na nowy.

Zagraj...Szybowiec

Ocena gry

Cóż za piękny szybowiec. Jednak do perfekcji mu wiele brakuje. Na szczęście to ty możesz sprawić, że będzie idealny. Pomaluj go tak aby stał się najpiękniejszym szybowcem w dziejach. Skorzystaj z palety barw po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Samolot jakich wiele

Ocena gry

Ten samolot to klasyk podniebnych podróży. Użyj wszystkich możliwych kombinacji kolorów aby stworzyć idealny samolot dla siebie. Barwy możesz wybrać z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Gwiazdkowy samolot

Ocena gry

Czarodziej Kacper postanowił sprawdzić co się dzieje w mieście. Jest bardzo dobrym czarodziejem i zawsze pomaga potrzebującym. Dlatego chce być widoczny z daleka. Do tego jednak potrzebuje twojej pomocy przy pomalowaniu jego samolotu.

Zagraj...


Samolot w chmurach

Ocena gry

Ten samolot ma przed sobą ważny lot pokazowy. Będzie on przelatywał bardzo blisko chmur i musi być widoczny z daleka. Pomaluj go na jakieś jasne kolory aby ludzie widzieli jego podniebne akrobacje z ziemi.

Zagraj...


Konduktor i jego pociąg

Ocena gry

Konduktor Franek chce zmienić kolor swojego pociągu. Skorzystaj z palety kolorów umieszczonej po prawej stronie ekranu i odmaluj go na swój ulubiony kolor. Frankowi na pewno się spodoba.

Zagraj...


Uśmiechnięty pociąg

Ocena gry

Ten pociąg jest zawsze uśmiechnięty i zadowolony ze swojej pracy. Niestety ostatnio smuci go fakt, że nie jest pomalowany na żaden z ładnych kolorów. Użyj swojego pędzla i pomaluj go aby znów mógł się cieszyć ze swojej pracy.

Zagraj...


Magiczny pociąg

Ocena gry

Ten pociąg jest magiczny i może latać. Niestety jest zbyt lekki i gdyby tylko wzniósł się do góry to nie mógł by wrócić na ziemię. Nałóż na niego kilka warstw farby aby go odpowiednio obciążyć. Pamiętaj przy tym aby ostatecznie wyglądał ładnie.

Zagraj...


Popularne gry

 • Pojazdy
 • Mała ciuchcia dla dzieci

  Mała ciuchcia dla dzieci

  Oglądana: 18924 ocena: 0.00

 • Malowanka z traktorem

  Malowanka z traktorem

  Oglądana: 15437 ocena: 0.00

 • Pociąg

  Pociąg

  Oglądana: 7000 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 6315 ocena: 0.00

 • Ciuchcia Thomas

  Ciuchcia Thomas

  Oglądana: 5559 ocena: 0.00

 • Szybki motocykl

  Szybki motocykl

  Oglądana: 5528 ocena: 0.00

Reklama

cookie