Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy 104 gier

Helikopter wojskowy

Ocena gry

Wojskowy helikopter zajmuje się wsparciem piechoty oraz ostrzeliwaniem pozycji wroga z daleka. Ten helikopter jest nie gotowy. Potrzebujemy dla niego nowego kamuflażu poprzez pomalowanie go na jakiś spośród dostępnych barw po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Helikopter Maciek

Ocena gry

Helikopter Maciek chce zmienić swój kolor na jakiś nowy. Znudziło mu się bycie cały czas bladym. Możesz mu w tym pomóc. Wybierz któryś z kolorów z palety i nadaj Maćkowi nowego blasku.

Zagraj...


Helikopter żyrafa

Ocena gry

Helikopter wyglądający jak żyrafa? Właśnie taki pojazd musimy pomalować. Każdy wie że żyrafy mają żółty kolor ale nie każdy helikopter musi taki być. Użyj jakiego chcesz koloru do pomalowania tego pojazdu.

Zagraj...


Helikopter telewizyjny

Ocena gry

Właśnie takim helikopterem telewizja nagrywa różnego rodzaju krajobrazy i wydarzenia ze świata. Potrzebujemy dla niego jakiegoś nowego koloru ponieważ stary jest już brzydki. Daj się ponieść fantazji i pomaluj go tak jak chcesz.

Zagraj...Helikopter transportowy

Ocena gry

Ten wojskowy helikopter transportuje rannych podczas wojny. Musimy go tylko odmalować i będzie gotowy do dalszej służby. Chwyć za swój pędzel i wybierz któryś z dostępnych kolorów.

Zagraj...


Helikopter z oczami

Ocena gry

Ten helikopter ma oczy! Jestem przekonany że wyglądał by dużo lepiej gdyby był kolorowy. Może się przekonamy czy mam rację ? Chwyć za pędzel i nadaj mu nowego pięknego koloru.

Zagraj...


Startujący helikopter

Ocena gry

Helikopter zaraz startuje, a nadal nie jest pomalowany. Szybko chwyć za farby i jak najszybciej go pomaluj. Pamiętaj, że pilotom się spieszy ale musimy zadbać o dokładność. W końcu nowy lakier będzie jego nową wizytówką.

Zagraj...


Lądujący samolot

Ocena gry

Ten samolot ma za sobą długą podróż. Piloci lecący nim właśnie kończą pracę, a my właśnie zaczynamy. Naszym zadaniem jest pomalowanie go na nowe barwy firmy, która zajmuje się przewozem osób. Bierzmy się za malowanie.

Zagraj...


Odrzutowiec wojskowy

Ocena gry

Baza wojskowa ma bardzo ciężkie zadanie z którym musimy im pomóc. Ich nowy myśliwiec jest wyjątkowo szybki, zwinny i wyposażony w najlepsze rakiety. Niestety brakuje mu kamuflażu. Widać go z daleka jak leci, a tego nie chcemy, uderzając z zaskoczenia. Pomaluj go w ciemnych barwach aby przeciwnicy go nie dostrzegli.

Zagraj...


Samolot turystyczny

Ocena gry

Tym razem do pomalowania dostaliśmy mały samolot turystyczny. Codziennie zajmuje się on przewożeniem turystów, którzy chcą zwiedzić nowe, ciekawe miejsca. Nadaj samolotowi odpowiednie kolory aby był kojarzony z wakacyjnymi wycieczkami.

Zagraj...


Samolot w hangarze

Ocena gry

Dzisiaj do pomalowania przygotowaliśmy ci nie tylko samolot ale cały hangar razem ze stojącym przed nim samochodem. Aby nadać im jakiegoś koloru wybierz jeden z możliwych z palety kolorów po prawej stronie ekranu po czym narzucaj kolory w odpowiednie miejsca.

Zagraj...


Popularne gry

 • Pojazdy
 • Mała ciuchcia dla dzieci

  Mała ciuchcia dla dzieci

  Oglądana: 18924 ocena: 0.00

 • Malowanka z traktorem

  Malowanka z traktorem

  Oglądana: 15437 ocena: 0.00

 • Pociąg

  Pociąg

  Oglądana: 7000 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 6314 ocena: 0.00

 • Ciuchcia Thomas

  Ciuchcia Thomas

  Oglądana: 5558 ocena: 0.00

 • Szybki motocykl

  Szybki motocykl

  Oglądana: 5528 ocena: 0.00

Reklama

cookie