Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Pojazdy 104 gier

Lokomotywa Tomek

Ocena gry

Poznajmy Tomka lokomotywę, który zajmuje się przewozem towarów. Postać ta pochodzi z bajki, która jest na pewno wszystkim znana. Ma ona wielu przyjaciół, którzy również jak ona są pojazdami. Tomek jak zwykle rozpoczyna swoją pracę jak tylko pojawią się pierwsze promienie słońca. Pokolorujmy obrazek przedstawiający ciuchcię o imieniu Tomek.

Zagraj...


Malowanka z traktorem

Ocena gry

Traktory to maszyny które używane są bardzo często na polach gdzie muszą pracować. Podpina się do nich różne maszyny i spełniają bardzo dużo zadań. Są niezbędne dla każdego rolnika. Ty możesz taki traktor w tej kolorowance pokolorować całkowicie za darmo.

Zagraj...


Samolocik

Ocena gry

Prosta i fajna malowanka dla najmłodszych chłopców gdzie czekają na Was w tym dziale samolociki do wykonania. Pokoloruj go i zobacz jak się będzie prezentować taka gotowa kolorowanka.

Zagraj...


Prom pasażerski i transportowy

Ocena gry

Prom czasami wygląda jak zwykły statek jednak z tyłu ma specjalną klapę która się opuszcza na brzeg portu. Po ten specjalnej rampie do środka takiego promu mogą wjechać różnego rodzaju dużo gabarytowe towary jak i też samochody, a naste autobusy i ciężarówki.

Zagraj...Statek pasażerski

Ocena gry

Właśnie takimi statkami pasażerskimi są transportowani ludzi gdy chcą dotrzeć do jakieś wyspy gdzie trzeba przepłynąć przez zbiornik wodny lub też morze, ocean. Zwykle są bardzo duże i potrafią pomieścić nawet kilka tysięcy osób. Jeden z nich jest do Waszej dyspozycji i czeka aby ktoś z Was go pokolorował.

Zagraj...


Parowiec

Ocena gry

Przed wami duży parowiec do pokolorowania były one w szczególności w użytkowaniu dość dawno temu. Jednak i w obecnych czasach po wodach całego świata poruszają się takie zabytkowe parowce. Zmień jego kolor i pokaż jak będzie wyglądać.

Zagraj...


Statek wojskowy

Ocena gry

Właśnie takimi statkami przemieszcza się wojsko gdy udaje się na jakaś misję wojskową. Często w środku transportowane są różnego rodzaju inne pojazdy, żołnierze jak tez uzbrojenie dla nich. Pokoloruj go niekoniecznie w szare barwy. Wybór pozostawiamy Tobie.

Zagraj...


Statek piracki

Ocena gry

Piraci poruszają się na różnego rodzaju statkach. Dawniej była wywieszona na nich bandera piracka obecnie jednak tak już nie jest. Oto jeden ze statków pirackich który my dodaliśmy do naszego działu, a Wy macie możliwość malowania właśnie tego obrazka lub wydrukowania z naszej strony zupełnie za darmo.

Zagraj...


Łódka do pływania

Ocena gry

Ciekawa malowanka z łódką w roli głównej. Pokoloruj ją na kolorowy jakie według Ciebie najlepiej wygląda. Malujecie jak tylko chcecie online lub jako drugą opcję macie kolorowanie kredkami po wcześniejszym wydrukowaniu tego obrazka. Wspaniała zabawa czeka na każdego z Was.

Zagraj...


Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

Ocena gry

Czekają na Was trzy obrazki do pokolorowania na naszym serwisie. Będą to maszyny budowlane jakie występują w tej bajce. Do malowania mamy betoniarkę, spych oraz koparkę. Wybieramy 1 z 3 obrazków i nadajemy mu kolory, wykorzystując do tego myszkę. Wspaniała zabawa już na Ciebie czeka.

Zagraj...


Pociąg

Ocena gry

Lokomotywa jest dla Ciebie. Pokoloruj pociąg który jest na naszej kolorowance. Pobaw się kolorami, tak aby choć trochę był podobny do pociągu z obrazka pomocniczego. Użyj dużej ilości kolorów

Zagraj...


Popularne gry

 • Pojazdy
 • Mała ciuchcia dla dzieci

  Mała ciuchcia dla dzieci

  Oglądana: 18924 ocena: 0.00

 • Malowanka z traktorem

  Malowanka z traktorem

  Oglądana: 15437 ocena: 0.00

 • Pociąg

  Pociąg

  Oglądana: 7000 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Bob Budowniczy i przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 6315 ocena: 0.00

 • Ciuchcia Thomas

  Ciuchcia Thomas

  Oglądana: 5559 ocena: 0.00

 • Szybki motocykl

  Szybki motocykl

  Oglądana: 5528 ocena: 0.00

Reklama

cookie