Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne 67 gier

Bałwan Olaf dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa postać z tej bajki Disneya. Po raz kolejny uzupełniamy działy w coraz to nowe obrazki. Tym razem przyszedł cza na Krainę Lodu to właśnie postać z tego filmu. Jak w poprzednich takich obrazkach wybi9erasz myszką kolory i malujesz obrazki.

Zagraj...


Świnka Peppa jako wróżka

Ocena gry

Nasza ciekawa postać uwielbia się ubierać i przebierać w różnego rodzaju ciekawe stroje. Właśnie jeden z nich na obrazku widzimy jak wygląda nasza mała dziewczyna jako wróżka. Mam nadzieję, że jest to dla Was ciekawy obrazek.

Zagraj...


Miś Jogi z bajki Hanna-Barbera.

Ocena gry

Nasz główny bohater wraz z Boo-boo mieszka w jaskini w parku Jellystone do którego bardzo chętnie co roku przyjeżdżają turyści. Miś chce za wszelką cenę wykraść im trochę jedzenia i zawsze na drodze staje mu strażnik tego parku. Polecamy i zachęcamy Was do oglądania odcinków tej fantastycznej bajki dla wszystkich dzieci w każdym wieku.

Zagraj...


Minionki Rozrabiają

Ocena gry

Kolejny z Minionków do kolekcji. Są ich dwa rodzaj jedne mają jedną parę oczów , drugie natomiast posiadają tylko jedno środkowe oko. Zobacz jakie obrazki przygotowaliśmy na ten wakacyjny czas dla Was abyście się nie nudzili na naszym serwisie.

Zagraj...Curious George online

Ocena gry

Tym razem nasz bohater udał się do wanny aby się odprężyć i trochę odpocząć. Jest to doskonała okazja właśnie dla Ciebie aby nadać temu obrazkowi interesujących i ciekawych barw.

Zagraj...


Bąbelkowy Świat Gupików - Bubble Guppies

Ocena gry

Postacie jakie możemy spotkać w odcinkach tej bajki to między innymi: Gil, Molly, Goby, Deema, Nonnie oraz Oona. W kolorowankach jakie Wam oferujemy mamy wiele ciekawych obrazków własnie z tymi bohaterami z bajki dla najmłodszych którzy odwiedzają nasz serwis aby mieć możliwość kolorowania ciekawych obrazków online.

Zagraj...


Angry Birds Space

Ocena gry

Fajne kolorowanki z Angry Birds z serii Space już na Ciebie czekają. Po kliknięciu na ikonkę Jugar, mamy kilka obrazków do pokolorowania wystarczy kliknąć na jedną z dwóch strzałek aby przesuwać kolejne obrazki. Oprócz tego kilka ciekawych dodatków które umilą nam kolorowanie naszego obrazka.

Zagraj...


Kolorowanka z Bobasami

Ocena gry

To już czwarta tego rodzaju gdzie czekają na Ciebie zabawy z bobasami w roli głównej. Poznaj je wszystkie które występują w naszych obrazkach. Wybierz te które najlepiej Ci się spodobały i nadaj im przeróżne ciekawe kolory aby każda wyglądała w wyjątkowy sposób.

Zagraj...


Bobasy

Ocena gry

Jeżeli lubcie bobasy czy też grać razem z nimi w gierki lub też je kolorować to już któryś obrazek do malowania czeka właśnie na Was. Chwytajcie za myszkę i przy jej pomocy malujcie fragmenty malowanki aż uda Wam się pomalować je wszystkie.

Zagraj...


Malowanka z Bobasem

Ocena gry

Kolejny do kolekcji mały bobas jaki czeka na kogoś z Was aby nadać mu kolory. Polecamy dla małych dziewczynek którym powinna spodobać się ta malowanka. Wybieramy kolory jakie znajdują się na dole obrazka i nimi właśnie malujemy go do końca.

Zagraj...


Bobas dla dzieci

Ocena gry

Do pokolorowania mamy małego bobasa przy którym stoi butelka z mlekiem. Ubrany jest w trochę za duże ubrania.W jaki sposób Ty możesz zmienić wygląd tej malowanki zobacz samemu.

Zagraj...


Popularne gry

 • Różne
 • Zygzak Makłin dla dzieci

  Zygzak Makłin dla dzieci

  Oglądana: 28057 ocena: 0.00

 • Kolorowanka jedzenie

  Kolorowanka jedzenie

  Oglądana: 18886 ocena: 0.00

 • Kolorowanka lody

  Kolorowanka lody

  Oglądana: 17416 ocena: 0.00

 • Wakacyjna malowanka

  Wakacyjna malowanka

  Oglądana: 10594 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 10521 ocena: 0.00

 • Malowanka z Bobasem

  Malowanka z Bobasem

  Oglądana: 8940 ocena: 0.00

Reklama

cookie