Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne 67 gier

Kapelusz kowbojski

Ocena gry

Zobaczymy w tej kolorowance jak wygląda prawdziwy kapelusz kowbojski kowboja jak i też kowbojki i ich stroje w których chodzą na co dzień. Zerknij na nie i zobacz jak one wyglądają. Malujemy oczywiście z pomocą myszki.

Zagraj...


Dziki zachód

Ocena gry

Dla fanów dzikiego zachodu i rodeo mamy coś ciekawego. Kolorowankę online lub tez z możliwością drukowania w której poczujemy klimat właśnie tego miejsca. Mamy nadzieję, że szybko chwycisz za myszkę i nią wybierzesz kolory do pomalowania właśnie tego obrazka.

Zagraj...


Muzyczne instrumenty

Ocena gry

W tej malowance poznamy instrumenty muzyczne. Na obrazku znajdują się cymbałki jednak jest ich bardzo dużo. Są to między innymi gitary na których gramy na strunach. Flet, bębny, perkusja, skrzypce, fortepian czy też pianino i wiele wiele innych. Niebawem kolejne tego rodzaju online zabawy z kolorowankami grami czekają na Ciebie.

Zagraj...


Zjeżdżalnia dla dzieci do zabawy

Ocena gry

Dzieci zarówno te małe jak i też duże uwielbiają spędzać czas na placu zabaw. To właśnie tam mają możliwość odszukać różnego rodzaju huśtawki, piaskownice, bujane koniki czy też inne atrakcje. My w tej malowance jedną z nich chcieliśmy Wam zaprezentować jest to zjeżdżalnia, pokoloruj ją i sprawdź jak wygląda.

Zagraj...Kolorowanka Pani doktor

Ocena gry

Do pomalowania mamy malowankę na której znajdziemy Pani doktor. Lekarz jest bardzo ważną osobą gdyż to ona leczy chorych ludzi lub też do niej idziemy gdy jesteśmy przeziębieni. Fajna i prosta malowanka dla wszystkich dzieci już czeka. Chwytajcie za myszkę i malujcie.

Zagraj...


Instrumenty muzyczne

Ocena gry

Jeżeli lubicie instrumenty muzyczne to ta malowanka dla dzieci jest w sam raz dla Was. Książeczka do malowania oferuje Wam kilka kolorowanek. Pierwszy z nich to trąbka, dość prosty obrazek do malowania online. Kolejna gierka to skrzypce, trzecia malowanka przedstawia nam gitarę do wyboru. Przypominamy, że myszką wybierasz kolor i klikasz na dany fragment obrazka na rysunku.

Zagraj...


Zabawki dla dzieci

Ocena gry

Kolorować będziemy zabawki jakimi bawią się dzieci w różnym wieku. Do wyboru będziecie mieli między innymi: grzechotkę dla niemowlaka. Bębenek dla muzykanta oraz bączka jakiego możemy puszczać na podłodze, a on nam się kręci.

Zagraj...


Zimowe zabawy i zwierzęta

Ocena gry

Czeka na Was zestaw trzech kolorowanek. Na jednej z nich znajdziemy fokę do pokolorowania, na kolejnym obrazku będzie to mors, a trzecia malowanka przedstawia nam dzieci, które jadą na sankach z górki. Wybieramy obrazek i myszką malujemy jak tylko chcemy,

Zagraj...


Kolorowanka Zima dla dzieci

Ocena gry

Kolejne 4 obrazki do malowania na stronie online. Pierwszy z nich to pingwin łowiący w przeręblu ryby. Kolejny obrazek przedstawia nam eskimosa. Dwa następne to niedźwiedź polarny jak i też do pokolorowania myszką iglo. Wybierz jeden z nich i pomaluj przy pomocy dostępnych kolorów znajdujących się obok obrazka.

Zagraj...


Kolorowanka Cyrk

Ocena gry

Czekają na Was 4 kolorowanki online w których to będziemy mieli do pomalowania obrazki związane z cyrkiem. Pierwszy z nich będzie to namiot cyrkowy, kolejny to akrobaci i dwa ostatnie to zwierzątka w cyrku.

Zagraj...


Zabawy na śniegu

Ocena gry

Kolejny obrazek dla dzieci który będziemy mieli możliwość pokolorowania na przeróżne kolory. Znajdziemy na nim bawiące się dzieci jak i też rzucające się śnieżkami czy też lepiące bałwanka. Zachęcamy do zabawy.

Zagraj...


Popularne gry

 • Różne
 • Zygzak Makłin dla dzieci

  Zygzak Makłin dla dzieci

  Oglądana: 28096 ocena: 0.00

 • Kolorowanka jedzenie

  Kolorowanka jedzenie

  Oglądana: 18907 ocena: 0.00

 • Kolorowanka lody

  Kolorowanka lody

  Oglądana: 17438 ocena: 0.00

 • Wakacyjna malowanka

  Wakacyjna malowanka

  Oglądana: 10617 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 10541 ocena: 0.00

 • Malowanka z Bobasem

  Malowanka z Bobasem

  Oglądana: 8962 ocena: 0.00

Reklama

cookie