Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne 67 gier

Klaun z cyrku dla dzieci

Ocena gry

Klaun zabawia dzieci w cyrku jak i też na różnych przedstawieniach czy też uroczystościach jak na przykład urodziny. Twoim zadaniem będzie pomalowanie w wyjątkowy sposób tego klauna aby wyglądał idealnie. Wspaniałą zabawę czas zacząć.

Zagraj...


Obrazek z klaunem

Ocena gry

Do pokolorowania tutaj na obrazku będziemy mieli wesołego klauna. Zobacz jak on wygląda i dodaj mu trochę kolorów aby wyglądał w wyjątkowy sposób. Doskonała zabawa czeka na Ciebie każdego dnia na naszym serwisie.

Zagraj...


Twierdza średniowieczna

Ocena gry

Kolejna obronna budowla jaka trafiła tutaj do tego działu z zamkami w roli głównej Po angielsku to castle. Chwytaj za myszkę i maluj online lub łapk kredki drukuj i maluj nimi obrazek.

Zagraj...


Zamek ogrodzony fosą

Ocena gry

Na obrazku widzimy w okół zamku wodę. Płynie ona dookoła niego i ma za zadanie chronić zamek przed wrogami, którzy chcą go zdobyć. To z pewnością utrudnia zdobycie takiego zamku.

Zagraj...Wielki zamek króla

Ocena gry

Zobaczyć możesz i pokolorować ta wielką budowlę. Całkiem sporo kolorów znajdziecie pod obrazkiem. To właśnie z nich będziemy wybierali te które nas interesują i którymi chcemy pomalować właśnie ten obrazek.

Zagraj...


Zamek na wesoło

Ocena gry

Czeka na Was zamek wraz z rycerzem, który jest w niego wkomponowany. Ciekawa i zarazem wesoła malowanka już jest do Waszej dyspozycji. Zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn i oczywiście dla najmłodszych osób które odwiedzają nasz serwis z gierkami.

Zagraj...


Zamek obronny

Ocena gry

Takie zamki w szczególności służyły do obrony mieszkał w nich król wraz z królową. Często też taki zamek był ogrodzony fosą w której to płynęła woda. Było tylko jedno wejście. Tak zwany most zwodzony który mógł być podnoszony w razie ataku nieprzyjacielskiego.

Zagraj...


Zabawy z zamkiem

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy w tej grze mieli średniowieczną budowlę jaką jest zamek. Zobacz na obrazku jak wygląda pokolorowany i możesz się na nim wzorować lub też pomalować go w zupełnie innym kolorze. Sprawdź sam i to przetestuj.

Zagraj...


Ślimak

Ocena gry

Kolorowanka ze ślimakiem również trafiła do tego działu z kolorowankami online. Na obrazku oprócz niego zobaczymy także grzybka i w oddali słoneczko. Nasz ślimaczek porusza się powoli po łące. Nadaj temu krajobrazowi kolorów aby wygląda w sposób imponujący.

Zagraj...


Fryzjer

Ocena gry

U fryzjera na pewno każdy chociaż raz w życiu był. Udajemy się do niego gdy mamy za długie włosy i chcemy aby nam je trochę skrócił lub wymodelował. Kobiety udają się do fryzjera również aby zmienić kolor swoich włosów lub uczesać je na jakaś ważną imprezę.

Zagraj...


Strażak

Ocena gry

Kolorowanka ze strażakiem w roli głównej. Kolejny zawód jaki trafił do tego działu. Wykonują wiele zadań. Są to oczywiście te popularne jak gaszenie pożaru. Wtedy też przyjeżdżają samochodem strażackim, rozwijają sikawki i gaszą pożar. Ratują także zwierzątka z opresji czy też ludzi. Wykonują wiele zadań jak również rozcinają samochody podczas wypadków aby zespół medyczny mógł dostać się do uwięzionego człowieka w takim samochodzie po wypadku. Szanuj strażaka.

Zagraj...


Popularne gry

 • Różne
 • Zygzak Makłin dla dzieci

  Zygzak Makłin dla dzieci

  Oglądana: 27895 ocena: 0.00

 • Kolorowanka jedzenie

  Kolorowanka jedzenie

  Oglądana: 18813 ocena: 0.00

 • Kolorowanka lody

  Kolorowanka lody

  Oglądana: 17326 ocena: 0.00

 • Wakacyjna malowanka

  Wakacyjna malowanka

  Oglądana: 10524 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 10442 ocena: 0.00

 • Malowanka z Bobasem

  Malowanka z Bobasem

  Oglądana: 8878 ocena: 0.00

Reklama

cookie