Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne 67 gier

Żołnierz

Ocena gry

Żołnierze to również bardzo odpowiedzialny zawód. Pilnują granic naszego Państwa aby nikt nas nie zaatakował jak również wysyłani są na misje pokojowe aby wszędzie panował na świecie pokój.

Zagraj...


Piekarz cukiernik

Ocena gry

Właśnie dzięki temu zawodowi mamy w domu chleb czy też bułki. Kiedy my w nocy smacznie śpimy piekarz w nocy piecze chleb w piekarni abyśmy mieli rano smaczny chlebek. On także robi pączki i różnego rodzaju placki i ciasta czyli jest także cukiernikiem.

Zagraj...


Murarz

Ocena gry

Nowe zawody ludzi czekają. Na budowie zawsze należy na głowie nosić kask. Chroni on nas przed uderzeniem różnych przedmiotów które mogą spaść lub też możemy się w coś uderzyć. Tutaj widzimy jak murarz niesie konstrukcje stalowe które będzie używał do budowania.

Zagraj...


Malowanka z policjantem

Ocena gry

Kolejna malowanka na naszej stronie z obrazkami online dla dzieci gdzie do pokolorowania mamy policjanta. Wcześniej mieliśmy policjantkę, możesz porównać ich stroje i zobaczyć czym się różnią.

Zagraj...Ratownik wodny

Ocena gry

Ratownicy wodni to tak zwany WOPR. W Polsce występują jeszcze ratownicy górscy czyli TOPR oraz ratownicy medyczni jakich możemy spotkać w karetkach pogotowia mknących ulicami do chorego lub też osób które uczestniczyły w wypadkach drogowych.

Zagraj...


Chirurg

Ocena gry

Zabawa z chirurgiem czeka na Was. Tym razem jest to dziewczyna która w szpitalu ma bardzo ważne zadanie gdyż zajmuje się ratowaniem ludzi. Przeprowadza mniej i bardziej skomplikowane operacje które ratują ludzie życie. Spada na nią wielka odpowiedzialność.

Zagraj...


Policjant

Ocena gry

Czeka na nas w tej kolorowance Pani policjant. Mają oni wiele zadań do wykonania na przykład jeżeli zepsuje się sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu to kierują ruchem, również też jeżeli są jakieś utrudnienia na drodze. Dbają o nasze bezpieczeństwo, patrolują ulice i łapią złodziei.

Zagraj...


Budowlaniec

Ocena gry

Poznamy tym razem kolejny zawód. Taką osobę najczęściej możemy spotkać na budowie to właśnie tam zajmuje się planowaniem różnych rzeczy i nadzorowaniem ludzi którzy tam pracują jak murach, pomocnik czy też spawacz, dekarz i inne osoby pracujące na budowie. Na niego spoczywa bardzo duża odpowiedzialność.

Zagraj...


Fotograf

Ocena gry

Są osoby które zajmują się zawodowo robieniem zdjęć. Są to różnego rodzaju zdjęcia, możemy fotografować obiekty, jedzenie czy też robić różnego rodzaju sesje ślubne czy też dziecka lub ważnych uroczystości. Taka osoba także ma możliwość nagrywania filmów.

Zagraj...


Lekarka dla dzieci

Ocena gry

Jest to lekarska która bada dzieci. Jej specjalność to pediatra. Jeżeli jakieś dziecko jest chore to właśnie do niej się udajemy aby nas zbadała i osłuchała. Ona też decyduje jak będziemy się leczyć i jakie leki przyjmować.

Zagraj...


Rodeo

Ocena gry

Na dzikim zachodzi bardzo popularne jest rodeo jako dyscyplina sportowa jak również ujeżdżania dzikich zwierząt są to zarówno konie jak i też byki. W tej grze jak zwykle dwie opcje dla Was do pomalowania online i do wydrukowania z naszej strony całkowicie za darmo.

Zagraj...


Popularne gry

 • Różne
 • Zygzak Makłin dla dzieci

  Zygzak Makłin dla dzieci

  Oglądana: 28097 ocena: 0.00

 • Kolorowanka jedzenie

  Kolorowanka jedzenie

  Oglądana: 18907 ocena: 0.00

 • Kolorowanka lody

  Kolorowanka lody

  Oglądana: 17439 ocena: 0.00

 • Wakacyjna malowanka

  Wakacyjna malowanka

  Oglądana: 10618 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 10541 ocena: 0.00

 • Malowanka z Bobasem

  Malowanka z Bobasem

  Oglądana: 8963 ocena: 0.00

Reklama

cookie